clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
7 Березня 2017 Анастасія Площинська 138

21.03.2017 р. о 10.00 відбудеться інформаційно-просвітницький захід
«Презентація успішних історій громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини»Місце проведення: провулок Пушкіна, 1, місто Хмельницький, конференц-зала ГО «Подільська правова ліга».

Два роки на теренах Хмельниччини на базі Громадської організації «Подільська правова ліга» діє громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини. В Україні та в світі Гельсінська спілка відома як одна із найбільш сильних правозахисних організацій.

Що цікавого зробила Українська Гельсінська спілка за останні роки? Як отримати правову допомогу? Як захистити свої права? Як грамотно використовувати законодавство про звернення громадян? Як звернутися до Європейського суду з прав людини? – Відповіді на ці та багато інших ... читати далі »

5 Березня 2017 Юра 230

Водій знахабнів! Близько 3:00 ночі водій здійснив ДТП та й незупинився! Темп. 05.03.17

5 Березня 2017 Юра 172

Наслідки ДТП на перехресті Грушевського, Героїв Майдану. Дтп трапилось близько 9:00. 5.03.17

3 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 224

А ВИ ОТРИМАЛИ ЗАХИЩЕНІ НОСІЇ ОСОБИСТИХ КЛЮЧІВ ?

06.10.2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» (далі-Закон).
Відповідно до вказаного закону були внесені зміни, зокрема до Закону України «Про електронний цифровий підпис», яким передбачається, що державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, нотаріуси також використовують лише захищені носії особистих ключів.
На виконання вище згаданих законодавчих актів Міністерством юстиції України прийнято наказ від 31.10.2016 №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів», яким встановлено... читати далі »

3 Березня 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 183

Швидко та зручно: при реєстрації новонародженого у батьків є змога одночасно зареєструвати місце проживання дитини

Новації в законодавстві України передбачають можливість зареєструвати місце проживання новонародженої дитини під час проведення державної реєстрації народження дитини. Зокрема, за бажанням батьків чи одного з них для реєстрації місця проживання дитини документи, визначені Законом, можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини.
Оскільки видача свідоцтва про державну реєстрацію народження дитини за бажанням батьків може відбуватись в закладі охорони здоров’я, де відбувалися пологи, відповідно, подати документи для реєстрації місця проживання малюка можна також в пологовому будинку. Для реєстрації ... читати далі »

1 Березня 2017 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 220

Коли спадщина визнається відумерлою!
До Деражнянського бюро правової допомоги, що є відділом Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, звернулася голова однієї із сільських рад району. Вона розповіла, що на території сільської ради є майно, власники якого давно померли, а спадкоємці так і не з'явились. Тож у які строки необхідно звертатись до суду про визнання спадщини відумерлою? Як можна розпорядитись цим майном, якщо це земельний пай, та чи потрібно проводити земельні торги для оформлення договору оренди з попереднім орендарем такої земельної ділянки?

Консультує начальник Деражнянського бюро правової допомоги Оксана Сідлецька.

Відповідно до ст. 1277 Цивільного кодексу України в разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права ... читати далі »

28 Лютого 2017 Юра 159

Кліп Скай-Парк 2017! Хмельницький

28 Лютого 2017 Юра 248

У Хмельницькому по вулиці Проспект Миру, біля смітя лежав непретомний чоловік, його забрала Швидка.

27 Лютого 2017 РПЛ 159

Олег Ляшко:»Потрібно робити наступний крок - з 1 квітня треба підвищити пенсії до 3000 грн»
Головною перемогою Радикальної партії Олега Ляшка сьогодні є виконання передвиборчої обіцянки - підвищення мінімальної зарплати вдвічі. Завдяки цьому у січні доходи Пенсійного фонду збільшилися на 40%. Наступним кроком Радикальної Партії буде підвищення пенсій і подальше підвищення зарплат мінімум до 5000 грн на місяць.
Фракція Радикальної партії вимагає підняти мінімальні зарплати та пенсії з 1 квітня. «Я моніторив ситуацію кожен день, бо я апологет підвищення мінімальної зарплати. За 2 місяці від підвищення зарплати до 3200 гривень зросли доходи держбюджету майже вдвічі, а на 43% зросли доходи Пенсійного фонду. Це означає, що потрібно робити наступний крок – підвищувати зарплату далі. Ми вимагаємо від уряду внести зміни ... читати далі »

26 Лютого 2017 хмельничанин 254

Чудовий хенд-мейд на Озерній біля Агори)

24 Лютого 2017 Олена Кам'янець-Подільський 240

Сьогодні лебедів повернули до озера)
24.02.2017

21 Лютого 2017 Олександр 238

В о 10:О0 годині на Озерній по вул.Кармелюка фура зїхала з дороги і ледь не знесла стовп.

