clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Січня 2014 Олександр Таран 1224

Преміум-ліга: інтрига загострюється
Поєдинки 7-ого туру видались неймовірно напруженими та результативними
Добіг до свого завершення сьомий тур Преміум-ліги відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Забігаючи наперед відзначимо, що усі поєдинки видалися напрочуд видовищними та результативними, що сповна потішило багаточисленних вболівальників, які стали свідками яскравого футзального дійства у спорткомплексі УМВС. Про все це далі у нашому огляді.
«Тетра» - «Ротор» - 9:3 (3:0)
Арбітри: Божко, Жмурко
Голи: Стасюк (2, 14, 51), А. Диняк (20, 43, 54), Ярош (45, 51), Михальчук (47) – Костишин (40), Черняк (49), Ращик (53)
«Тетра»: Лозінський, Михальчук, Кузьмін, Скалій, Ахмедов, П. Терлецький, Стасюк, Пампурак, Ярош, А. Диняк, Т. Диняк
«Ротор»: Лановий, Паляниця, Ращик, Левченко, Черняк, Паляниця, Ірклієнко, Костишин, Олексійчук, Шпаков
Попередження: Ірклієнко (36), Костишин (43)
Відкривав 7-ий тур поєдинок за участю «Тетри» та «Ротора», які ведуть відчайдушну боротьбу за вихід у плей-офф змагань.
Вже перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Це Стасюк виявився у потрібному місці і в потрібний час, і невідпорно пробив у ліву «шістку» - 1:0. Не встигли «роторці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Невтомний Стасюк чудово зіграв на перехопленні, і потужним ударом під поперечину не залишив жодних шансів Лановому – 2:0. «Тетра», яка в ті хвилини повністю контролювала хід подій на майданчику, і не думала зупинятися на досягнутому. Довів рахунок до розромного Андрій Диняк, який спочатку ефектним фінтом обіграв Шпакова і прицільно пробив з розвороту у нижній кут – 3:0.
Основні події відбулися у другій половині зустрічі. Гості активізувалися, і невдовзі змогли скоротити розрив у рахунку. Костишин відгукнувся на чудову передачу Ращика в центр карного майданчика, і з кількох метрів заштовхав сферу у сітку воріт – 3:1. Відповідь «Тетри» не забарилася. Андрій Диняк встіночку обігрався із Михальчуком, і прицільно пробив у ліву «шістку» - 4:1. В наступній атаці перевагу своєї команди закріпив Ярош, який забивав вже у порожні ворота – 5:1. «Роторці» не опустили голову, і відразу Ращик міг змінити цифри на табло, однак його потужний удар із-за меж карного майданчику прийняла на себе стійка воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Тимофій Диняк філігранним пасом вивів Михальчука на побачення із голкіпером, і Дмитро зусиль партнера не змарнував – 6:1. Впродовж наступної хвилини забитими м’ячами обмінялися Черняк та Ярош – 7:2. В наступній атаці перевагу «Тетри» закріпив Стасюк – 8:2. «Ротор» під завісу поєдинку розпочав діяти динамічніше, змушуючи свого опонента ціною фолу зривати власні стрімкі контратаки. Як наслідок, підопічні Юрія Черенкова перевищили допустимий лімітфолів, і арбітр не вагаючись призначив десятиметровий удар у бік воріт господарів. «Вирок» взявся виконувати Ращик, і потужним ударом в лівий верхній кут змусив капітулювати Лозінського – 8:3. Однак останнє слово в цій грі було за «Тетрою». Андрій Диняк відгукнувся на чудову скидку Михальчука і невідпорно пробив під поперечину, встановивши підсумковий рахунок у зустрічі – 9:3 на користь підопічних Юрія Черенкова.
«Конфермат» - «Руссич» - +:-
Арбітри: Жмурко, Божко
«Конфермат»: Черепанський, Чиж, Дубчак, Атласюк, Ціх, Козелко, Шум, Богданов, Гвіанідзе, Крохан
Центральний матч туру, у якому повинні були зустрітись «Конфермат» і «Руссич», не відбувся через неявку гостей. Підопічні Володимира Лазарчука, так і не дочекавшись на майданчику свого візаві, без бою здобули надважливі три очки та закріпились на першій сходинці у турнірній таблиці.

