clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
25 Жовтня 2019 Олександра 328

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Новая услуга Bolt - курьерская доставка Delivery. В планах перевозка животных

Ведущая европейская транспортная платформа Bolt запускает новую услугу доставки Delivery. В скором времени услуга будет доступна во всех городах Украины, где работает компания. Теперь водителя Bolt можно будет вызвать в качестве курьера для доставки по городу небольших пакетов и груза, который помещается в багажном отделении автомобиля.

До конца ноября 2019 года услуга Delivery будет работать в тестовом режиме в Киеве, а уже с конца ноября сервис доставки займет должное место среди перечня услуг, которые предоставляет компания Bolt. Услуга Delivery является удобной и безопасной, а для того, чтобы защитить интересы клиентов, каждая посылка, которую будут перевозить водители Bolt, будет застрахована.

Для того, чтобы воспользоваться услугой, клиенту нужно ... читати далі »

18 Жовтня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 2453

Дарунок для храму
Сьогодні, 18 жовтня, для храму Божого святого мученика Нестора Солунського, що на території військової частини А4239, було подаровано ікони для несення богослужіння. Подарунок надійшов від священника Православної церкви України, протоієрея Ігора Сави, а саму передачу здійснила військовий волонтер, Олена Ярошенко, що вже не одноразово допомагала нашим військовослужбовцям та частині.
Ці ікони допоможуть проводити служіння Господнє не лише на території військової частини, де ми маємо чудовий храм Божий, але й будуть корисними під час богослужінь з підрозділами, що знаходяться при виконанні завдань по захисту нашої держави. Вони будуть подорожувати з нашими захисниками і оберігатимуть їх від усього лихого. Кожен військовослужбовець, що матиме потребу в духовній опіці може під час несення військової ... читати далі »

15 Жовтня 2019 Коломієць Ліана 3192

Закупівлі по-новому

Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроект 1076 Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель (далі законопроект 1076), а саме нову редакцію закону про публічні закупівлі.
Запропоновані зміни охоплюють майже кожну статтю чинної редакції Закону України Про публічні закупівлі. Нова редакція закону ставить за мету підвищення ефективності закупівель, зменшення корупції у сфері закупівлі, запровадження персональної відповідальності за порушення законодавства про закупівлі, вдосконалення процедури оскарження та ін.
Чинний Закон України Про публічні закупівлі не містить такого виду закупівлі як допорогові та не регулює механізм проведення таких закупівель. Там ... читати далі »

15 Жовтня 2019 Ольга 3137

Карта ремонтів: що ремонтують у Хмельницькому?

17 жовтня о 12.00 у приміщенні Молодіжного центру (вул. Камянецька 63) у м.
Хмельницькому команда Антикорупційного штабу презентує унікальний онлайн-
інструмент Антикорупційна карта ремонтів.
Карта ремонтів це інтерактивний інструмент, за допомогою якого можна легко
контролювати мільярди гривень, які щороку виділяються місцевою владою на проведення
ремонтних робіт у школах, садочках, лікарнях, гуртожитках, житлових будинках, парках і так
далі. Якщо ж роботи не виконуються, або ж були проведені неякісно, кожен громадянин може
зафіксувати цей факт шляхом коментаря чи фотографії обєкту.
Маємо перші успішні досягнення: Карта ремонтів уже допомогла запобігти ряду
порушень і зберегла близько 2 млн гривень у бюджетах українських міст.
Під час заходу спікери представлять:
- ... читати далі »

11 Жовтня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 3468

Завжди раді майбутньому
З метою налагодження співпраці з навчальними закладами, збереження у памяті подій минулого, відзначення Дня захисника України та патріотичного виховання підростаючого покоління 10 жовтня 2019 року до військової частині А4239 було запрошено учнів Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. 12. Це вже не перші відвідини частини учнями навчальних закладів нашого міста, але такої малечі у нас ще не було.
Розпочалась екскурсія з фотографування біля входу до військової частини, короткого знайомства з військовими-екскурсоводами, вступного слова військового священника отця Даниїла. Першим місцем зупинки став військовий плац, де дітки змогли познайомитися з зразками озброєння, що використовувалися у першій половині минулого століття та сфотографуватися з ними. Далі огляд території військової частини продовжився ... читати далі »

11 Жовтня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 3253

9 та 10 жовтня за ініціативи Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки у її приміщенні та з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України у відбулася зустріч студентів Хмельницького торговельно-економічного коледжу (ХТЕК КНТЕУ) та Педагогічної академії з учасниками операції Обєднаних сил "Ми боремося за українську землю".
Починаючи з 2014 року, 14 жовтня у нашій країні відзначається День захисника України. Головна мета святкування нагадати кожному громадянину, що захист Батьківщини це найвищий обовязок. А ще ми маємо памятати про подвиги героїв, які в різні часи боронили свободу і незалежність нашої землі.
У заході взяли участь захисники соборності та незалежності України: Артем Маковський адюнкт Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького; ... читати далі »

11 Жовтня 2019 хмельничанин 3023

Сьогодні волейбольний клуб "Новатор" розпочинає сезон у Суперлізі. Мабуть, не слід чекати на перемоги хмельничан, бо справи, схоже кепські. Почитайте анонс 1 туру від Федерації волейбол України про матч "Серце Поділля" (Вінниця) - "Новатор" (Хмельницький):
Судячи з усього, історичне срібло Суперліги, що команда виборола у минулому сезоні, її керівництво порахувало лише як хороший аванс на майбутнє. І не стало почивати на лаврах, а поставило перед собою більш серйозні цілі та взялося шукати можливості для кадрового підсилення. В результаті, попри збереження торішніх лідерів (крім ліберо Дениса Фоміна, котрий вирушив до французького Камбре та звязуючого Дмитра Сторожилова, який перебрався до грецького ОФІ Кріт) діагональних Володимира Сидоренка і Андрія Горбенка, центрального блокуючого Сергія Руденка ... читати далі »

10 Жовтня 2019 Людмила 3030

Стародавній цігун Фалунь Дафа на Хмельниччині!

Сьогодні хочу поділитися вченням, яким займаюся вже дев"ятий рік, окрім користі для поліпшення здоровя за допомогою Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) змогла гармонізувати свій внутрішній стан. Стараюся застосовувати основний принцип Фалунь Дафа чесність, доброта, терпіння у своєму повсякденному житті. У мене велика сімя четверо онуків і раніше могла швидко втомлюватися й роздратуватися. Зараз же я намагаюсь шукати причини проблем у собі та виправляти себе. І тепер у мене вистачає доброти й розуміння і на родичів і на колег по роботі.

Щонеділі у центрі міста Нетішин (паркова зона навпроти ПриватБанку) з 12 до 14 години (навчання безоплатне).
Практика містить п"ять комплексів енергетичних вправ. Удосконалюючись за Фалунь Дафа можна поліпшити здоров"я... читати далі »

8 Жовтня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 3362

Що ми лишаємо по-собі
7 жовтня 2019 року, в рамках проведення години капелана до клубу військової частини А4239 було запрошено пастора церкви Зоря Життя Ростислава Кудіна.
Отець Даниїл промовив вступне слово та представив гостя, який також являється секретарем Духовної Ради міста Хмельницького, що тісно співпрацює з радою капеланів.
В ході свого виступу пастор зауважив Що значно важливішим є сутність людини, тобто те, якою вона є, а не те що є у неї. Цим самим він зазначив, що нематеріальний вимір є більш значущим для всіх віруючих.
Одним з головних аспектів, що формує особистість дітей являються стосунки між батьками. Саме в родині дитина вчиться і набирається комунікативного досвіду з яким пройде все життя. Також він вказав, що слова не мають великої сили, якщо вони не підкріплені діями і для виховання дітей найважливішим ... читати далі »

