clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Лютого 2020 Центр пробації 494

Пробація - безпечне суспільство

П`ять років тому Верховною радою України було прийнято Закон Про пробацію. Із прийняттям даного Закону зроблено реальний крок у сфері наближення юстиції України до міжнародних стандартів і впровадження в державі принципово нової системи заходів кримінально-правового характеру.

Пробація це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не повязаних з позбавленням волі. Метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень, а також забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Кількість ... читати далі »

28 Лютого 2020 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 767

Хмельницьких шукачів роботи запрошували на військову службу за контрактом.

У Хмельницькому щомісячно проводяться семінари та міні-ярмароки для пошукачів робочих вакансій, організованих фахівцями Хмельницького міського центру зайнятості у співпраці з військовою частиною А4239.

Відповідні заходи відбуваються за спільної ініціативи директора Хмельницького міського центру зайнятості Тетяни Романівни і командування військової частини А4239.

Останній такий захід було проведено 24 лютого у приміщенні Хмельницького міського центру зайнятості, де відбулася зустріч представників військової частини з шукачами робочих вакансій нашого міста.

В ході зустрічі було продемонстровано відеоролик та презентацію, що наочно продемонстрували життєдіяльність військової частини, доведено основні вимоги до майбутнього ... читати далі »

26 Лютого 2020 Геннадій Цюзік 460

Співпраця Центру пробації з партнерами задля кращого майбутнього суспільства

Важливим завдання Центру пробації є не тільки соціально-виховна робота з особами, що засуджені до покарань, які не повязані з позбавленням волі, а й робота з попередження правопорушень майбутнього покоління. Адже краще запобігти правопорушенню взагалі, а не працювати з наслідками вчиненого людиною.
Існує вислів, що на власних помилках вчаться, але краще переймати досвід інших людей та на основі їхнього досвіду формувати власні життєві цілі з розумінням перешкод, які можуть виникати на шляху життя.

25 лютого 2020 року на базі Молодіжного центру Хмельницьким міським центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді було проведено профілактично-просвітницький захід із студентами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. ... читати далі »

24 Лютого 2020 Пресофіцер 19 ракетної бригади "Свята Варвара" Олексій Наконечний 549

21 лютого, на спортивній базі 19 ракетної бригади Свята Варвара, завершився чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з футзалу серед військових частин безпосереднього підпорядкування.
Даний захід проводився відповідно до Плану проведення спортивних заходів Сухопутних військ Збройних Сил України на 2020 рік з метою популяризації футзалу серед військовослужбовців, підвищення рівня їх спортивної майстерності, фізичної підготовленості, відбору кращих спортсменів до складу збірної команди Сухопутних військ Збройних Сил України з футзалу, утвердження авторитету та підвищення іміджу Збройних Сил України серед цивільного населення.
У даного виду спорту велика історія. Цього року виповнюється 90 років з його започаткування. Він походить з містечка Монтевідео, що в Уругваї. Саме там 1930 року, Хуан Карлос Серіані ... читати далі »

24 Лютого 2020 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 401

Майбутнє кожної держави залежить від підростаючого покоління. Конституцією України передбачено, що батьки зобовязані піклуватись про дітей до їх повноліття, а обовязок держави забезпечити реалізацію таких зобовязань. Однією із найболючіших тем, що стосується багатьох українських сімей, залишається проблема належної виплати аліментів.
Основний законодавчий документ, за яким передбачено можливість виплати аліментів, є Сімейний кодекс України, в якому визначено, що є два варіанти вирішення способу виплати аліментів: за домовленістю та в судовому порядку.
У статті висвітлено загальний порядок та особливості стягнення аліментів на дитину в судовому порядку.
Для того щоб розпочати судовий процес щодо встановлення розміру та порядку виплати аліментів, той з батьків, з ким мешкає дитина, повинен звернутись ... читати далі »

21 Лютого 2020 Ольга Поліщук 366

Дворівневе місцеве самоврядування, модель сильного мера та компетенція органів місцевого самоврядування АМУ висловила своє бачення змін до Конституції
Асоціація міст України презентувала Концепцію змін до Конституції щодо місцевого самоврядування та територіальної організації влади і пропозиції до проєкту Закону. Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан наголосив: Асоціація міст України на сьогодні єдина, хто підготував як концептуальне бачення, так і текстові пропозиції до законопроєкту конституційних змін щодо місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Ми готові до діалогу та переконані, що позиція громад має бути врахована. Адже саме на них лежить відповідальність за надання якісних послуг та створення гідних умов життя для громадян, що і є метою реформи, яку мають закріпити ... читати далі »

19 Лютого 2020 Пресофіцер 19 ракетної бригади "Свята Варвара" Олексій Наконечний 404

Сьогодні, 19 лютого, на спортивній базі 19 ракетної бригади Свята Варвара, розпочався чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з футзалу серед військових частин безпосереднього підпорядкування.

