emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
22 Квітня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1074

Реперфузійному центру КНП "ХОССЦ" у м.Хмельницький - 3 роки

Реперфузійний центр - це цілодобове відділення у закладі охорони здоровя, забезпечене відповідним обладнанням та персоналом, де безоплатно проводять коронарне стентування (відновлення кровотоку по судинам серця) при гострому інфаркті міокарда.

Масштабну роботу зі створення регіональних мереж реперфузійних центрів проводить Міністерство охорони здоровя та Уряд, за підтримки міжнародної ініціативи "Stent for Life", Асоціації інтервенційних кардіологів України та Асоціації серцево-судинних хірургів України.
Саме ці центри стали основним компонентом оновлення та принципово змінили систему надання допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда.

На теренах Хмельниччини активне впровадження сучасних досягнень та передових технологій здійснюють головний ... читати далі »

17 Квітня 2024 ГО "Подільска правова ліга" 1554

Тендер на закупівлю послуг асистента тренінгів

Завдання: Послуги асистента тренінгів в рамках проєкту, що включають: друк роздаткових, підготовка програм, реєстраційних списків, забезпечення фото, а за необхідності відео-фіксації заходів, виконання доручень тренера, повязаних із проведенням тренінгів.
Послуги асистента надаватимуться в рамках проєкту JSB-CSYP-GA-HER-2023-02 Підвищення якості надання правової допомоги неурядовими громадськими організаціями та захист прав людей, які постраждали від війни від 13.11.2023 року, який реалізується Замовником при фінансовій підтримці Програми розвитку Організації Обєднаних Націй.

Кількість заходів: 7 заходів для юристів ОГС в рамках Школи правозахисників. Період проведення 22 квітня 14 травня 2024 року.


Критерії оцінки для учасників тендеру:
- офіційна реєстрація як ФОП ... читати далі »

15 Квітня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1562 1

Відділенню інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 1 КНП "ХОССЦ" (м.Хмельницький) - 3 роки!
15 квітня 2021 року, в рамках реорганізації кардіологічної служби області, з метою вдосконалення надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги було створене і розпочало роботу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 1 КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".

У відділенні надають повний спектр діагностичних та лікувальних процедур при серцево-судинних захворюваннях із широким застосуванням сучасних методів ендоваскулярної хірургії.

Входить до реперфузійної мережі МОЗ України, де пацієнти з гострим коронарним синдромом отримують невідкладну безкоштовну допомогу.

За три роки роботи, у відділенні стаціонарно проліковано більше ... читати далі »

8 Квітня 2024 Vitalii 1703

Головний меседж цієї весни: співачка Ne Ta презентувала новий мотивуючий сингл

18-річна Тетяна Нестеренко, яка виступає під псевдонімом Ne Ta, закликала українців цінувати життя. Восени минулого року дівчина зізналась, що має панічні атаки. Під час однієї з них їй навіть викликали швидку.

Зараз співачка презентує сингл Не забувай, в якому розповідає про важливість емоційного здоровя і підтримки близьких.

Я вважаю, що нам всім дуже важливо мати внутрішні опори, знаходити сили, фокусуватись на приємних моментах і власних мріях попри все. Цей сингл нагадування собі і слухачам про важливість життя, ділиться Ne Ta.

Трек Не забувай став третім в дискографії виконавиці. На відміну від попередніх робіт, цей сингл не про кохання, а про дружбу і підтримку найближчих базові речі, які дуже потрібні всім нам.

Ne Ta зізналася... читати далі »

4 Квітня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1467

Камянець-Подільському відділенню інвазивної кардіології КНП "ХОССЦ" - 5 років!

1 квітня 2019 року, з метою наближення високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги до мешканців півдня Хмельницької області, в м.Камянець-Подільський почало роботу відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 2 КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".
Тут надають повний спектр діагностичних та лікувальних процедур при серцево-судинних захворюваннях - коронарографії, стентування, імплантація оклюдерів, кардіостимуляторів та інші втручання на серці та судинах. Відділення входить до реперфузійної мережі МОЗ України, де пацієнти з гострими станами серцево-судинної системи отримують невідкладну безкоштовну допомогу.

З почуттям великої шани та поваги дякуємо Михайлу ... читати далі »

3 Квітня 2024 Богдан 1507

На сайті президента розміщена петиція, посилання на дану петицію:
https://petition.president.gov.ua/petition/216794

Станом на 03 квітня 2024 року дану петицію підписали понад 15 тисяч громадян.
Серед іншого автор петиції просить президента ініціювати зміни в законодавстві для того, щоб президент України мав змогу достроково розірвати контракт з ректором КНУ Шевченка.

СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ В ДАНІЙ ПЕТИЦІЇ:
Прошу Президента застосувати право законодавчої ініціативи і внести до Верховної ради України проєкт змін до Закону України Про вищу освіту щодо розірвання контракту з керівниками закладів вищої освіти. за розкрадання державного майна, корупцію та аморальну поведінку в умовах військового часу.

Номер петиції: 216794

18 Березня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1399

Медична рада за підсумками роботи у 2023 році відбулася нещодавно у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр".

Про роботу підрозділів закладу звітували завідувачі: амбулаторно-поліклінічного відділення - Наталія ЩЕПІНА, інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 1 - Юлія САВІЦЬКА та 2 - Дмитро ПЕТРУК, кардіохірургії - Валерій СУХАРЄВ, ультразвукової діагностики - Оксана ЯЦИНА, анестезіології, інтенсивної терапії та інтервенційної радіології з блоком катетеризаційних лабораторій - Юрій ГОРДЄЄВ. Про діяльність нещодавно відкритого відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології 3 (м.Нетішин) розповів лікар-кардіолог Олександр КРУТЕНЧУК.
Акцентували увагу на проблемах і потребах кожного підрозділу, намітили плани роботи і розвитку у 2024 році.
Приділили увагу профілактиці ... читати далі »

18 Березня 2024 Ольга Поліщук 1193

Уряд вніс деякі зміни у постанову щодо використання коштів місцевих бюджетів

27 лютого 2024 року Уряд вніс зміни до постанови 590 та Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану.

За зверненням Асоціації міст України до Держказначейства про необхідність врегулювання питання проведення операцій із розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах та придбання державних цінних паперів розблоковано проведення місцевими бюджетами таких фінансових операцій через виключення умови про обовязкове придбавання облігацій внутрішньої державної позики у випадку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах.

Крім цього, ухваленими ПКМУ 211 змінами:
1) усунено розподіл видатків на загальний і спеціальний фонд бюджету ... читати далі »

18 Березня 2024 Хмельнитцький ОТЦК та СП 970

#Не_будь_байдужим_повідом_про_корупцію
Якщо вам натякають на хабар або вам стало відомо про факти корупції, не будьте байдужим - зверніться до правоохоронних органів.
Однак треба памятати, що не варто самому провокувати службовця до отримання хабара. Адже за такі дії в Україні передбачена кримінальна відповідальність.
Також нагадуємо, що на сайті Міністерства оборони України розміщено банер із посиланням Не будь байдужим - повідом про корупцію, де зазначено різні канали повідомлення про можливе вчинення корупційного діяння.
Зробити це можна, надіславши повідомлення про корупцію через спеціальну телефонну лінію, захищену та загальну електронну пошту Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міноборони, офіційний веб-сайт МОУ, засобами поштового звязку з поміткою Про корупцію та на особистому ... читати далі »

16 Березня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1194

КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" перший в Україні з допомоги при гострому інфаркті міокарда.

20 років тому (20 лютого 2004 року), тоді ще лікар-хірург новоствореного відділення кардіо- і ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології обласної лікарні Андрій КЛАНЦА спільно з колегами виконали першу в Хмельницькій області коронарографію.

На сьогоднішній день цей рентгеноконтрастний метод дослідження судин серця став буденним і незамінним в роботі реперфузійного центру, є "золотим стандартом" в діагностиці ішемічної хвороби.

2 851 коронарографій провели у 2023 році фахівці відділень інтервенційної кардіології КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" (у 2022 році -1 835).

