clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
19 Січня 2012 СМС-новини від читачів 2009

Перед Новим роком прийшло попередження з ЖЕКу № 3. Суть його полягає в наступному: «Якщо не погасите заборгованість - відключимо світло». Цікаво, чи має право ЖЕК, який нічого не робить, хіба що організовує прибирання прибудинкових територій, лізти у чужу вотчину? Що вони мають до світла?

Коментар
Як пояснили нам у ЖЕКу № 3, вони мають право відключати світло злісним неплатникам. Адже в квартплату, окрім інших послуг, закладено енергопостачання ліфтів, освітлення під’їздів та підвалів. Отож, якщо ЖЕК не зможе заплатити за використану електроенергію, у місцях загального користування світла не буде. Причому, ЖЕК може відключити світло неплатнику, не заходячи у квартиру.
А от у міському РЕМ нам сказали, що відключати світло у квартирах ЖЕКи не мають права. «Ми, для прикладу, відключаємо світло тільки після того, як людина розписалася на попередженні, і після цього протягом місяця не розрахувалася з нами, - каже перший заступник начальника Хмельницького міського РЕМу Анатолій Ціпцюра. - Проте, ЖЕКи мають право відключати підкачку води, світло в ліфтах і в місцях загального користування».
Отож, у РЕМі радять, у випадку, якщо ЖЕК, все-таки, перевищив свої повноваження і відключив світло у квартирі, звертатися до них.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31