Даний захід проводився відповідно до Плану проведення спортивних заходів Сухопутних військ Збройних Сил України на 2020 рік з метою популяризації футзалу серед військовослужбовців, підвищення рівня їх спортивної майстерності, фізичної підготовленості, відбору кращих спортсменів до складу збірної команди Сухопутних військ Збройних Сил України з футзалу, утвердження авторитету та підвищення іміджу Збройних Сил України серед цивільного населення.

У даного виду спорту велика історія. Цього року виповнюється 90 років з його започаткування. Він походить з містечка Монтевідео, що в Уругваї. Саме там 1930 року, Хуан ... читати далі »

17 Лютого 2020 Крістіна 53 1

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Зніму квартиру. З інд.опаленням, від власників, укомплектовану

14 Лютого 2020 читач 808 1

Цікава ситуація виникла нещодавно в Хмельницькому. Неповнолітній був за кермом, хоч не мав на це права, його зупинили поліцейські. А потім юнак опинився в відділку поліції, стверджував, що його побили. Гляньте відео https://www.facebook.com/kdk.kr.ua/videos/605859036654285/ в коментарях пишуть, що його батько адвокат. Ось ще відео - https://youtu.be/-d1YpQhc5n8 А ось його батько приїхав машину забирати - https://youtu.be/6n4FV_VY3-Y Що ж відбувається? Чи мала право поліція так діяти? Нерви здали? Якщо так, то мабуть таким не місце в поліції. А неповнолітній, його поведінка? Хіба нормальна? Ось так і живемо

13 Лютого 2020 ГО "Подільська правова ліга" 355

Замісна підтримувальна терапія (ЗПТ) це метод допомоги наркозалежним людям, які вживають опіати. ЗПТ вважається одним з найбільш успішних у світі методів лікування наркозалежності. Під час замісної терапії лікарі призначають медикаменти, які допомагають уникнути синдрому відміни та відмовитися від вживання нелегальних (вуличних) наркотиків та загалом поліпшити стан здоров'я. Зазвичай замісна терапія розглядається як варіант для людей, які вживають наркотики інєкційно (ЛВНІ) і вважають, що повне утримання від наркотику є занадто важким для них, фактично вони не в змозі припинити вживання, навіть якщо намагаються це зробити.

Усього в Україні нараховується більше 170 ЛПЗ, на базі яких працюють сайти (кабінети) ЗПТ, де отримують послуги близько 8400 пацієнтів. Всі пацієнти отримують інтегровані послуги з медичного ... читати далі »

12 Лютого 2020 Венгрова Тетяна 400

Правовий SOS: Сканування Особливої Ситуації
Що можна зробити, щоб зацікавити молодь підвищувати свою юридичну та правову грамотність? Шлях тільки один: показати до чого призводить дефіцит обізнаності у сфері права. 12 лютого в актовому залі Управління Національної Поліції в Хмельницькій області завідуюча бібліотеки-філії 11 Хмельницької міської ЦБС Венгрова Тетяна провела тренінг із елементами форум-театру Правовий SOS: Сканування Особливої Ситуації. Під час тренінгу учасники, студенти І курсу ХТЕК КНТУ, стали акторами та розповіли про життєві ситуації, у які вони потрапили і просять правової допомоги. Молодь командно аналізувала кожну ситуацію, а поліцейські: інспектор із зв'язків з громадськістю Стрембіцька Ганна та інспектор Табенська Ілона, давали професійні рекомендації як можна уникнути таких ситуацій ... читати далі »

23 Січня 2020 Пресофіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 2022

Вчора, 22 січня 2020 року, у День Української єдності (День Соборності) та 101 річниці проголошення обєднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, відбулась знаменна подія, військова частина А4239 отримала свій почесний прапор та мощі Святої Варвари.
З цієї нагоди відбулася урочиста церемонія вручення цього військового символу честі, доблесті та слави, що пройшла на стройовому плацу військової частини. У ній, крім військовослужбовців, також взяли участь митрополит Хмельницький та Камянець-Подільський Православної церкви України Антоній (Махота), секретар Хмельницької міської ради Кривак Михайло Михайлович, перший командир військової частини полковник запасу Володимир Карга та інші поважні гості.
Після шикування на плацу військової частини та внесення Бойового прапора... читати далі »

21 Січня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 2027

Оголошено XII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 128/7 Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі конкурс).
Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:
1) Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 21 січня по 23 лютого 2020 року, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у звязку з конкурсом; завантажити скановані копії заяви, форма якої ... читати далі »

20 Січня 2020 Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції 2207

Твої права у сфері державної реєстрації порушено? Захисти себе! Звернись до органів юстиції! Віднови справедливість!
Кожний має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.
Міністерство юстиції України запровадило дієвий механізм захисту власних прав у сфері державної реєстрації, зміст якого полягає у зверненні до Міністерства юстиції України або його територіальних органів з відповідною скаргою. Важливим є те, що така процедура є безоплатною.
Скарга у сфері державної реєстрації подається особою, яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі та має містити:
1) повне найменування (імя) скаржника, його місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб), а також найменування (імя) представника скаржника, якщо скарга подається ... читати далі »

16 Січня 2020 Ольга 4741

У школах Старокостянтинова дiти навчаються в холодных класах, найгiрше становище у школi 9,а ось у школi 6 директор не хоче пiдключатися до газу,котельная готова, вже давно збудована.Палять свiжезрiзнаниями деревами .Може через те ,що директорші майже 70, памятає старі способи обігрівання приміщень,то для неї не горить завчасно того ж самого вугілля придбати. В класах температура не вище 15 градусів,куди дивиться місцева рада,прокуратура? Невже не жалко малюків?

15 Січня 2020 Олег 5641

Був недавно в Ярмолинецькому військоматі. Сказали знов пройти комісію бо при переїзді з Городка в Ярмолинці загубили справи призовників. Військомат по рівню Зімбабве. БАРДАККККК

14 Січня 2020 РЦ з надання БВПД у Хмельницькій області 4450

Мешканка Полонного отримає надбавку до пенсії за померлого чоловіка

На момент смерті чоловіка не було виконано рішення суду про виплату йому недоплаченої надбавки до пенсії як дитині війни. Завдяки діям юристки Полонського бюро правової допомоги Оксани Рибак кошти зможе отримати дружина померлого, яка стала його спадкоємицею.

До Полонського бюро правової допомоги, яке є відділом Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, звернулась жінка, яка прийняла спадщину після смерті чоловіка. Як пояснила заявниця, на момент смерті спадкодавця не було виконано рішення суду про виплату йому недоплаченої надбавки до пенсії як дитині війни. Отже клієнтка потребувала допомоги у написанні заяви про заміну сторони виконавчого провадження.
Надавати жінці правову допомогу призначили ... читати далі »

13 Січня 2020 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 824

У військовій частині А4239 розпочато новий навчальний рік!
Сьогодні, 13 січня, у військовій частині А4239, як і у всіх Збройних Силах України розпочався новий навчальний рік. З цієї нагоди на стройовому плаці, за участі усього особового складу, було проведено урочистий мітинг, який розпочався з виконання творчим колективом оркестру військової частини А4239 Державного гімну України та підняття Державного прапору України.
Мітинг відкрив командир військової частини А4239, який звернувся до військовослужбовців з настановним словом та подякував за сумлінне виконання обовязків і якісну військову службу.
Початок нового навчального року, як і календарного,- це у першу чергу шанс на отримання чогось нового, нових знань, умінь, досвіду, можливість досягти звершень, як у професійному, так і особистому відношенні. Тож цей шанс ... читати далі »

12 Січня 2020 Ольга Поліщук 697

Асоціація міст України закликає Парламент відхилити проєкт змін до Конституції щодо децентралізації
Асоціація міст України висловила загальні зауваження до Законопроєкту 2598. Так, зокрема, порівняно із чинною Конституцією України проєкт передбачає звуження статусу органів місцевого самоврядування та містить ознаки централізації влади, надмірно розширює контрольні повноваження держави в особі префектів та Президента України.
Оновлений 27.12.2019 текст (як і попередній від 13.12.2019) було підготовлено без залучення органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, експертного середовища, науковців. Пропоновані зміни до Конституції мають суттєві недоліки і не відповідають Європейській хартії місцевого самоврядування.
Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України Д.Разумкова, голів парламентських ... читати далі »

11 Січня 2020 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 400

Привітання до Різдва Христового!
08 січня в приміщенні Хмельницької міської ради творчим колективом оркестру та капеланом військової частини А4239 було здійснено привітання керівного апарату Хмельницької міської ради нагоди Різдвяних свят.
Це вже не перша подібна акція. Колектив оркестру нашої військової частини щорічно здійснює подібні привітання не лише представників владних структур, а у першу чергу особового складу військової частини та їхніх родин. Також, у ці святкові дні, не залишаються поза увагою оркестру і ті військовослужбовці, що не перебувають у пункті постійної дислокації.

1

2

3 4 » 258

Є. АфішаКурси валют на 31.03.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
28.08
28.13
30.98
31.03

Архів новин

<<Березень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31