Виконали 1 478 стентувань коронарних артерій, з яких 1 328 - невідкладно при гострому інфаркті міокарда (найбільше! ... читати далі »

13 Березня 2024 Оксана Стельмах 1082

Переселенці у Хмельницькій області можуть отримати підтримку у працевлаштуванні або відновленні бізнесу

Проєкт Підтримка відновлення соціальної та фінансової стійкості громад, постраждалих від війни на сході та заході України реалізують у Хмельницькій, Сумській, Тернопільській, Харківській та Полтавській областях. Ця ініціатива вплине на розвиток громад та інтеграцію в них вимушених переселенців.

Днями на базі Регіонального офісу U-LEAD з Європою на Хмельниччині відбулася інформаційна сесія Огляд проектів і діяльності Joint Emergency Response in Ukraine (JERU) на території громад Хмельницької області. Представники організації розповіли про напрями діяльності та нові перспективи співпраці з громадами регіону.

У 2022 році U-LEAD допомагав кільком громад Хмельниччини розробляти місцеві програми інтеграції внутрішньо переміщених ... читати далі »

1 Березня 2024 Пресслужба ХОССЦ 1062

Про прижиттєву згоду на посмертне донорство | Андрій КЛАНЦА (відео)

"Прижиттєва згода на посмертне донорство для когось, а можливо і для кількох людей, стане рятівною" кардіохірург, директор КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр", д.н. Андрій КЛАНЦА у сюжеті телекомпанії "Суспільне Хмельницький".

1 Березня 2024 Пресслужба "Євродім" 199

Це повідомлення видалено, оскільки містить елементи реклами. Якщо ви хочете, щоб повідомлення було відкрите - зверніться до нашого рекламного відділу за телефоном 067-381-57-50 або емейлом [email protected]. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Капітальні ремонти будинків Хмельницького, як відновити багатоповерхівки?

Капітальний ремонт покрівлі, систем внутрішньобудинкового водопостачання чи ліфтів - дуже важливі для комфорту та безпеки мешканців, але вони не закладені до щомісячної сплати за послуги управління. Керуючі компанії у рамках вартості на послугу управління можуть виконувати тільки поточний ремонт, що означає часткову заміну покрівлі та часткову заміну трубопроводу, бо фінансування на послугу для виконання капітальних ремонтів не закладений у кошторис ціни управління. Отже, управитель самостійно за кошти з ціни управління не в змозі виконати такий високобюджетний ремонт за власні кошти. Однак є декілька інструментів, які доступні мешканцям, головам ОСББ, або керуючим компаніям для виконання омріяного, капітального ремонту:

... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
1 Березня 2024 Ольга 225

Подорож людського духу в тілі жінки. Експериментальна вистава Косачка повертається на сцену

Пластична вистава Косачка, яка обєднала незалежних українських хореографок, танцівниць, музиканток і візуальних мисткинь, повертається на українську сцену. Після київської премєри, яка з аншлагом відбулася 3 грудня, команда продовжила роботу над проєктом, і скоро покаже Косачку 20 березня в Хмельницькому.

Косачка створена за оригінальним сценарієм і присвячена жінкам, які зараз боронять Україну. Мені цікава тема розвитку і зміцнення духу, розповідає режисерка Юлія Лопата. Ідея вистави зародилася від того, що я спостерігала, наскільки сильні жінки мене оточують, в тому числі у моїй власній родині, і міркувала про те, як зароджується вибір бути стійкими і захищати те, що важливо.

В Косачці поєднуються сучасний ... читати далі »

13 Лютого 2024 Пресслужба ХОССЦ 1156

14 лютого - Міжнародний день поінформованості про вади серця.

Вади серця - стійкі патологічні зміни в будові серця і судин, що від нього відходять. Розрізняють вроджені і набуті вади серця.

Вроджені - наслідок аномального формування серця і великих судин у перші 3-8 тижнів внутрішньоутробного розвитку плода (внаслідок шкідливої дії зовнішніх факторів, захворювань матері, природженої спадковості).

Набуті - наслідок перенесених захворювань: ревматизму, атеросклерозу, інфекційного ендокардиту, ішемічної хвороби серця, сифілісу, тощо.

Вади серця виявляються в недостатності клапанів, звуженні (стенозі) клапанних отворів, в комбінації цих вад. Трапляються також дефекти серцевих перегородок, ураження клапанів в результаті поранення або інфаркту міокарда.

