clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
11 Січня 2012 СМС-новини від читачів 1404

Говорять, що в Україні запровадять цифрове телебачення. Чи готова Хмельниччина до цього?

Коментар
За повідомленням відділу інформації та зв'язків із громадськістю управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, у Хмельницькій області, як і на всій території України, розбудова мережі цифрового наземного ефірного мовлення завершується.
Його впровадження дасть можливість, зокрема, забезпечити високу якісь телевізійного сигналу, сформувати повноцінну 24-годинну сітку мовлення місцевим мовникам та збільшити охоплення населення області телевізійним сигналом Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) “Поділля-центр”.
До речі, Хмельницька ОДТРК нині вже отримала ліцензію Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на мовлення у цифровому форматі та придбала та ввела в експлуатацію обладнання, необхідне для перетворення сформованого в студії телевізійного сигналу у цифровій мережі розповсюдження телевізійних програм.
Важливою складовою переходу на цифровий стандарт ефірного телевізійного мовлення є забезпечення населення України засобами приймання сигналів цифрового телебачення (сет-топ-боксами). Наразі Державним комітетом телебачення та радіомовлення України завершується розробка відповідного плану заходів, реалізація яких дозволить вже у 2012 році забезпечити близько 1 мільйона сімей цими пристроями.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31