clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
14 Листопада 2011 СМС-новини від читачів 1375

Хоч село Курівка Городоцького району газифіковане, але на одних поборах. Щоб зробити врізку до центральної труби, потрібно мешканцям села за центральну трубу відшкодувати певні кошти, хоч деякі окремі цього не роблять. Перед початком опалювального сезону ходили з газконтори брали по 60 гривень. Скажіть, де ще таке є?

Коментар
“Працівники філії “Хмельницькгазу” ніяких грошей не збирають, - пояснює керівник Городоцької філії ПАТ “Хмельницькгаз” Юрій Сабаревський. - А щоосені ходять з перевірками фахівці Держгірпромнагляду, вони перевіряють стан димових та вентиляційних каналів. І ці перевірки — платні. Можливо, наш працівник та з Держгірпромнагляду приходили разом. Зазначу, що працівники філії “Хмельницькгазу” завжди мають при собі посвідчення. Якщо ж людина має якісь запитання до нас, можна прийти до мене на прийом — понеділок та четвер у мене офіційні прийомні дні. Також можна зателефонувати за номером у Городку: 3-13-90”. Щодо першого запитання, то коли у селі проводили газ, мешканці створили кооператив. До села газ підвели безкоштовно, а от по селу — за кошти сільчан. Люди, які вирішили підводити газ до будинку, здавали певну суму. Тому тепер ті, хто тоді грошей не здавав, а вирішив підключитися до загальної труби пізніше, має відшкодувати односельцям гроші. Якщо хтось тих грошей не дає, то мешканцям села варто вирішити це питання між собою.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31