«Ковчег» - «Вентс» - 3:4 (0:3)
Арбітри: А. Папірович, Беринда
Голи: Штолько (32), Шитенков (41), Леонов (52) – І. Монастирський (7), Бондар (8, 12, 38)
«Ковчег»: Підгорний, Гуралечко, Шитенков, Чічкан, Леонов, Штолько, Жук, Пробитий, Стець
«Вентс»: Матусов, Ілюшин, Діброва, Бондар, І. Монастирський, Побережник, Святий, Дикий
Попередження: Підгорний (54)
Активніше розпочали гру номінальні гості. Відкривати рахунок у зустрічі повинен був Монастирський, який прицільним ударом в правий верхній кут замикав зразкову скидку Дикого, однак страж воріт «Ковчега» в неймовірному стрибку вдалося ліквідувати загрозу. «Вентс» продовжував володіти ініціативою, і невдовзі зміг матеріалізувати свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Це невтомний Монастирський втік на побачення із голкіпером, і невідпорно пробив у ліву «шістку» - 0:1. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Дикий чудовою передачею вивів на ударну позицію Бондаря, і Сергій потужним ударом з гострого кута в праву «шістку» подвоїв перевагу власної команди – 0:2. Леонов і компанія не знітилися, і відразу могли скоротити розрив у рахунку до мінімуму, однак Жук не зміг в ближньому бою переграти Матусова. Відоме футзальне правило ледве не спрацювало у наступній атаці, проте за «Ковчег» після потужного пострілу Побережника у верхній кут зіграв каркас воріт. Гості не зупинилися на досягнутому, і вже в наступній атаці Бондар, обігравшись в стіночку із Монастирським, ефектним ударом підсік сферу у ліву «шістку» - 0:3.
Основні події відбулися у другій половині. Скоротив розрив у рахунку Штолько, який прицільним ударом в дальній кут замкнув вивірену передачу Леонова – 1:3. Гості активізувалися, і вже в наступній атаці повинні були збільшувати свою перевагу у рахунку, однак блискуче у рамці воріт зіграв Підгорний, який спочатку врятував свою команду після гарматного пострілу Ілюшина, а потім зреагував на добивання у виконанні Побережника. «Вентс» домінував на майданчику, і невдовзі все-таки досяг свого. Бондар відгукнувся на чудову передачу Дикого, і невідпорним ударом в ліву «дев’ятку» оформив хет-трик у цій зустрічі – 1:4. Віддамо належне господарям, які не знітилися, і відразу зусиллями Шитенкова скоротили розрив у рахунку – 2:4. Не встигли підопічні Миколи Сохорука як слід оговтатися, як вже знову були змушені розпочинати із центру майданчика. Леонов блискуче зіграв на перехопленні, і потужним ударом зльоту у лівий верхній кут скоротив відставання до мінімуму – 3:4. До фінальної сирени обидві колективи створили вдосталь нагод, аби змінити цифри на табло, однак рахунок залишився незмінним – 4:3 на користь «Вентса».
«Динамо-УМВС» - «Агрон-Королівський смак» - 2:2 (1:0)
Арбітри: Беринда, А. Папірович
Голи: Колесников (13, 49) – Паперовський (50), Пліс (53)
«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Трочинський, Сохорук, Колесников, Бабій, Сторожук, Подлюк, Розгон, Лахмай
«Агрон-Королівський смак»: Бритковський, Протаковський, Паперовський, Костів, Беркита, Карпа, Данилюк, Цінчик, Мещишин, Пліс, Когут
Попередження: Костів (32), Беркита (41)
Продовжував програму сьомого туру поєдинок за участю «Динамо-УМВС» та «Агрону-Королівського смаку».
Розпочали команди дуже обережно, роблячи акцент в першу чергу на грамотних діях у обороні. Перший небезпечний момент у грі створили господарі. Після скидки Колесникова Бабій впритул розстрілював голкіпера, однак Бритковському в неймовірному стрибку вдалося ліквідувати загрозу. «Динамівці» продовжували володіти ініціативою, і в наступній атаці змогли матеріалізувати свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Колесников відгукнувся на довгу навісну передачу у виконанні Ковальчука, і холоднокровним ударом з розвороту відкрив рахунок у зустрічі – 1:0. Тернополяни не знітилися, і відразу створили декілька стовідсоткових нагод для того, аби змінити цифри на табло. Забивати повинен був Паперовський, однак Віталію не вдалося переграти у ближньому бою Ковальчука. Потужно з розвороту пробивав у правий верхній кут Цінчик, однак вище всяких похвал у рамці воріт зіграв страж воріт «Динамо-УМВС», парирувавши «мертвий» м’яч після удару нападника команди із Тернополя. Господарі огризнулися в контратаці. Перевагу своєї команди повинен був подвоювати Подлюк, однак не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером «Агрону-Королівського смаку».
