ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2019

Підвищення цін на енергоносії перенесено на… три роки

Микола ЗАВЕРУХА Політика 881

Мільйони українців, що переймалися поетапним підвищенням цін на енергоносії, яким нас залякували протягом тривалого часу, тепер можуть зітхнути з полегшенням. Кабінет Міністрів своїм розпорядженням від 18 листопада переніс термін виконання програми з переведення цін на енергоносії для населення до економічно обґрунтованого рівня з 2009 року на 2012 рік. Цим документом вносяться зміни до затвердженого Кабміном комплексного плану заходів із забезпечення фінансової стабілізації підприємств паливно-енергетичного комплексу.
Нагадаємо, що раніше Національній комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) спільно з міністерствами економіки, фінансів, праці та соціальної політики було доручено розробити і прийняти протягом 2007-2009 років постанову про поетапне переведення цін на енергоносії до рівня, що відповідає обґрунтованим витратам на їх виробництво, передачу та поставку.
Уряд також відтермінував розробку і впровадження програми довгострокової тарифної та цінової політики в нафтогазовому комплексі, яка мала бути затверджена постановою Кабміну на 2011 рік.
Крім того, на два наступні роки перенесено кінцеві терміни впровадження стандартів якості надання послуг з постачання електроенергії і природного газу.
На більш пізні терміни перенесено ще ряд ініціатив, які мають забезпечити фінансову стабілізацію підприємств паливно-енергетичного комплексу.


Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую