clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
16 Вересня 2011 СМС-новини від читачів 1058

В Білогірській школі вимагають по 100 гривень на школу. У випадку, якщо хтось не згодний, кажуть звертатися до дирекції або вчителів, і ті «доступно пояснюють», для чого гроші.

Коментар
Як повідомили нам у обласній прокуратурі, у примусовому порядку ніхто не має права змусити батьків здавати гроші на потреби школи. Збір так званих "шкільних внесків" регламентується Законом України "Про благодійництво та благодійні організації". Якщо у вас немає можливості займатися добродійною діяльністю - не займайтеся. Якщо у зв'язку із цим на вас або вашу дитину будуть тиснути, не замислюючись звертайтеся в прокуратуру. Ніхто не має права вимагати з вас благодійну допомогу, а саме нею є шкільні внески. Крім того, для збору батьківських внесків у школі повинен бути відкритий окремий спеціальний рахунок (не плутати з рахунком школи), на який батьки можуть перераховувати кошти. Збір готівки, тим більше працівниками школи, поза законом. Юристи рекомендують батькам школярів, якщо є підозра на здирництво, заручитися підтримкою когось із батьків або однокласників, очевидців події. Також, підставою притягнення до відповідальності службової особи навчального закладу може бути аудіозапис, чи запис, зроблений нею у щоденник школяра.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31