Внаслідок порушень структури клапанів або звуження отворів... читати далі »

13 Лютого 2024 Подільська правова ліга 1059

Безоплатна правова допомога для людей, які постраждали внаслідок війни

- відновлення втрачених документів;
- стягнення невиплачених пенсій, соціальних виплат;
- допомога в складанні юридичних документів;
- консультації та витяги з законодавства.

Наші контакти:
м. Хмельницький - провул. Військоматський, 4 (2 поверх), тел.: 068-01-50-841
м. Вінниця - вул. Стеценка, 3, тел: 0970026902
м. Кам'янець-Подільський - вулиця Пушкінська, будинок 44, офіс 314, 0(38) 495-60-69

Також ми маємо можливість здійснити виїзди в громади Чернівецької, Вінницької, Хмельницької областей.

Маєте ідеї співпраці, звертайтесь - 0382-72-01-95.


Безоплатна правова допомога надається в рамках проєкту Підвищення якості надання правової допомоги неурядовими громадськими організаціями та захист прав людей, які постраждали від війни впроваджується Громадською організацією ... читати далі »

12 Лютого 2024 Марія 963

13 лютого о 14:00 у Камянці-Подільському відбудеться презентація проєкту Розробка дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності у громадах.

Учасники:
Євгенія Вірлич, асистентка проєкту
Михайло Посітко, голова міської ради (уточнюється)
Олена Тверітнєва, експертка НАЗК із формування політики доброчесності в ОМС
Іван Харченко, місцевий координатор проєкту

Камянець-Подільська ТГ одна з пяти громад, де впродовж 9 місяців ГО Антикорупційний штаб допомагатиме впроваджувати інструменти запобігання корупції. Наша мета підвищити вплив громадян на прийняття рішень на місцевому рівні та збільшити кількість дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності громади.

Місце проведення: Центр культури і мистецтв РОЗМАЙ, вул. Шевченка, 41.

Запрошуємо ЗМІ!
Після заходу ... читати далі »

9 Лютого 2024 Пресслужба ХОССЦ 1047

Як відбувається моніторинг стану пацієнта під час тривалих операцій на серці у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр"?

Кількість оперативних втручань у відділенні кардіохірургії КНП "ХОССЦ" зростає з кожним роком. Вони стають складнішими, частішають пацієнти з низкою супутніх (іноді субкомпенсованих) захворювань, що обтяжують загальний стан та збільшують ймовірність ускладнень.

Важливою невідємною складовою операційного процесу є анестезія (процедура, яка за допомогою медикаментозних препаратів, блокує проведення нервових імпульсів і зменшує больову, тактильну та температурну чутливість людини).

Проведення загальної анестезії під час тривалих операцій на серці та магістральних судинах (зокрема, в умовах штучного кровообігу) потребує постійного ретельного моніторингу стану ... читати далі »

7 Лютого 2024 Ольга Поліщук 1030

Законопроєкт 9560-1 потрібен громадам та ЗСУ.

Чому відкривають кримінальні провадження за допомогу ЗСУ?

Як легалізувати видатки громад на потреби ЗСУ?

Які потрібні зміни до Бюджетного кодексу?

На ці питання в ефірі Суспільне Новини надає відповіді Радниця Голови Асоціації міст України Оксана Продан.

4 Лютого 2024 Ветеранський простір Захист.4.5.0 1012

Ветеранський простір Захист.4.5.0 у Хмельницькому запрошує до співпраці

Вже понад місяць працює ветеранський хаб у місті Хмельницькому. Це спільний проєкт Хмельницької міської ради та громадської організації Захист обєднання волонтерів. Звернення перших клієнтів стосуються інформаційних консультацій, юридичних питань, психологічної підтримки, тощо.

Наразі на Ветеранському просторі Захист.4.5.0 працює два кейс-менеджери спеціалісти, які допомагають ветеранам та членам їх родин вирішити ті чи інші нагальні питання. Вони допомагають спрямувати клієнтів до необхідних спеціалістів аби якнайшвидше вирішити проблеми. Також на базі ветпростору працюють: юрист, психологи, реабілітолог, медичний консультант, арттерапевт, які проводять групові інформаційні семінари та індивідуальні консультації для дорослих ... читати далі »

1

2

3 4 » 299

Курси валют на 22.07.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
41.4
41.43
45.09
45.11

Архів новин

<<Липень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

    


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо