clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
23 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 736 1

ЯК ВИЇХАТИ З ДИТИНОЮ ЗА КОРДОН
Не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд за кордон дитини* на строк до 1 місяця.
*Якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.
Що потрібно зробити?
1) Повідом другого з батьків про державу перебування, мету та тривалість поїздки рекомендованим листом, якщо відоме місце його проживання;
2) Предяви на кордоні копію рішення суду або органу опіки і піклування про визначення (підтвердження) місця проживання дитини.
ВАЖЛИВО! За умисне порушення строків перебування за кордоном наступає адміністративна відповідальність штраф від 1700 до 3400 грн. та втрата права виїзду з дитиною ... читати далі »

23 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 272

Проект під назвою Є-Малятко передбачає повний комплекс послуг за однією заявою:
державна реєстрація народженої дитини;
реєстрація місця проживання дитини;
призначення допомоги при народженні дитини;
реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоровя;
видача посвідчень батьків багатодітної сімї та дитини з багатодітної сімї (за певних умов);
реєстрація в демографічному реєстрі;
визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі);
реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;
визначення належності дитини до громадянства України.
Батьки матимуть змогу безкоштовного звернення відразу в ЦНАП або до РАЦСу, перебуваючи ще в пологовому будинку, замість того, щоб подавати десятки документів до різних установ.

23 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 149

Я МАЮ ПРАВО!

Міністерство юстиції України з червня 2017 року реалізує проект Я МАЮ ПРАВО!. Загальнонаціональній правопросвітницький проект Я МАЮ ПРАВО! (ЯМП!) реалізується у співпраці з системою БПД та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID Нове правосуддя, Міжнародного фонду Відродження, інших донорів та партнерів.
В 2019 році пріоритетними напрямками реалізації Проекту є такі:
- Відповідальне батьківство: ініціатива Уряду, спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки - відповідальними;
- Чужих дітей не буває: захист прав жінок та дітей шляхом прийняття Закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів;
- Стоп булінг : формування нульової толерантності до випадків цькування в суспільстві та інформування про можливі механізми реагування на випадки булінгу ... читати далі »

23 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 315

РЕФОРМА ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ
2 червня 2016 року Верховна Рада прийняла зміни до Конституції та імплементаційний закон, які дали старт новому етапу судової реформи в Україні. Того ж дня були прийняті закони Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів та Про виконавче провадження, якими покладено старт комплексній реформі примусового виконання рішень судів та інших органів, що було розроблено Радою по судовій реформі при Президентові України та Міністерством юстиції і які спрямовані на підвищення ефективності діяльності органів та осіб, які здійснюють примусове виконання. Такий крок сприятиме подоланню корупції, виключить можливість адміністративного впливу, скоротить строки та створить конкурентне середовище.
Головною новацією прийнятих законів ... читати далі »

23 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 302

СУДОВА РЕФОРМА
2 червня 2016 року Верховна Рада прийняла зміни до Конституції та імплементаційний закон, які дали старт судовій реформі в Україні.
Зміни забезпечують деполітизацію і незалежність судової влади, відповідальність судової влади і перезавантаження судового корпусу, а саме:
Змінено вимоги до кандидатів на посаду судді: підвищено віковий ценз для заняття посади судді з 25 до 30 років. Верхня вікова межа становить 65 років.Збільшено стаж роботи в галузі права, необхідний для призначення до 5 років замість 3.Ліквідована вимога не менше 10 років проживати в Україні.
Призначати суддів безстроково будуть відразу. Робитиме це Президент за поданням Вищої ради правосуддя без будь-яких перевірок. Роль Президента в цьому процесі носитиме виключно церемоніальний характер.
З 21 члена Вищої ради правосуддя 10 обиратиме ... читати далі »

23 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 269

ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ПРОБАЦІЇ В УКРАЇНІ
5 лютого 2015 року було прийнято Закон України Про пробацію, який введено у дію 27 серпня 2015 року. Запровадження ппробації в Україні розпочато у 2017 році. У січні 2018 року було створено Державну установу Центр пробації як самостійну організацію, якій підпорядковується 24 регіональні філії та 574 уповноважені органи з питань пробації.
ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...
забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації... читати далі »

23 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 291

Багатьом доводилося стикатись із неприємною ситуацією, коли у магазині Вас зобовязують оплатити за пошкоджений або розбитий товар, я хочу зазначити, що це є грубим порушенням прав, оскільки, згідно з Цивільним кодексом України, поки продукція не придбана, ризик пошкодження лежить на власникові магазину
Якщо адміністрація магазину, охорона наполягають на оплаті товару?
Якщо адміністрація або охорона магазину наполягає на оплаті пошкодженого товару вимагайте скласти акт про нанесення шкоди та надати факти, які доводять Вашу вину.
Якщо адміністрація/охорона магазину не випускає Вас з приміщення посилайтесь на Закон України Про захист прав споживачів, яким забороняється вимога оплати продукції без згоди споживача.
Коли ж після усіх аргументів Вас примушують платити за розбитий або пошкоджений товар та відмовляються ... читати далі »

22 Липня 2019 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 317

ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ.

Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану на підставі актового запису цивільного стану.

При видачі свідоцтв повторно у звязку з їх втратою або пошкодженням стягується державне мито у розмірі 0,51 грн.

Необхідність отримання свідоцтва чи витягу з Реєстру, завжди асоціюється з витратою часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Однак, Міністерством юстиції України забезпечено максимально зручні умови отримання документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану: електронні сервіси Веб-портал Звернення у сфері держаної реєстрації актів цивільного стану та Он-лайн будинок юстиції. Для отримання ... читати далі »

22 Липня 2019 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 226

Допомога на поховання: як призначається та виплачується?

Стаття 18 Закону України від 23.09.1999 р. 1105-XIV Про загальнообовязкове державне соціальне страхування (далі Закон 1105) передбачено, що страхуванню у звязку з тимчасовою втратою працездатності підлягають особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту), цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності та господарювання, у тому числі в іноземних дипломатичних та консульських установах, інших представництвах нерезидентів або у фізичних осіб, а також обрані на виборні посади в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та в інших органах, фізичні особи підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського ... читати далі »

22 Липня 2019 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 201

Друзі, у нас хороша новина!
8088 громадян скористалися послугами Хмельницького OpenSpace з моменту його відкриття.
Нагадаємо, що у Хмельницькому 20.07.2018 відкрили сучасний центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану - OpenSpace. Новітній офіс оснащений електронною чергою, має просторе приміщення, кваліфікований персонал і зручну зону очікування для відвідувачів. Нині працівники OpenSpace надають 16 послуг. Серед найпопулярніших:
- реєстрація народження дитини
- прийом документів для реєстрації чи розірвання шлюбу
- зміна імені
- проставлення апостилю
- повторна видача документів та інші.
Функціонує центр на базі Хмельницького міського відділу ДРАЦС.
Працюємо для вас!

22 Липня 2019 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 136

Відповідно до статті 19 Закону України Про відпустки жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.

Згiдно з постановою Пленуму ВСУ одинокою матiрю слiд вважати жiнку, яка не перебуває в шлюбi й у свiдоцтвi про народження дитини якої вiдсутнiй запис про батька дитини або запис про батька зроблено в установленому порядку за вказiвкою матерi; вдову; iншу жiнку, яка виховує й утримує дитину сама.

Оскiльки п.5 ч.13 ст.10 Закону ... читати далі »

22 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 108

22 липня відбулося засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням тимчасово виконуючого обовязки голови ОДА Володимира Кальніченка за участі очільника юстиції Хмельниччини Віктора Худняка та інших членів робочої групи, а також представників посольства Королівства Нідерланди, керівників ТОВ Фармгейт Україна таТОВ Хостленд.
Зокрема, розглянули звернення ТОВ Фармгейт Україна щодо незаконного захоплення земельних ділянок представниками компанії ТОВ Хостленд.
У ході засідання рекомендували керівництву ТОВ Хостленд утриматися від вчинення будь-яких дій, які суперечать вимогам законодавства, спрямованих на перешкоджання збору належного ТОВ Фармгейт Україна врожаю, що знаходиться на земельних ... читати далі »

22 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 444

Проект для новонароджених Є-малятко підтримано Урядом
В ході засідання Уряд Володимира Гройсмана дав старт роботі чергової прогресивної електронної послуги від держави єМалятко. Завдяки їй батьки новонароджених зможуть отримати 10 сервісів, повязаних з народженням дитини, подавши усього одну заявку. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.
Ми презентуємо урядову ініціативу, яка була розроблена нашою командою. Вона передбачає запуск з 1 січня 2020 року системи єМалятко, яка дасть можливість українським батькам без бюрократії отримати від держави 10 базових послуг, повязаних з народженням дитини, зазначив очільник Мінюсту.
Мова йде про державну реєстрацію народження дитини, реєстрацію місця проживання малюка, призначення державних виплат при народженні дитини, внесення відомостей про дитину до реєстру ... читати далі »

22 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 418

Удосконалення системи реєстрації (антирейдерський закон)
Презентація результати роботи антирейдерськихагроштабів:https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/06/20171206150547-67.pdf
Презентація як оформити скаргу:https://minjust.gov.ua/files/general/2017/12/05/20171205103405-91.pdf
Впродовж усіх 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого ганебного явища, як рейдерство.
Міністерство юстиції з перших днів зайняло позицію якомога ширшого розголосу інформації про усі відомі факти спроб рейдерських захоплень.
Розроблене Мінюстом та прийняте Парламентом законодавство, спрямоване на реформу системи реєстрації в Україні, дало можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
Комісія протягом 2-3 тижнів оперативно може ... читати далі »

