ye-logo.v1.2

Мандат депутата Хмельницької облради залишився вакантним: Тетяна Крупа офіційно відкликана, але Копанчук її не замінив

Політика 595
Депутатське крісло у Хмельницькій обласній раді залишилось вакантним
Депутатське крісло у Хмельницькій обласній раді залишилось вакантним. Фото: з архіву редакції

Наразі заяв від кандидатів у депутати про наміри отримати вакантний мандат не надходило.

Підозрювану у незаконному збагаченні Тетяну Крупу достроково позбавили мандату депутата Хмельницької обласної ради. На сесії Хмельницької облради, яка відбулася 11 грудня, оголосили офіційне рішення.

Разом із тим, нового депутата на пленарному засіданні представлено не було. Володимир Копанчук, який мав прийти на заміну Тетяні Крупі, відмовився від мандату. Про це сайту «Є» розповів голова Хмельницької обласної територіальної виборчої комісії Віталій Афадєєв.

За його словами, на виборах 2020 року від партії «Слуга народу» балотувалися понад 60 кандидатів у депутати. Утім, наразі заяв про наміри отримати вакантний мандат не надходило від жодного з них. Натомість заяв про зняття з реєстрації надійшло декілька.

Хто потенційно може зайняти депутатське крісло у Хмельницькій обласній раді, розглядатимуть на найближчому засіданні Хмельницької обласної територіальної виборчої комісії, додав Афадєєв.

Нагадаємо, обласна організація партії «Слуга Народу» відкликала Тетяну Крупу, яка була депутаткою Хмельницької облради, обраною від партії. За рішенням територіальної виборчої комісії, її мав замінити Володимир Копанчук, оскільки після Тетяни Крупи він був наступним за черговістю кандидатом у депутати за виборчим списком ПП «Слуга Народу». Однак написав заяву про відмову від депутатського мандату.

Читайте також: Суд скасував арешт на банківський рахунок сина Тетяни Крупи

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую