clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
7 Лютого 2019 Anatoliy Savchuk 175

Вона нам всім повік не відболить
Наш земний янгол став небесним
Вона стала янголом. Ні, не стала – вона ним була. Завжди. Ще тут, на землі. Для кожного-кожнісінького з нас: для рідних, друзів, знайомих і навіть зовсім незнайомих. Світле, щире, тендітне, сповнене любов’ю до України Янголятко – наша Ангеліночка. Скільки у ній було мужноссті, сили волі, спровокованої надмірно сильним бажанням жити, як чіпко вона трималася за життя, як відважно стільки літ, з дня у день, вигравала нерівний двобій з підступною недугою, як, тамуючи нестерпний біль, завжди знаходила слова підтримки комусь, як, по суті, потребуючи допомоги сама, примудрялася підсобляти іншим! Вона уміла зцілювати. Небуденним художнім словом, проспіваною піснею, щирою посмішкою, такою лиш їй одній, напевно, притаманною безпосередністю, яскравим самобутнім ... читати далі »

7 Лютого 2019 РПЛ 35

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Керувати МОЗ має той, чиї діти і батьки лікуються в Україні
Відставка в.о.міністра Супрун - це лише перший крок до відновлення порядку в медицині. Про це заявив Олег Ляшко, за позовом якого очільницю МОЗу відсторонили від посади. На його думку, Міністром має бути український лікар, який рятує українців, родичі якого лікуються в українських лікарнях і який знає реальний стан справ у країні.

«Закони України треба поважати і виконувати, а не розводити безлад в Уряді, як зараз. Реформа медицини має передбачати страхування і безкоштовні страховки для пенсіонерів, дітей і малозабезпечених. Наголошую, безкоштовні страховки на лікування і необхідні ліки в нормальних лікарнях. Для працюючих - соціальний пакет має включати оплату медичної страховки від власника підприємства. Програма «Доступні ліки» має бути збільшена»... читати далі »

7 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 135

#СтопБулінг
Право на захист дітей від булінгу регламентується як на міжнародному рівні, так і на рівні держав. Так, згідно з Конвенції ООН про права дитини, дитина має право на захист від незаконного посягання на її честь і гідність.
Конституція України в статті 52 передбачає наявність у дітей рівних прав незалежно від походження, а також від того, народжені вони у шлюбі чи поза ним. Водночас Закон України «Про охорону дитинства» гарантує дітям право на захист від усіх форм насильства – фізичного і психічного, образи, недбалого і жорстокого поводження з нею. Це ж саме право та безпечні умови навчання гарантоване учням і в Законі України «Про освіту». Під час перебування дитини у школі реалізацію цього права забезпечує школа.
В кожній країні існують свої власні методи боротьби з булінгом. До прикладу, Уряд Австралії ... читати далі »

6 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 133

#СтопБулінг
Багато хто не надає булінгу вагомого значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка за відсутності своєчасної реакції переростає в насильство.
18 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». 228 народних депутатів проголосували за проект Закону No8584, яким вдалося закріпити поняття булінгу (цькування) та відповідальність за його вчинення. В Законі йдеться, що булінг може вчинятися не лише учнями стосовно інших учнів, а також учнями стосовно учителя або вчителем щодо учня.
Серед його ознак: повторюваність (адже одноразовий прояв неприязні не буде вважатися цькуванням); наявність сторін «агресор-потерпілий-свідок» у діянні; наслідки для постраждалого у вигляді ... читати далі »

6 Лютого 2019 Наталія 35

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко добився відсторонення Супрун від посади глави МОЗ
Адмінсуд Києва за позовом депутатів Радикальної партії Олега Ляшка заборонив Уляні Супрун виконувати обов‘язки в.о.міністра охорони здоров’я.
«Життя і здоров’я українців - найвища цінність. За це і боремся!», - так прокоментував сам Ляшко рішення суду на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат Ігор Мосійчук, який подав позов, пояснив, що в.о. міністра відсторонили тимчасово, до розгляду справи по суті. Отже на засіданні 15 лютого депутати Радикальної партії представлять свої аргументи щодо незаконності діяльності Супрун, а судді ухвалять остаточне рішення.

Нагадаємо, претензій в українців до Супрун накопилося чимало: це і закриття лікарень, і дорогі ліки, і неможливість прооперуватися за держрахунок, від чого найбільше страждали онкохворі. Олег Ляшко ... читати далі »

6 Лютого 2019 РПЛ 31

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Команда Ляшка заблокувала парламентську трибуну з вимогою знизити ціну на газ
Команда Олега Ляшка заблокувала парламентську трибуну – вимагає знизити ціну на газ. Лідер Радикальної партії, як і обіцяв людям, з якими зустрічався в регіонах – показав їхні платіжки та спитав у влади, де українцям взяти гроші на оплату комуналки?

«Голуб Людмила Василівна з Вишгорода – колишній інженер, у якої 1800 гривень пенсія. Отримала платіжку за комуналку 4500 гривень. Субсидії немає. З соціальною пільгою, як вдові померлого чорнобильця, повинна заплатити 4000 гривень за газ. Інвалід І групи Долинська Валентина Олексіївна з Вишгорода отримала рахунок у 4500 гривень. Як вдова чорнобильця, має 400 гривень соціальної пільги. Субсидії немає. Із пенсією у 3000 гривень має віддати за газ 4000 гривень. Наталія Петрівна з села Лозуватка на Дніпропетровщині ... читати далі »

5 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 130

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?
Іван Самойлов
Що потрібно зробити після народження дитини?
Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від дня народження дитини зареєструвати народження дитини в органі ДРАЦС за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.
Які документи потрібні для реєстрації народження?
Одночасно із заявою про державну реєстрацію народження дитини (усною або письмовою) подається:
• паспорт заявника, якщо заявниками є не батьки;
• документ, який підтверджує факт народження – медичний документ, виданий закладом охорони здоров'я;
• паспорти батьків або одного з них;
• документ... читати далі »

4 Лютого 2019 РПЛ 45

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко у Кривому Розі розповів, як відмовитись від міжнародних позик
Відмовитись від кредитів за 3-5 років – реально, якщо інвестувати у гірничо-металургійну галузь, наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті. Політик підкреслив, що металургійні підприємства – це становий хребет української економіки, тому завдання держави – створити максимально сприятливі умови для їх стабільної роботи. Та замість інвестицій, влада не тільки душить металургійні підприємства податками, а й не вирішує проблему із доставкою і збутом продукції, підкреслив політик.

«Сьогодні в гірничо-металургійній галузі три ключові проблеми. Перша – рентна плата за надра і земельний податок. Коли держава постійно піднімає ці податки, наша продукція стає неконкурентною і ми втрачаємо ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 149

З метою протидії булінгу та виробленням нульової толерантності у школярів, фахівці юстиції Хмельниччини продовжують проводити правопросвітницькі заходи у навчальних закладах. Так фахівець юстиції Хмельниччини Наталя Фабро провела лекцію #СтопБулінг для учнів НВО №5 міста Хмельницького.
Зокрема, поговорили з учнями про явище булінгу, його причини та основні прояви. Наталя Вікторівна зазначила, що від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя. Саме тому важливим є усвідомлення цієї проблеми і в подальшому – пошук шляхів її подолання.

4 Лютого 2019 Олег Постернак, політичний експерт 130

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

ЗМІНА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ: ВЖЕ ЦІЄЮ ВЕСНОЮ ЧИ ЧЕРЕЗ П’ЯТИРІЧКУ?

Поки деякі кандидати у Президенти опікуються особистими рейтингами, створюють шоу до своїх прихильників через соціальні мережі, не вилазять із телеефірів і сперечаються через дріб’язкові питання, цифри державної статистики вбивають будь яку віру у чесну соціальну політику нинішньої влади.

По-перше, відзначимо, що за січневим соціологічним дослідженням групи «Рейтинг»*, 70% опитаних вважають, що країні потрібні радикальні зміни, а 80% не задоволені діяльністю нині діючого Президента. Зростає кількість тих, хто покладає найбільшу відповідальність за вирішення проблем країни на Президента (у вересні 2017 р. таких було 49%, зараз – 57%).

А як інакше, якщо лише за офіційною державною статистикою рівень безробіття складає 10%? Кількість трудових мігрантів ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 127

Легальні документи для українців, що проживають на тимчасово окупованих територіях

Що було раніше
Отримання українського свідоцтва про народження дитини або смерті особи для людей з тимчасово окупованих територій, попри їх бажання, було майже неможливим через тривалість процедури, її затратність та перепони, пов’язані із в’їздом/виїздом з тимчасово окупованої території.
Що є зараз
21 лютого почав діяти Закон №3171 «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України»
Документ передбачає спрощений порядок встановлення факту народження чи смерті, що сталися на тимчасово окупованій території.
Щоб отримати документи, необхідно здійснити лише кілька дій:
1. Звернутися до будь-якого РАЦСу або центру безоплатної ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 136

Безоплатна правова допомога

Захист у кримінальних провадженнях (з 01.01.2013 по 25.01.2019, регіональні центри):
56 233 випадків захисту осіб, до яких застосовано адмінзатримання або адмінарешт.
115 193 випадків захисту осіб, затриманих за підозрою у скоєнні злочину.
305 552 випадків захисту за призначенням у кримінальних провадженнях.
100 45 випадків надання допомоги засудженим до позбавлення волі.
Досягнення адвокатів у кримінальних провадженнях (з 01.01.2013 станом на 01 поточного місяця, регіональні центри):
2 511 виправдувальних вироки або рішень про закриття провадження.
30 151 випадків звільнення від відбування покарання з випробуванням.
11 417 випадків призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом.
5 821 випадків зменшення обсягу обвинувачення.
7 833 випадків обрання більш м’якого запобіжного заходу.
Правова допомога ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 120

Удосконалення системи реєстрації (антирейдерський закон)

Презентація результати роботи антирейдерських агроштабів: https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/06/20171206150547-67.pdf
Презентація як оформити скаргу: https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/05/20171205103405-91.pdf

Впродовж усіх 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого ганебного явища, як рейдерство. Міністерство юстиції з перших днів зайняло позицію якомога ширшого розголосу інформації про усі відомі факти спроб рейдерських захоплень.

Розроблене Мін’юстом та прийняте Парламентом законодавство, спрямоване на реформу системи реєстрації в Україні, дало можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Комісія протягом 2-3 тижнів оперативно ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 109

Онлайн сервіси Міністерства юстиції

Державна реєстрація договорів оренти землі відтепер доступна онлайн

На сайті: https://minjust.gov.ua/news/ministry/derjavna-reestratsiya-dogovoriv-orendi-zemli-vidteper-dostupna-onlayn
Презентація: https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/06/20171206130413-47.pdf

Мін’юст має наміри перевести всі сервіси з реєстрації бізнесу в онлайн режим.

Послуги, які ми впроваджуємо у «Он-лайн будинку юстиції» є затребуваними киянами та гостями столиці, які регулярно приходили за їх отриманням до реєстраційних відділів.
Це підтверджують статистичні дані за період з 01.05.2016 до 17.01.2019:
• 5106 витягів та 25024 свідоцтва з Держаного реєстру актів цивільного стану громадян отримано.
• 6548 громадських організацій зареєстровано.
276 засобів масової інформації зареєстровано.
За період 24.12.2018 по 24.01.2019 включно, сайт online.minjust.gov.ua відвідало користувачів:
Переглядів ... читати далі »

4 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 39

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

ПОНАД ПІВТИСЯЧІ СІМЕЙНИХ ПАР У 2018 РОЦІ СКОРИСТАЛИСЬ ПОСЛУГОЮ ВІД МІН’ЮСТУ-ЮВІЛЕЙНІ ШЛЮБНІ РІЧНИЦІ

У 2018 році відділами державної реєстрації актів цивільного стану проведено 549 обрядів ювілейних весіль, в той час як у 2017 році було проведено лише 37 таких обрядів. Про це повідомила заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

Задля збереження сімейних цінностей у 2018 року Міністерством юстиції України було активізовано роботу щодо запровадження послуги з проведення обрядів ювілеїв весілля, які є одними із найважливіших та значущих подій у житті подружжя.

Ця послуга надається відділами державної реєстрації актів цивільного стану по всій Україні і її може замовити будь яка особа, хтось з сімейної пари, їх родичі або друзі.

Така послуга користується попитом в українців. ... читати далі »

3 Лютого 2019 Василь Камінський 143

Стяг ВМС України над будівлею ОДА у Хмельницькому

Хмельницька ОДА долучилася до флешмобу на підтримку військовополонених українських моряків, захоплених російськими силовиками в Чорному морі 25 листопада.
Відтепер на фасаді Будинку Рад майорить прапор Військово-Морських сил України.

Фото: Василь Камінський

3 Лютого 2019 Офіцер командування військової частини А4239 Олексій Наконечний 99

У п'ятницю, 25 січня, в 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України проводився ІІ-й Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з зимового військового біатлону серед вищих військових навчальних закладів, оперативних командувань, навчальних центрів та військових частин безпосереднього підпорядкування.
За словами начальника служби фізичної підготовки і спорту Командування Сухопутних військ ЗС України підполковника Владислава Суспо, лижна підготовка, зокрема долання різних дистанцій, перегони та спартакіади не є нововведенням для військових частин Сухопутних військ, а зумовлені погодними умовами і поєднують у собі комбіновані заняття на влучність, швидкість та витривалість.
- На цей Чемпіонат Сухопутних військ ЗС України з зимового військового біатлону залучаються близько 120 військовослужбовців... читати далі »

1 Лютого 2019 Андрій 126

У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування»

31 січня в м. Хмельницький, відбувся одноденний тренінг для лікарів-практиків «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення». Учасників навчали виявляти фактори ризику розвитку хронічних захворювань у пацієнтів і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації.

Ряд лекцій від провідних українських вчених-медиків привернув увагу лікарів різних спеціальностей, а під час практичної частини заходу усі учасники конференції та представники преси, безкоштовно відвідали кабінет профілактики. Лікарі міста та області ознайомилися із сучасними підходами до лікування енурезу у дітей, дисліпідемії, хвороб нирок, а також профілактикою респіраторних вірусних інфекцій таких як грип та гострий бронхіт. ... читати далі »

1 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 109

4,6 мільярда гривень аліментів сплачено на користь півмільйона українських дітей у 2018 році

Минулого року завдяки реалізації ініціативи #ЧужихДітейНеБуває заборгованість зі сплати аліментів була погашена відносно 555 тисяч дітей. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко. За його словами, найбільш значним стимулом виплатити заборговане стало обмеження боржників у праві покидати територію України, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати. Такі заборони отримали більше 130 тисяч українців. Окрім цього було складено майже 31 тисяча адміністративних протоколів про ухилення батьків від фінансової підтримки власних дітей. 3 124 неплатника отримали покарання у вигляді суспільно корисних робіт, оплата за які пішла на погашення заборгованості перед дітьми.

Павло Петренко зазначив, що не менш ... читати далі »

1 Лютого 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 85

Виконавці Мін’юсту забезпечили погашення майже півмільярда боргів із зарплат

Завдяки ефективній роботі державних виконавців Міністерства юстиції з підприємствами-боржниками у 2018 році вдалося повернути працівникам більше 460 мільйонів гривень боргів із зарплат. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко. За його словами, понад 38 тисяч українських працівників, які роками, а інколи й десятиліттями, не бачили грошей, нарешті отримали зароблене у повному обсязі. Це той результат, який повертає віру громадян в Україну, в здатність держави захистити їхні права.
Крім того, за ініціативи Міністерства юстиції, було прийнято рішення запустити публічний реєстр підприємств – боржників. Наразі створено спеціальні виконавчі групи, а у кожному регіоні запрацювали штаби з координації, моніторингу та контролю за ... читати далі »

1

2

3 4 » 232Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28