22 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 395

На сайті Мінюсту з'явився онлайн-калькулятор для вирахування справедливої ціни на тепло та гарячу воду
Захист прав споживачів безпосередня відповідальність Міністерства юстиції та Уряду. Тому Мінюст разом з Урядом робить все можливе, аби громадяни отримували якісні комунальні послуги, а плата за них була справедливою. На цьому наголосив Міністр юстиції України Павло Петренко.
Він нагадав, що протягом 3-х років Уряд Володимира Гройсмана системно працював над тим, щоб зробити комунальні послуги доступними. Зокрема, у лютому цього року Кабінет Міністрів звернувся до НКРЕКП щодо встановлення для облгазів вимоги перерахувати рахунки на природний газ без застосування коефіцієнтів приведення до стандартних умов. Як результат, у квітні платіжки із застосуванням коефіцієнтів перестали надходити громадянам.

Проте... читати далі »

19 Липня 2019 Микола Ябченко 1578

Жінки на виборах: біг з перешкодами
Український жіночий фонд у партнерстві з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (НДІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) здійснює гендерний моніторинг позачергових виборів народних депутатів України, призначених на 21 липня 2019 року.
Напередодні виборів, зведено найбільш повні та актуальні дані про участь жінок-кандидаток. Загалом, у виборах беруть участь 5831 кандидат 1314 жінок (23%) та 4515 чоловіків (77%). Хоча жінок-кандидаток менше, вони не менш мотивовані до участі у виборах враховуючи пропорцію зареєстрованих кандидатів, жінки рідше відмовляються від участі у виборах.
Були проаналізовані списки та кандидати від партій по мажоритарних округах 10 партій, які мають високий рейтинг та/або регіональну підтримку: Батьківщина... читати далі »

19 Липня 2019 Яна 1746

На Хмельниччині 17:07 аферисти купили авто розрахувавшись фальшивими доларами... Будьте обережні...

18 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 1770

Шлюб за добу
29 липня 2016 року Міністерство юстиції запустило новий сервіс Шлюб за добу. Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним.
Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.
Переваги:
Реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному жінкою та чоловіком.
Відсутність необхідності звернення в ДРАЦС.
Залучення до організації реєстрації шлюбу суб'єктів господарювання публічного права.
Для того, щоб скористатися сервісом з реєстрації шлюбу у скорочені строки, майбутнім нареченим необхідно зробити кілька простих кроків:
1. Звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу, відомості про якого розміщені територіальним органом юстиції на офіційному сайті.
2. Обрати дату та час ... читати далі »

18 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 1758

Безоплатна правова допомога
В Україні діє 535 точок доступу до безоплатної правової допомоги:
23 регіональних центри (з 1 січня 2013 року)
84 місцевих центрів (з 1 липня 2015 року)
428 бюро правової допомоги (з 1 вересня 2016 року).
Веб-сайт Координаційного центру з надання правової допомоги: www.legalaid.gov.ua
Єдиний контакт-центр: 0-800-213-103.
Результативність роботи центрів з надання БВПД
Захист у кримінальних провадженнях (з 01.01.2013 по 28.06.2019, регіональні центри):
57 847 випадків захисту осіб, до яких застосовано адмінзатримання або адмінарешт.
123 012 випадків захисту осіб, затриманих за підозрою у скоєнні злочину.
328 186 випадків захисту за призначенням у кримінальних провадженнях.
10 736 випадків надання допомоги засудженим до позбавлення волі.
Досягнення адвокатів у кримінальних провадженнях (з 01.01.2013 станом на 01 поточного місяця... читати далі »

18 Липня 2019 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 1766

Удосконалення системи реєстрації (антирейдерський закон)
Впродовж усіх 25 років незалежності український бізнес та громадяни страждали від такого ганебного явища, як рейдерство.
Міністерство юстиції з перших днів зайняло позицію якомога ширшого розголосу інформації про усі відомі факти спроб рейдерських захоплень.
Розроблене Мінюстом та прийняте Парламентом законодавство, спрямоване на реформу системи реєстрації в Україні, дало можливість запровадити сучасний та дієвий механізм адміністративного оскарження дій реєстраторів через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
Комісія протягом 2-3 тижнів оперативно може прийняти рішення про відміну реєстраційної дії і повернути вкрадене майно. На відміну від судової тяганини, яка раніше була єдиним можливим способом відстояти свої ... читати далі »

1

2

3 4 » 250


Курси валют на 20.08.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.12
25.15
27.87
27.9

Архів новин

<<Серпень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31