clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
7 Грудня 2018 Каріна 30

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Мережа 4.5G від lifecell продовжує лідирувати за географією покриття та за кількістю охопленого населення

06  грудня 2018 року. Зв’язок четвертого покоління від lifecell вже охопив 4246 населених пункти країни. Тепер скористатися перевагами LTE-технології  можуть 24
мільйони 858 тисяч українців.
Протягом цього тижня компанія запустила швидкісний мобільный Інтернет стандарту 4.5G у діапазоні 1800 МГц  у Микуличині, Снятині, Маняві, Ратному, Приморську, Брусилові, Хотянівці, Пухівці та ще 8 населених пунктах Волинської, Київської, Житомирської, Івано-Франківської, Запорізької областей. 

4.5G-покриття оператора вже доступне для 54% населення України та охоплює близько 12% території країни. A у близько 1700 населених пунктах lifecell – єдиний оператор, що надає швидкісний Інтернет четвертого покоління. 
Загальну карту покриття оператора ... читати далі »

7 Грудня 2018 Анна Сіра, проект ПУЛЬС 113

Що робити ОТГ із землями, які вони отримали у власність від держави?

Щоб відповісти на це питання, 11 грудня Асоціація міст України в рамках Проекту ПУЛЬС спільно з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру проводить веб-конференцію.
Головна мета – надання органам місцевого самоврядування роз’яснень з питань управління землями після передачі земель державної власності сільськогосподарського призначення до комунальної власності ОТГ та щодо нових повноважень, які з’являються в ході реалізації нових нормативно-правових актів.
Захід відбудеться у формі діалогу між представниками ОТГ та фахівцями Держгеокадастру. Учасники матимуть можливість поставити спікерам запитання, визначені регіональними відділеннями Асоціації за участі громад-членів.
Готуючись до цього заходу, РВ АМУ ... читати далі »

6 Грудня 2018 Ірина Столярчук 77

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» представникам поліції, соціальних служб, освіти, юстиції була презентована соціальна гра "Бути жінкою". Модератором гри був Олег Майданюк, який розповів учасникам про особливости створення та використання гри, як в організаціях та установах так і в приватних колах. «Бути жінкою» - це настільна соціальна гра, з категорії так званих «серйозних ігор». За задумкою авторів, гра «Бути жінкою» має стати доступним та зрозумілим для людей інструментом перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь гри. Ігроки жваво втілювались в нові ролі та оцінювали знайомі та незнайомі життєві сітуації з боку героїнь. По закінченню гри переможці отримали призи - набори гри "Бути жінкою".
Гра розроблена командою українського благодійного фонду Stabilization Support Services в ... читати далі »

6 Грудня 2018 Каріна 43

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Taxify продовжує розвиватися в Україні: компанія запустила сервіс у Харкові

Харків, 06.12.2018 — Провідна європейська платформа для замовлення поїздок
Taxify оголосила про старт роботи в другому за величиною місті України. Запуск у
Харкові став логічним продовженням успішного старту Taxify в Києві, де з 15
червня на платформі зареєструвалися сотні тисяч пасажирів і більш ніж 10 тисяч
водіїв.
Регіональний менеджер Taxify в Україні Тарас Потічний зазначив:
«Починаючи працювати цього року в Києві, наша компанія відразу ж заявила про
плани розвиватися і в інших великих містах України. У Харкові ми бачимо
величезний потенціал для зростання. Ми пропонуємо водіям чудові умови для
заробітку, а пасажирам — комфорт і можливість економити на поїздках. Кияни вже
оцінили наш підхід до роботи, тепер настала черга харків'ян».
На честь ... читати далі »

5 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 102

Сьогодні відбувся правовий брейн-ринг між студентами відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» .

Участь у ньому взяло чотири амбіційних команди.

На початку брейн-рингу мотивуюче слово сказав начальник юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк. Він і був одним з членів журі, до складу якого також ввійшли завідувач кафедри права Університету "Україна" Анатолій Бернюков, начальник управління державної реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти Людмила Джубаба, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Валентина Кусмінська.

Конкурс складався з кількох етапів, які включали в себе: фотозапитання, пантоміму, юридичні синоніми, ребуси. Заключним було капітанське бліцопитування на правову тематику.

Кожна команда проявила свою ... читати далі »

5 Грудня 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 127

У разі домашнього насильства необхідно одразу викликати поліцію – 102!
Звернутися на «гарячу лінію» - 116-123 (цілодобово та безкоштовно в межах України)
Якщо Ви стали свідком насильства стосовно дитини – негайно повідомте про це службу у справах дітей! Захистіть дитину від домашнього насильства!
Найнебезпечніший співучасник домашнього насильства – мовчання!
Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» передбачено нові механізми захисту від домашнього насильства:
-Терміновий заборонний припис
Підстава: ініціатива поліції або заява постражалої особи
Передбачає для кривдника:
- зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи;
- заборону на вхід та перебування у місці проживання (перебування) постраждалої особи;
- заборону в будь-який спосіб контактувати із ... читати далі »

4 Грудня 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 145

Народження дитини – чи не найщасливіша мить у кожній родині. В такі моменти, аби насолодитися повним щастям, хочеться поставити життя на паузу. Тому, щоб не забирати у батьків дорогоцінний час, отримати свідоцтво можна просто у пологовому будинку.
Наразі реєстрація дитини та видача свідоцтва про народження за наявності медичного свідоцтва за зверненням батьків здійснюється органами ДРАЦСу або просто в пологовому будинку.
Зауважимо, що державна реєстрація народження проводиться безкоштовно.
Свідоцтво повинно бути оформлене протягом місяця з моменту народження дитини.
Необхідні документи:
• паспорти батьків та свідоцтво про шлюб, якщо батьки дитини перебувають у зареєстрованому шлюбі та мають спільне прізвище;
• паспорти батьків, свідоцтво про шлюб та спільна заява щодо присвоєння дитині прізвища, що ... читати далі »

4 Грудня 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 111

“16 днів проти насильства” інформуємо!
Куди звертатися громадянам, які постраждали від домашнього насильства.

Історично склалося, що цю проблему в нас намагалися замовчувати, адже не хотіли «виносити сміття з хати». За даними Міністерства внутрішніх справ, упродовж 2017 року до поліції надійшло понад 110 тисяч заяв та повідомлень про домашнє насильство. І це при тому, що за статистикою усього лише 10-15% постраждалих від домашнього насильства звертаються за допомогою.

Куди звертатися громадянам, які постраждали від домашнього насильства?

Постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися до:
– уповноважених підрозділів органів поліції,
– загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб,
– служби у справах дітей за місцем свого проживання,
– скористатися послугами адвокатів нашої ... читати далі »

4 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 100

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко!

Мій чоловік, коли вип’є, піднімає на мене руку. Спершу думала, що цього більше не повториться, але за останній рік він мене бив мало не щомісяця. Що мені робити?
Ольга

Перш за все, хочу порадити Вам і всім громадянам, які зазнають насильства, в жодному разі не мовчати. Агресор не одумається і не втихомириться. Чим довше ви мовчите про проблему, тим більше насильник переконується у своїй безкарності, й тим більше у нього розв’язуються руки.
Історично склалося, що цю проблему в нас намагалися замовчувати, адже не хотіли «виносити сміття з хати». За даними Міністерства внутрішніх справ, упродовж 2017 року до поліції надійшло понад 110 тисяч заяв та повідомлень про домашнє насильство. І це при тому, що за статистикою усього лише 10-15% постраждалих від домашнього насильства ... читати далі »

4 Грудня 2018 сергій 84

Друзі скоро новорічні свята це вам від мене !!!

4 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 101

Право на обов`язкову частку у спадщині при спадкуванні за заповітом.


При оформленні спадщини за заповітом нотаріус в обов’язковому порядку перевіряє коло осіб, які мають право на обов’язкову частку у спадщині.
Обов`язковими спадкоємцями відповідно до ст. 1241 Цивільного кодексу визначаються малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки, які спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, що належала б кожному з них у разі спадкування за законом.
Сімейним кодексом визначено, що малолітньою вважається дитина до досягнення нею 14 років, неповнолітньою вважається дитина у віці від 14 до 18 років.
Якщо неповнолітня особа набуває повної цивільної дієздатності (у разі реєстрації шлюбу або у випадку, якщо особа, яка досягла шістнадцяти ... читати далі »

3 Грудня 2018 РПЛ 42

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

До вашої уваги звіт фракції Радикальної партії Олега Ляшка

3 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 83

Відновлення платоспроможності боржника. Судові процедури та терміни їх проведення.

