ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Обрали заступника голови Хмельницької облради

Політика 3782
Валентин Соколюк обраний до облради від партії «Європейська Солідарність»
Валентин Соколюк обраний до облради від партії «Європейська Солідарність». Фото: Андрія Ящишена

Одним із заступників став представник «Європейської Солідарності».

Не дивлячись на пізній час, новообрані депутати Хмельницької обласної ради VIII скликання продовжують роботу в сесійній залі. Як сайт «Є» повідомляв раніше, сьогодні уже обрали голову Хмельницької обласної ради. Нею стала 34-річна Віолета Лабазюк, обрана до обласної ради від партії «За майбутнє».

Після перерви обрали також першого заступника голови Хмельницької обласної ради. Ним став Володимир Гончарук – представник політичної сили «Команда Симчишина», який донедавна працював заступником Хмельницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Наразі, таємним голосуванням, обирали також заступника голови Хмельницької обласної ради. На цю посаду голова облради Віолета Лабазюк запропонувала кандидатуру Валентина Соколюка, обраного від партії «Європейська Солідарність».

Отож, під час голосування за згадану кандидатуру взяло участь 56 присутніх депутатів обласної ради з 64 обраних. Підтримали кандидатуру Валентина Соколюка 40 обранців, 9 - проголосувало проти, 7 протоколів - не дійсні, 8 бюлетенів залишилися невикористаними.

Відтак, за результатами таємного голосування Валентина Соколюка обрали заступником облради.

Довідково: Валентин Іванович Соколюк народився 1982 року в місті Кам’янець-Подільський. Закінчив Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «правознавство» та Київський національний університет імені Гетьмана (магістр права). Місце роботи – Хмельницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».

Про те, як відбувається робота першої сесії, можна переглянути в прямому ефірі від сайту "Є".

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую