ye-logo.v1.2

Один депутат Хмельницької облради «пішов», інший – передумав

Політика 2298
Хмельницька обласна рада найближчим часом має поповнитися новим депутатом
Хмельницька обласна рада найближчим часом має поповнитися новим депутатом. Фото: з архіву

Сьогодні обласна рада мала розглянути дві заяви про складання депутатських повноважень.

Хмельницька обласна рада на сьогоднішньому пленарному засіданні мала розглянути дві заяви від обранців Івана Гончара та Олександра Савчука, які вирішили скласти свої депутатські повноваження. Утім, один із цих депутатів передумав.

Олександр Савчук з фракції «За конкретні справи», який написав заяву 18 червня, попросив вважати її недійсною. Відповідну нову заяву від Савчука зачитав голова обласної ради Михайло Загородний. Отож, Олександр Савчук залишається депутатом Хмельницької облради.

А ось Іван Гончар, обраний від «Свободи», який 15 травня написав заяву на складання депутатських повноважень, не передумав. І рада сьогодні прийняла його заяву. Тепер це рішення спрямують до обласної виборчої комісії, яка і має встановити, хто ж посяде місце Гончара в облраді. Нагадаємо, що наступною за списком «Свободи» має увійти до ради Галина Барабаш, яка нині є директором музею історії міста Хмельницького. Якщо ж вона відмовиться, тоді – фізособа-підприємець Олена Ільницька. А, якщо й Олена Віталіївна не захоче бути депутатом, тоді наступним за списком, за результатами виборів 2015 року, має увійти нинішній очільник обласної організації ВО «Свобода» Олег Лопатовський.

Зауважимо, що за тим, як сьогодні проходить сесія обласної ради, можна стежити в прямому ефірі на сайті «Є».

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую