clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
12 Червня 2017 РПЛ 131

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Радикальна партія Олега Ляшка вважає, що українцям нав’язали медичну реформу, якою фактично знищується безплатна медицина
Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко підкреслив, що українцям нав’язали медичну реформу, якою фактично знищується безплатна медицина.
"Тепер будуть так само у неконституційний спосіб нав’язувати антиукраїнську пенсійну, земельну реформи, в результаті яких підвищать пенсійний вік, заберуть землю…Все це робиться не для людей, а для МВФ, вимоги якого йдуть врозріз з інтересами українців", - переконаний Олег Ляшко. Натомість, Радикальна партія Олега Ляшка вважає, що Україні потрібна системна, змістовна та продумана медична реформа, яку потрібно обов’язково буде обговорити з українським суспільством та парламентом, а не тільки з МВФ. ... читати далі »

7 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 181

Актуальна інформація від Міністра юстиції України Павла Петренка щодо ситуації, яка склалася навколо обрання кандидата на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги.
Найголовніше: система безоплатної правової допомоги (БПД) працює в штатному режимі та й надалі без перебоїв надає весь спектр послуг громадянам. Кожен українець, як і раніше, може звернутися до будь-якого з наших центрів та бюро правової допомоги по всій Україні за консультацією та правовим захистом.
Додатково, станом на сьогоднішній день, Павлом Дмитровичем прийняті наступні рішення:
1. Провести зустріч зі співробітниками Координаційного центру, яких він сьогодні зранку особисто запросив до конструктивного діалогу.
2. Провести консультації з представниками регіональних центрів БПД.
3. Провести консультації з представниками ... читати далі »

7 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 155

НА ПРИЙОМ ДО МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ!
09 червня 2017 року на базі Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 2 поверх) о 16:30 відбудеться прийом громадян Міністром юстиції України Петренком Павлом Дмитровичем.
Для запису на прийом звертатись за телефоном: 76-57-49, 65-42-95, 65-77-88.

6 Червня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 199

З огляду на поширення інформації різного характеру щодо обрання нового керівника Координаційного центру БПД, доводимо до відома офіційну позицію Міністерства юстиції України з цього приводу.

1. Ми завжди стоїмо на сторожі розвитку демократичних процесів в Україні. Міністерство юстиції було ініціатором проведення конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги.
Це було зроблено саме з волі Міністра юстиції. Адже раніше законодавчими актами ні можливість, ні обов’язковість проведення конкурсу на цю посаду передбачено не було.
Але наша ціль – прозорість та відкритість, саме тому було прийняте рішення про відбір з залученням громадськості


2. Якби Міністр юстиції реагував на тиск, то свого часу не було б призначено минулого керівника БПД, який за три роки побудував цю систему

3. Ми ... читати далі »

6 Червня 2017 Олександр 186

Гори сміттья біля річок та озер ось що залишили після святкування Зелених Свят Хмельничани.Цікаво як ми з такою культурою прийдемо у Европу?

2 Червня 2017 Регіональний центр з надання БВПД у Хмельницькій області 269

Публічна позиція команди системи безоплатної правової допомоги стосовно конкурсу на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги

Повага до гідності, прозорість, відкритість та незалежність – це ті цінності, які система безоплатної правової допомоги виборювала впродовж останніх п’яти років. Ми піднялися з нуля, зневіри і правової пітьми. Ми здобули суспільну довіру і право на життя під час Революції Гідності, коли були чи не єдиною державною інституцією, яка підтримала активістів, забезпечивши їм негайний захист, чесних адвокатів, зрештою, захистивши їхнє право захищати свої права. Право на свободу думки, людську гідність і свободу вибору передусім.

Ми ростемо, і в нас вірить все більше людей. Ми збудували команду, найбільшою цінністю якої є взаємна довіра і командний дух. Це наша ... читати далі »

1 Червня 2017 СБУ 240

"Заради наших дітей" - Служба Безпеки України випустила відеоролик до Дня захисту дітей.

31 Травня 2017 РПЛ 124

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Радикальний наступ на підвищення тарифів в м. Кам’янці-Подільському
29 травня 2017 року в Кам'янець-Подільській міській раді відбулось засідання депутатської комісії з питань регламенту. Причиною скликання депутатів були додаткові проекти рішень, які надійшли напередодні чергової сесії міської ради. Присутнім та доповідачем на засіданні був депутат міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Анатолій Гурома. Депутат-радикал, залучившись підтримкою депутатів з інших політичних партій, підняв дуже непросте питання – підвищення тарифів для кам’янчан на послуги ЖКГ. Обурив депутатів не лише факт прийняття рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів для кам'янчан на послуги ЖКГ, а й «замовчування» про дане рішення з боку влади. «Ці тарифи - завищені! Складається враження, що виконком приймав це ... читати далі »

31 Травня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 249

Підвищено рівень соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей

6 квітня 2017 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей" (далі – Закон). Закон збільшує одноразову грошову допомогу в разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності для тих, хто брав безпосередню участь в антитерористичній операції.
Зокрема, відповідно до Закону, одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмірі від 500 до 750-кратного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов'язаного або резервіста. З 1 січня 2017 року... читати далі »

31 Травня 2017 абонент Airbites 339

Абоненти Airbites, ви вже знаєте, що з 1 червня ваш провайдер припиняє надавати послуги і ви стаєте користувачами Волі? #зрада?

30 Травня 2017 РПЛ 209

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Радикали Хмельниччини відстоюють права людей на отримання земельних ділянок
Олег Скринчук - депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка підтримує позицію лідера Радикальної партії Олега Ляшка щодо негативних наслідків відкриття ринку землі. «Я повністю підтримую зареєстровані зміни до Конституції, що зареєструвала Радикальна партія Олега Ляшка, де передбачено, що основою аграрного устрою є фермерське господарство. Будучи директором аграрного підприємства та знаючи всі реалії аграрного бізнесу, впевнений, що недобросовісні підприємства, схочуть скупити землю у людей за копійки!».
На обласному рівні депутат постійно переймається питанням виділення земельних ділянок для громадян України. На пленарному засіданні чергової 13 сесії Хмельницької обласної ради депутат-радикал підняв болюче ... читати далі »

30 Травня 2017 Олександр 397 1

Нещодавно у Хмельницькому пройшов Рок фестиваль Рок енд Буг. "Рок над Бугом".
Ідея проведення такого Рок фестивалю цікава але ...Не за бюджетні кошти.
Нажаль Влада викинула понад 300 тисяч гривень на вітер,замість того щоб долучити спонсорів,бізнесменів так як це робиться в усьому світі.
Те що фестиваль треба зберігти це факт.
Але те що у нашого мера в команді немае сучасних менеджерів по організаціі подій, теж факт. Нажаль саме за такої недбалості ми з Вами платники податків заплатили за організованне массове попоіще молоді.
Влада не повинна витрачати наші кошти на організацію сумнівних гешефтів, доречі всі торгові точки а також "Малібу" отримали непогані гроші,куди вони пішли? На поміч раненим госпіталях чи на Ато?
300тис гр. Немала сумма . За ці можливо краще відкрити столову для мало забеспеченних,або ... читати далі »

29 Травня 2017 Кам’янець-Подільський Кам'янець-Подільський 158

В турнірі зі змішаних єдиноборств перемогли кам’янчани!
У Кам’янці-подільському відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств. Він проходив 27 травняна території Старої фортеці. І в нелегкій боротьбі турніру ММА «Битва в фортеці ІІ» перемогу здобули кам’янчани, спортсмени ММА Club Gynu (президент Юрій Нестеровський) – Максим Пашков і Олександр Горшечнік.
Максим Пашков також на турнірі став володарем поясу чемпіона України.
Фото - Петра Ігнатьєва

27 Травня 2017 Анатолій Савчук 201

Інклюзія у соціально-культурному просторі.
Бадьорі духом і налаштовані оптимістично, сповнені вражень і трішки стомлені фізично повернулися з чергової виставки у стінах Верховної Ради України «особливі» діти і молодь хмельниччини.
Цьогоріч різномаїття своїх декоративних виробів народним депутатам презентували 17 учнів шкіл з інклюзивною формою навчання з різних районів області.
Не перебільшуючи значення подібних заходів, з відповідальністю зазначаю, що важливість та необхідність соціально-культурної форми, у системі реабілітації дітей та молоді, зумовлена природнім фізіологічним та розумовим розвитком дитини, її становленням як особистості, як громадянина з активною життєвою позицією, як носія національно - етнічних ознак, наслідувача та провідника культурних цінностей і традицій української громади.
Подібні ... читати далі »

26 Травня 2017 Олена 222

Українські діти отримають європейську підтримку

25 травня дирекція Благодійного фонду «Зміцнення громад» взяла участь в обговоренні питання оздоровлення дітей, родини яких постраждали у результаті російської агресії. Захід відбувся в рамках зустрічі Президента України Петра Порошенка з Прем'єр-міністром Вільної Держави Баварія Хорстом Зеєхофером.

Цьогоріч представники баварського уряду підтримали новий українсько-німецький проект «Європейська підтримка – юним митцям України», основою якого став конкурс дитячої творчості «Моє майбутнє – з рідною землею!». Головним організатором змагань юних талантів вже сьомий рік поспіль є Благодійний фонд «Зміцнення громад».
– Отримавши підтримку представників Баварії, ми трансформували наш традиційний конкурс дитячої творчості у міжнародний проект, метою ... читати далі »

25 Травня 2017 РПЛ 138

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Олег Ляшко: "Ми не дозволили встановлення монополії влади на енергоринку!"
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка завадила спробі встановлення монополії влади на енергоринку. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко у кулуарах парламенту. «Ті, хто сьогодні при владі, хочуть у корупційний спосіб класти собі в кишені гроші, які зароблять на космічних тарифах для українців. Ми не дали провести цю шахрайську спробу Президента, бо він не отримав третього з п’яти членів конкурсної комісії, що дозволило б Порошенку отримати більшість у НКРЕКП», - наголосив Олег Ляшко. Народний депутат переконаний, аби українці сплачували по чесних тарифах, НКРЕКП має бути незалежним органом. «Якщо троє із п’яти членів комісії – із БПП і підпорядковувались би Президенту Порошенку, то про яку незалежність можна говорити? Ще казали Маркс-Ленін... читати далі »

24 Травня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 383

Порядок оформлення згоди батьків щодо виїзду дитини за кордон

Відомо, що виїзд дитини за кордон сприяє розширенню її світогляду, добре позначається на її духовному та інтелектуальному розвитку як особистості. Однак діти – громадяни України, що не досягли шістнадцяти років, не мають право самостійно залишати територію України і щодо їх виїзду за кордон встановлений певний порядок та правила перетину українського кордону.
Згідно вимог цивільного законодавства особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України. Якщо ж особа ще не досягла шістнадцяти років, вона має право на виїзд за межі України лише за згодою батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, які на момент виїзду з України досягли 18-річного ... читати далі »

24 Травня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 154

Окремі питання відповідальності державних реєстраторів у сферах державної реєстрації прав та бізнесу
Відповідно до чинного законодавства державні реєстратори, суб’єкти державної реєстрації за порушення законодавства у сфері державної реєстрації несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність.
Виявлення порушень законодавства, допущених державними реєстраторами, під час проведення ними реєстраційних дій відбувається:
1) в ході здійснення контролю у сфері державної реєстрації Міністерством юстиції України;
2) під час розгляду скарг фізичних та юридичних осіб на рішення, дії або бездіяльність державних реєстраторів до Міністерства юстиції України, його територіальних органів та суду.
Також, на виконання положень статей 37 Закону України «Про державну реєстрацію ... читати далі »

24 Травня 2017 Сергій 157 1

ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ-ТЕЛЕВІЗІЙНИКІВ: 24 травня о 18:00 біля кінотеатру Шевченка
проводимо невеличку прес-конференцію про захід, відповідаємо на запитання,
розповідаємо про цьогорічні особливості проведення. Якщо вам потрібен коментар “з
картинкою” — приходьте. У нас буде великий банер Велодня, біля якого можна буде
записати Сергія Петровича, головного координатора заходу.
Деталі за телефоном: 0679441555
Велодень 28 травня, неділя
Час: 12:00-16:00 (збір з 11:30)
Старт: 12:30 к-р Шевченко
Фініш: 13:15-13:30 парк Чекмана, сцена літнього кінотеатру
Велодень — з року в рік найбільш масовий велосипедний заїзд у Хмельницькому.
Щороку кількість учасників збільшується на декілька сотень. Організатори Велодня
щороку наголошують, що у Хмельницькому є безліч велосипедистів, яким необхідна
велоінфраструктура. Минулого року це задекларували ... читати далі »

23 Травня 2017 магазин "Смайл" 106

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Акційна пропозиція до Дня захисту дітей.

Доброго дня, шановні друзі!

Магазин одягу і взуття, постільної білизни та домашнього текстилю «Смайл» (адреса: м.Хмельницький, вул.Хотовицького,7, https://smilekm.com.ua/) працює на ринку України вже більше 3 років. За цей час нами проведено ряд акцій, в тому числі і благодійні, зокрема, акції на підтримку воїнів АТО, дітей-сиріт, інвалідів та інші.
Ми разом з однодумцями такими як: ПП "Фасад", ПП "Орбіта", ТМ "Krispol", мережа магазинів" Світхім", ПНВП "Таір", ТОВ "Даная» та багатьма іншими, вже протягом тривалого часу опікуємось діточками Хмельницького дитячого будинку дитини "Берізка", де проживають і лікуються дітки від народження до шкільного віку, дітки сироти, позбавлені батьківського піклування, з вадами фізичного та розумового розвитку.
Так, тільки ... читати далі »

1

2

3 4 » 166


Курси валют на 24.06.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.03
26.04
29.12
29.13
0.44
0.44

Архів новин

<<Червень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30