20 Лютого 2017 Владислав 254

ВОССТАНИЕ БЛОКАДНИКОВ ИЛИ НОВЫЙ МАЙДАН: ЦЕНТР СТОЛИЦЫ СНОВА СТАЛ АРЕНОЙ ПРОТИВОСТОЯНИЯ НАРОДА С ПРАВИТЕЛЬСТВОМ.

19 февраля, в центре Киева, на площади Независимости, начались акции протеста участников блокады торговли с ОРДЛО. Протестующие выставили требование Президенту – запретить «торговые отношения» с временно оккупированными территориями. Акция протеста приурочена к годовщине «Революции Достоинства». Центр столицы был наводнен силами полиции и Национальной Гвардии Украины. Так же Крещатик был оцеплен полицейскими, правоохранители установили заграждения и пункты пропуска через металлоискатели.

Подобное действие люди расценили, как новую попытку правительства ограничить их права не только на собрание мирных акций, но и на свободу передвижения.

Под конец дня, начались столкновения между участниками ... читати далі »

18 Лютого 2017 Юра 186

VLOG: Коротко про канал! Цікаво!

17 Лютого 2017 Анастасія Площинська 222

Переселинці Славутського району Хмельницької області отримали правову допомогу
17 лютого 2017 року за сприяння Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА та Хмельницького обласного центру зайнятості, на базі Славутського МЦЗ юристом проекту Рачок Романом було проведене виїзне консультування – робоча зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які мешкають в місті Славуті Хмельницької області.
Під час зустрічі основними темами обговорення стали проблемні аспекти призначення та стягнення надміру виплачених сум адресної допомоги, порядок та умови відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок знищення (пошкодження) майна в зоні проведення АТО та судова практика з розгляду відповідних позовів, особливості встановлення фактів народження або смерті на тимчасово окупованій території ... читати далі »

17 Лютого 2017 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 247

Чи припиняється договір оренди землі у разі смерті орендодавця?
Статтею 31 Закону України «Про оренду землі», передбачено, що договір оренди землі припиняється в разі:
 закінчення строку, на який його було укладено;
 викупу земельної ділянки для суспільних потреб та примусового відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності в порядку, встановленому законом;
 поєднання в одній особі власника земельної ділянки та орендаря;
 смерті фізичної особи-орендаря, засудження його до позбавлення волі та відмови осіб, зазначених у статті 7 цього Закону, від виконання укладеного договору оренди земельної ділянки;
 ліквідації юридичної особи-орендаря;
 відчуження права оренди земельної ділянки заставодержателем;
 набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, що розташовані ... читати далі »

16 Лютого 2017 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 286

Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Так записано у Конституції України. Та чи можна вважати рішення поєднати життя беззастережно вільним, коли хтось із наречених свідомо приховав інформацію про серйозну хворобу? У яких випадках замовчування відомостей про стан здоров'я може стати підставою для визнання шлюбу недійсним? Консультує Артем Кляхін, начальник Городоцького бюро правової допомоги, що є відділом Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

До Городоцького бюро правової допомоги звернувся чоловік, який розповів, що його дружина приховала від нього своє захворювання — епілепсію. Про хворобу чоловік дізнався через шість місяців спільного подружнього життя, коли у дружини стався напад. Діагноз “епілепсія” після огляду встановив лікар швидкої ... читати далі »

16 Лютого 2017 Валетин 282

У Хмельницькому зрізали дерева! Біля вічного вогня з 13.15 по 16.20 омолоджували дерева. 15.02.17

14 Лютого 2017 Валетин 317

Невеличке ДТП біля Дитячого Світу. ,,Впали роги , непроблема, машина напереді підштовхне!,,14.02.17

14 Лютого 2017 Наталія 217

Безкоштовна фото-зона до Дня усіх закоханих!
Хмельничан запрошують на безкоштовну фотосесію з професійним фотографом.
Фото-зона буде розташовуватись 14 лютого з 16:00 до 19:00 години по вулиці Проскурівській, 17 (навпроти ресторану "Арена").
Там також можна буде зігрітися безкоштовним чаєм та підписати валентинку для воїнів, що захищають нашу країну на Сході.

1

2

3 4 » 162Архів новин

<<Березень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31