Провадження у справах про банкрутство регулюється Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі - Закон), Господарським процесуальним кодексом та іншими законодавчими актами України.
Засновники (учасники, акціонери) боржника, власник майна (орган, уповноважений управляти майном) боржника, центральні органи виконавчої влади, органи Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень зобов’язані вживати своєчасних заходів для запобігання банкрутству боржника.
У разі виникнення ознак банкрутства керівник боржника зобов’язаний надіслати засновникам (учасникам, акціонерам) боржника, власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) ... читати далі »

3 Грудня 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 48

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Припустимо , Ви вже зважили всі «за» і «проти» рішення скріпити свій союз шлюбними узами,зробили пропозицію,повідомили близьких та рідних,і — задумалися...Як же задати старт Вашого щасливого сімейного життя? Що необхідно зробити, щоб отримати заповітне свідоцтво про шлюб, яке дасть Вам законне право називати один одного чоловіком і дружиною? ....На всі питання, які пов‘язані з державною реєстрацією шлюбу ми з радістю надамо Вам відповідь ))
Звертайтесь до нас через :
-Веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua
-в Фейсбук https://www.facebook.com/Хмельницький-міський-відділ-ДРАЦС…/
- або телефонуйте :(0382) 65-10-60 , (0382) 79-58-57

3 Грудня 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 44

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Звертаємось до креативної та енергійної молоді!
У Вас є батьки, дідусь із бабусею, чи навіть близькі родичі, у яких незабаром відбудеться ювілейна річниця весілля.
Ви хочете надати можливість їм відчути себе знову молодими? Зібрати свою дружню родину чи влаштувати своїм близьким зустріч із давніми друзями?
Запрошуємо відзначити цю подію саме у нас!
Вашим рідним буде приємно згадати, як це було 30, 40, 50 років тому... та знову поновити свої шлюбні обіцянки...
Вас це зацікавило?
Звертайтесь до нас через :
-Веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua
-в Фейсбук https://www.facebook.com/Хмельницький-міський-відділ-ДРАЦС…/
- або телефонуйте :(0382) 65-10-60 , (0382) 79-58-57
Ми чекаємо саме на Вас!

3 Грудня 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 73

Припустимо , Ви вже зважили всі «за» і «проти» рішення скріпити свій союз шлюбними узами

3 Грудня 2018 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 77

Звертаємось до креативної та енергійної молоді!
У Вас є батьки, дідусь із бабусею, чи навіть близькі родичі, у яких незабаром відбудеться ювілейна річниця весілля.
Ви хочете надати можливість їм відчути себе знову молодими

3 Грудня 2018 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 59

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі серед молодих юристів на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2018»
Заявки для участі у конкурсі «Молодий правник року 2018» подаються з 19 листопада 2018 року до 07 грудня 2018 року включно до Організаційного комітету шляхом надсилання анкети та відсканованих документів (що підтверджують досягнення) на е-мейл: krmjua@gmail.com.
Оргкомітет:
Євген Которобай, Голова КРМЮ України, тел.: 093-733-47-88, е-mail: kotorobai.e@gmail.com

3 Грудня 2018 Каріна 39

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

lifecell в нових рекламних ТБ-роликах розповів, із чого складаються

кохання та батьківство

В рамках нової рекламної кампанії, яка розпочалась 19 листопада на основних
національних ТБ-каналах, lifecell випустив два ролики про те, як мобільний інтернет
доповнює наше життя.

15-секундні міні-фільми українського діджитал-оператора розповіли реальні історії з життя сучасних
людей, яке сьогодні майже наполовину складається з мобільного інтернету. Теплі та живі історії, в
яких поєдналися реальні події та мобільний 4.5G інтернет від lifecell, стали основою нової рекламної
компанії – спільної роботи команди маркетингових комунікацій lifecell і креативної команди агенції
MullenLowe.
Смартфон для сучасної людини – це невід’ємна частина життя, а не просто «таємна пристрасть»,
яку всі звикли засуджувати. Так, мобільний інтернет давно ... читати далі »

2 Грудня 2018 Анна Сіра, проект ПУЛЬС 82

ОТГ в містах обласного значення: що чекає на Хмельниччину

Експерти стверджують, що до 2020 року об’єднаними територіальними громадами мала б бути вкрита вся територія країни. Проте до недавнього часу не всі органи місцевого самоврядування мали можливість об’єднуватися. Звісно ж, зараз йдеться про міста обласного значення. І якщо законодавчі перепони до утворення ОТГ в містах обласного значення вже усунено (відповідними законодавчими змінами у травні цього року), то подекуди ще залишаються перепони свідомісного характеру – хтось не хоче брати на себе додаткове навантаження у вигляді навколишніх сіл, а хтось не має бажання змінювати щось у поточному стані справ.
Детально про ситуацію з утворенням ОТГ навколо міст обласного значення журналісти мали змогу дізнатися під час 5-го національного прес-клубу реформ... читати далі »

1

2

3 4 » 225


Курси валют на 14.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.74
27.78
31.47
31.51

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31