ye-logo.v1.2

"Мирити" хмельницьких журналістів і губернатора приїхали із Адміністрації Президента + ВІДЕО

Політика 3304 5

24 листопада відбулася зустріч хмельницьких медійників та чиновників.

 24 листопада в приміщенні Хмельницької обласної адміністрації відбулася зустріч представників майже усіх хмельницьких ЗМІ з Олегом Кошелєвим, керівником головного управління з питань комунікації Адміністрації Президента України та Василем Ядухою, головою Хмельницької державної адміністрації. Головною причиною зустрічі чиновників з журналістами стала заява останніх «Наше слово буде вільним» причиною якої стала різка критика з вуст губернатора на адресу окремих журналістів та газет. У заяві журналісти звертають увагу на той факт, що вже не вперше Василь Ядуха подібним чином реагує на журналістські публікації. «Активно виступаючи у засобах масової інформації області, особливо на телебаченні, він, як і деякі його соратники з обласної організації Партії Регіонів, вважає за можливе повчати журналістів, що і як їм писати, висловлює обурення чи й засуджує деякі журналістські матеріали та їхніх авторів», – йдеться у заяві. Під нею підписалися більше тридцяти журналістів Хмельниччини.
Однак анонсована зустріч у форматі круглого столу перетворилася швидше на змагання окремих журналістів: хто краще переконає губернатора у своїй прихильності та відданості. Вислухавши усіх бажаючих висловитися губернатор резюмував: «Я переконаний, те що виникло на прес-конференції – це абсолютне непорозуміння. Я погоджуюся з журналістами, що те, що я говорив я міг би говорити як приватна особа, а не як посадова. Враховуючи, що тоді я давав прес-конференцію як посадова особа, то можливо була і якась не така тональність».
Попросив вибачення за слова губернатора і Олег Кошелів, зауваживши, що напевне, ці слова була сказані не як повчання, а «в серцях».
Насамкінець губернатор подякував усім за співпрацю і висловив впевненість у тому, що «від сьогодні, я думаю, наша співпраця буде ще більш тісною та конструктивною». Зазначив також, що двері в обласну адміністрацію відкриті усім журналістам без виключення і не залежно від політичних переконань. 

 

Коментарі:

Ирина 26.11.2010 20:48

Неужели кто-то ждал, что губернатор будет извиняться? с видеозаписи и текста я поняла, что "добровольно привели" тех журналистов, которые при первом громе хвосты прятали и накогда открыто не говорили своей точки зрение, тем более, если она отличалась от мнения "больших начальников". Чтобы говорить то, что думаешь и тебя за это уважали надо иметь смелость. (а не понты, как эта журналистка, которая первая говорила).

Алла 26.11.2010 15:07

«На професиональный риск журналист идет ради своей аудитори. Журналиста бьют не за то, что он написал, сказал или снял, а за то, что его прочитали, посмотрели или услышали». Леонид Парфенов на вручении премии им. Влада Листьева. http://www.youtube.com/watch?v=QK1UiNRgbos

Знающий із www.political.km.u 25.11.2010 20:57

Ядуха сам на попятную не пошел, просто из Администрации Президента приехали и вынудили его "изменить" мнение...Губернатор Ядуха учил журналистов как правильно освещать выборы исходя из личного опыта))))Кто не знает: 2005 року проти Василя Ядухи, який на той час очолював Деражнянську райдержадміністрацію, прокуратура району порушила кримінальну справу за статтями 158, ч. 3 та ст. 364, ч. 2 Кримінального кодексу Україну — неправомірне використання виборчих бюлетенів, підлог виборчих документів, або неправильний підрахунок голосів чи неправильне оголошення результатів виборів та зловживання владою або службовим становищем. Тоді фігурантові справи загрожувало позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Однак це не завадило Василеві Ядусі стати депутатом Верховної Ради V скликання в 2006 році. http://www.political.km.ua/news/297-vchinok-yaduhi-gdniy-povagi.html

Ангелін 25.11.2010 20:27

Голова Хмельницької ОДА дозволив себе критикувати Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь ЯДУХА закликав журналістів до співпраці. Як передає кореспондент УНІАН, про це губернатор сказав під час круглого столу з журналістами у Хмельницькому. “У мене немає будь-яких претензій до жодного журналіста. Я сто разів казав про те, що можете критикувати ЯДУХУ і закликав до єдиного – працювати на авторитет нашої рідної Хмельниччини”, - сказав він. Голова ОДА висловив готовність підтримувати дії журналістів, спрямовані на вирішення проблем області. “Як керівник області, виконуючи доручення Президента, я зобов’язаний забезпечити дотримання свободи слова, демократичних принципів на території області. Не допустити ні в якому разі тиску правоохоронців на ЗМІ, фізичного тиску на журналістів, побиття, погроз, переслідувань чи знищення апаратури, припинення діяльності засобів масової інформації, так званих “темників”, замовчування незручних тем, втручання в редакційну політику, заборони друку чи видачі матеріалів в ефір, звільнення з роботи або обмеження доступу до інформації. Таких дій на території області немає, і я переконаний - ніколи не буде”, - наголосив В.ЯДУХА. Він додав, що двері облдержадміністрації завжди відкриті для будь-якого журналіста, незалежно від його політичних уподобань і видання, в якому він працює. Як повідомляв УНІАН, 23 листопада журналісти у Хмельницькому заявили про тиск голови обласної державної адміністрації В.ЯДУХИ на регіональні засоби масової інформації. постiйна адреса статтi: http://human-rights.unian.net/ukr/detail/195930

Angelina 25.11.2010 13:33

а це - офіційна версія: http://www.adm.km.ua/index.php?subaction=showfull

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую