clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
9 Лютого 2012 СМС-новини від читачів 644

З 1 лютого у Деражні закрили всі дитячі садки, а працівників відправили у добровільно-примусову відпустку за власний рахунок. Що робити з дітьми працюючим батькам?

Коментар
На жаль, у районному відділі освіти нам відмовили у коментарі смс-повідомлення. Начальник відділу, навіть не захотіла вислухати питання, а заявила, що буде спілкуватися з журналістом лише після надання письмового офіційного запиту. Щоправда, згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації”, запит на інформацію може подаватися на вибір запитувача й в усній формі, навіть по телефону. Довелось за коментарем звернутися до заступника начальника обласного управління освіти і науки Галини Риги. За словами Галини Владиславівни, дитячі садочки у Деражні закрили через значні зниження температури. Проте, тимчасове закриття відбулося навіть не через офіційні розпорядження міністерства, а через те, що батьки масово перестали водити дітей до дошкільних закладів. Проте, пані Рига радить у разі потреби звернутися безпосередньо до районного відділу освіти чи обласного управління тим батькам, які не в змозі залишати дітей вдома. Один із варіантів, що для них буде створено спеціальну групу дошкільнят.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31