8 Жовтня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 3126

В рамках відкритих дверей з метою національно-патріотичного виховання допризовної молоді, підвищення інформованості суспільства про функціонування військової частини А4239 та покращення комунікації з 3 по 4 жовтня 2019 року для студентів Державного навчального закладу Вище професійне училище 25 м. Хмельницького було проведено цілий комплекс екскурсійних заходів.
Екскурсія розпочалася з шикування у колону, проходження короткого інструктажу, поділу на групи та історичної довідки.
Учнів ознайомили з внутрішнім укладом життя військовослужбовців, розпорядком дня, історією частини, її духовним життям, умовами проживанням у казармах, порядком несення служби у добовому наряді, специфікою військової служби у нашій частині, зразками стрілецької зброї та військової техніки. Діти відвідали навчальний корпус, де ознайомились ... читати далі »

8 Жовтня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 2952

Сила і швидкість
З 1 по 4 жовтня на базі нашої військової частини А4239 відбувся ІІІ-й Чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з боксу серед оперативних командувань, вищих військових навчальних закладів, навчальних центрів та військових частин безпосереднього підпорядкування.
Даний захід проводився відповідно до Плану проведення спортивних заходів Сухопутних військ Збройних Сил України на 2019 рік з метою популяризації боксу серед військовослужбовців, підвищення рівня їх спортивної майстерності, фізичної підготовленості, відбору кращих спортсменів до складу збірної команди Сухопутних військ Збройних Сил України з боксу, утвердження авторитету та підвищення іміджу Збройних Сил України серед цивільного населення.
У Чемпіонаті приймали участь 19 команд, це спортсмени з: ОК ПІВНІЧ, ОК ЗАХІД, ОК СХІД... читати далі »

4 Жовтня 2019 хмельничанин 2919

Регбі - останній домашній матч РК "Поділля". 6 жовтня на центральноум стадіоні хмельничани прийматимуть київський "Антарес". Підтримаємо хмельничан! Початок матчу о 14.00

3 Жовтня 2019 хмельничанин 2490

Баскетбол буде! Давайте підтримаємо наших! 5 жовтня новачок Першої ліги Чемпіонату України БК Хмельницький прийматиме діючих чемпіонів Першої ліги з Камянця-Подільського, які у сезонні 2019/2020 стартують у Вищій Лізі.
6 жовтня матч відповідь у Камянці-Подільському о 15:00.

1 Жовтня 2019 Людмила 703

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

У Хмельницькому люди навчалися медитувати та дізналися про принципи Фалуньгун Істина-Доброта-Терпіння

Нещодавно на вулиці Проскурівській у центрі Хмельницького увагу багатьох людей привертали послідовники Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун), які виконують оздоровчі вправи (цігун) хтось зупинявся й починав вивчати, інші записували, де можна ознайомитися з медитативними вправами (музика й відео у вільному доступі на сайті: https://uk.falundafa.org/falun-dafa-video-audio.html)

Останніми роками зростає популярність медитативних практик. Медитація це стан повного внутрішнього спокою й водночас ясної свідомості.
Новітні медичні дослідження свідчать про те, що медитація посилює концентрацію, знімає напругу, послаблює хронічні захворювання і, навіть, допомагає їх позбутися. У людей, які постійно займаються медитацією, зявляється потужна ... читати далі »

30 Вересня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 2852

Душа та бойовий дух військовослужбовців.
Сьогодні, 30 вересня 2019 року, в рамках інформаційно-профілактичної діяльності та превенції негативних психологічних явищ в клубі військової частини А4239 відбулося спеціалізоване зайняття з особовим складом військової частини. У ході заняття виступаючі провели лекторії з використанням сучасних мультимедійних засобів та психологічних методів, що можуть допомогти подолати негативні наслідки психологічних травм та підвищують стійкість військовослужбовців до стресових факторів.
Метою даного заходу було підвищення рівня обізнаності особового складу про наявні проблеми та шляхи їх вирішення, забезпечення позитивного мікроклімату в колективі, емоційного та психологічного здоровя сучасного війська шляхом налагодження ефективної внутрішньої комунікації і колективної ... читати далі »

30 Вересня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 2491

27 вересня, у військовій частині А4239 завершився місячний період проведення планової диспансеризації військовослужбовців.
Медичне забезпечення особового складу військової частини першочергово здійснюється медиками у підрозділах, далі медичним пунктом частини та вже на вищому рівні цілою системою військово-медичного забезпечення (госпіталі, лікувальні санаторії). У системі медичного забезпечення особового складу Збройних Сил України основою проведення системних лікувально-профілактичних заходів є обовязкова диспансеризація з урахуванням того, що стан здоровя військовослужбовців є вагомим чинником боєздатності військових формувань, який має істотне економічне та соціальне значення.
Основною метою даного заходу є збереження відповідного рівня здоровя військових, необхідного для виконання обовязків ... читати далі »

27 Вересня 2019 Людмила 77

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

На Хмельниччині навчали медитувати

15-17 вересня на вулиці Проскурівській у центрі Хмельницького увагу багатьох людей привертали послідовники Фалунь Дафа, які виконують оздоровчі вправи (цігун) хтось зупинявся й починав вивчати, інші записували, де можна ознайомитися з медитативними вправами (музика й відео у вільному доступі на сайті: https://uk.falundafa.org/falun-dafa-video-audio.html)

Останніми роками зростає популярність медитативних практик. Медитація це стан повного внутрішнього спокою й водночас ясної свідомості.
Новітні медичні дослідження свідчать про те, що медитація посилює концентрацію, знімає напругу, послаблює хронічні захворювання і, навіть, допомагає їх позбутися. У людей, які постійно займаються медитацією, зявляється потужна енергія, що підтверджено численними дослідженнями. Медитація допомагає призупинити ... читати далі »

27 Вересня 2019 Людмила 67

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

На Хмельниччині навчали медитувати

15-17 вересня на вулиці Проскурівській у центрі Хмельницького послідовники Фалунь Дафа провели захід, щоби інформувати жителів та гостей міста про давню практику самовдосконалення Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) та про порушення прав людини в Китаї. Також практикувальники продемонстрували вправи (цігун), щоби ознайомити перехожих із мирним характером практики.
Фалунь Дафа не релігія, це цілісна система вдосконалення душі та тіла, що базується на підвищенні морального рівня за принципом Всесвіту Істина-Доброта-Терпіння
https://www.facebook.com/faluninfoua/

Користь медитації

Останніми роками зростає популярність медитативних практик. Медитація це стан повного внутрішнього спокою й водночас ясної свідомості.
Новітні медичні дослідження свідчать про те, що медитація посилює концентрацію... читати далі »

27 Вересня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 3009

Сьогодні, 27 вересня (14 вересня за старим стилем), увесь православний світ відзначає одне з дванадцяти великих церковних свят - Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Дві події лягли в основу встановлення цього празника: віднайдення у 4-му столітті Хреста, на якому розіп'яли Ісуса, та повернення цього хреста з Персії до Єрусалиму у 7-му столітті.
Саме слово воздвиження означає піднесення, тобто урочистий обряд почитання та прославляння Хреста Господнього.
Щодо віднайдення Господнього Хреста, то християнська традиція передала нам кілька різних легенд. Три з них приписують віднайдення Хреста св. Гелені (св. Олені), матері імператора Костянтина Великого. Датою віднайдення Хреста орієнтовно вважають 326 рік. Історики не мають інформації про воздвиження Хреста Господнього одразу після його віднайдення.
Початок празникові ... читати далі »

27 Вересня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 2830

У період з 16 по 20 вересня 2019 року у військовій частині А4239 пройшов парковий тиждень. Даний захід проводився з метою виконання плану основних заходів на 2019 рік, плану обслуговування озброєння та військової техніки та підготовки до переведення військової техніки та озброєння на режим зимової експлуатації, що незабаром відбудеться у рамках сезонного технічного огляду.
Проведенню цього заходу передував напружений підготовчий період, що включав в себе відпрацювання необхідної документації, створення спеціалізованих постів, підготовку стаціонарних і рухомих засобів технічного обслуговування та ремонту озброєння та військової техніки, а також проведення інструктажів з дотримання заходів безпеки.
У понеділок, 16 вересня, в класі безпеки дорожнього руху відбулася службова нарада, на якій були поставлені ... читати далі »

1

2

3 4 » 253Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30