Другий тайм був не менш цікавим. Небезпечними ударами обмінялися Костів та Наскальний, проте на висоті були воротарі обох команд. Подвоювати перевагу «динамівців» міг Розгон, який прицільним пострілом у правий верхній кут замикав зразкову скидку, однак Бритковський в неймовірному стрибку ліквідував загрозу власним володінням. Тернополяни активізувалися, і розпочали справжній штурм воріт номінальних господарів. Зрівнювати цифри на табло повинен був Цінчик, однак сфера після його прицільного удару в праву «шістку» влучила у стійку. В наступній атаці забивати міг той ж таки Цінчик, проте не зумів в ближньому бою переграти Ковальчука. «Агрон-Королівський смак» кинувся рятувати гру, розпочавши діяти з п’ятим польовим гравцем. Ця тактика жодних дивідендів відразу не принесла, навпаки Колесников сповна скористався помилкою гостей при грі в більшості, і точним ударом з центру майданчика вразив порожні ворота – 2:0. Паперовський і компанія не знітилися, і вже в наступній атаці тернополянам вдалося скоротити розрив у рахунку. Ковальчуку вдалося врятувати свою команду після гарматного пострілу Мещишина у нижній кут, однак першим на підборі виявився Паперовський, якому не склало особливих труднощів з кількох метрів переправити у сітку – 2:1. Гості не здавалися, і незадовго до фінальної сирени змогли врятуватися від поразки. Пліс відгукнувся на чудову скидку Беркити, і прицільним ударом з-за меж карного майданчика встановив підсумковий рахунок у зустрічі – 2:2.
«Епіцентр-К» - «Спортлідер-3» - 4:5 (2:2)
Арбітри: А. Папірович, Беринда
Голи: Гарієвський (11), Гончарук (24), Безвещук (42), Самсонюк (47) – Власович (3, 34), Рибчинський (10), Атаманюк (30, 48)
«Епіцентр-К»: Остяк, Слівінський, Гончарук, Юхимчук, Олянчук, Безвещук, Лисий, Овчинніков, Самсонюк, Гарієвський
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Балістовський, Глас, Рудюк, Філь, Атаманюк, Шевчук, Розпаченюк, Шеремета, Рибчинський, Власович, Бродзянський
Попередження: Атаманюк (39), Філь (53)
Завершував ігрову неділю поєдинок за участю «Епіцентру-К» та «Спортлідера-3».
Перший небезпечний момент у зустрічі створили господарі. Відкривати рахунок повинен був Олянчук, однак вище всяких похвал у рамці воріт зіграв Алексейчук, який ціною надзусиль врятував свою команду після гарматного пострілу впритул у виконанні нападника «Епіцентру-К». Відповідь гостей не забарилася. Власович по флангу втік на побачення із голкіпером, і холоднокровним ударом в ліву «шістку» не залишив жодних шансів Остяку – 0:1. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі змогли подвоїти власну перевагу. Рибчинський чудово виконав кутовий удар, і сфера після рикошету від захисника затріпотіла у сітці воріт – 0:2. Віддамо належне підопічним Віктора Власова, які не знітилися, і майже відразу скоротили розрив до мінімуму. Гарієвський чудово зіграв на перехопленні і потужним ударом зльоту в лівий верхній кут не залишив голкіперу жодних шансів – 1:2. Забитий м’яч вселив впевненість у гравців «Епіцентру-К», які перехопили ініціативу та розпочали діяти на майданчику першим номером. Відновив паритет Гончарук, який прицільним пострілом в нижній кут із-за меж карного майданчика змусив капітулювати Алексейчука – 2:2. На куражі господарі могли вийти вперед у рахунку, однак рятівником «лідерів» виступив активний Валерій Власович, який у відчайдушному підкаті виніс сферу з лінії порожніх воріт після удару Олянчука.
Найцікавіше відбулося в другому таймі. Гості з перших секунд розпочали контролювати хід подій, і невдовзі змогли змінити рахунок на табло. Це Атаманюк потужним ударом зі штрафного поцілив точнісінько у ліву «шістку» - 2:3. Не встигли гравці «Епіцентру-К» як слід прийти в себе, як знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Шевчук розкішною передачею вивів на ударну позицію Власовича, і той зусиль партнера не змарнував – 2:4. Підопічні Віктора Власова не опустили руки, і невдовзі скоротив відставання до мінімуму Безвещук, який потужним ударом в лівий нижній кут замкнув скидку Гончарука – 3:4. Господарі діяли здебільшого другим номером, і невдовзі ця тактика принесла результат. Самсонюк відгукнувся на розкішний простріл на дальню стійку у виконанні Гарієвського, і ефектним ударом в падінні переправив сферу у ліву «дев’ятку», відродивши інтригу в цій зустрічі – 4:4. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «лідерів», і невдовзі масована оборона «Епіцентру-К» дала тріщину. Власович розкішною передачею вивів Атаманюка на побачення із голкіпером, і Віталій холоднокровним ударом не залишив Остяку жодних шансів – 4:5. До завершення поєдинку обидві команди створили вдосталь моментів, аби схилити шальки терезів на власну користь, однак цифри на табло так і залишились незмінними – 5:4 на користь «Спортлідера-3», який закріплюється у верхній частині турнірної таблиці.
«Арсенал-МАДОК» - «Спортлідер-2» - 3:9 (2:3)
Арбітри: Подворний, В. Папірович
Голи: Сергеєв (4), Антончик (19), Грищук (29) – Хамдамов (5), Жаріков (13, 37), Малишевський (24, 54), Мартинюк (41, 53), Гранатюк (47), Давидний (54)
«Арсенал-МАДОК»: Грабенчук, Сергеєв, Грищук, Богдан, Кострицький, Красножон, Антончик, Блазунь
«Спортлідер-2»: Стаднік, Жаріков, Малишевський, Давидний, Ситнік, Романюк, Мартинюк, Нік, Токарчук, Хамдамов, Соколюк, Гранатюк
Попередження: Богдан (37), Кострицький (40), Грищук (44) – Малишевський (33)
Вилучення: Кострицький (41, друге попередження)
Завершував 7-ий тур Преміум-ліги відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького з футзалу поєдинок між «Арсеналом-МАДОК» та «Спортлідером-2».
Перший небезпечний момент в зустрічі створили гості. Давидний розкішною передачею вивів на ударну позицію Малишевського, проте в цьому епізоді «канонірів» від неприємностей врятував каркас воріт, який прийняв на себе гарматний удар Юрія. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Сергеєв відгукнувся на зразкову скидку Кострицького, і прицільним пострілом у протихід голкіперу відкрив рахунок у зустрічі – 1:0. Гості не знітилися, і вже в наступній атаці відновили паритет. Романюк чудово прострілив на дальню стійку, де Хамдамову не склало особливих труднощів з кількох метрів переправити сферу у сітку – 1:1. Забитий м’яч став каталізатором атакувальних дій «лідерів», які перехопили ініціативу і невдовзі змогли вийти вперед у рахунку. Жаріков відгукнувся на філігранну передачу Мартинюка у центр карного майданчика, і потужним ударом в праву «шістку» не залишив Грабенчуку жодних шансів – 1:2. «Каноніри» діяли здебільшого другим номером, роблячи ставку на швидкі контратаки, і ця тактика дуже швидко принесла свої плоди. Антончик чудово зіграв на перехопленні, обіграв захисника і прицільним пострілом із-за меж карного майданчика знайшов шпарину поміж ніг голкіпера – 2:2. Підопічні Віктора Мглинця активізувалися, і змогли схилити шальки терезів на власну користь ще до перерви. Давидний чудовим пасом вивів на ударну позицію Малишевського, і Юрію з другої спроби вдалося переграти голкіпера – 2:3.
Другий тайм був не менш цікавим. Відновив паритет Грищук, який невідпорно пробив з середньої дистанції – 3:3. На куражі «каноніри» могли вийти вперед у рахунку, проте Богдану не вдалося в ближньому бою переграти стража воріт «Спортлідера-2». Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Жаріков блискуче зіграв на дальній стійці після прострілу Романюка – 3:4. Майже відразу після пропущеного м’яча номінальні господарі залишилися в меншості. Руслан Кострицький не зміг впоратися зі своїми емоціями, і справедливо побачив перед собою червоне світло. «Лідери», які розпочали діяти в більшості, відразу змогли реалізувати свою чисельну перевагу. Давидний відпасував у центр карного майданчика, де Мартинюк потужним ударом під поперечину закріпив перевагу своєї команди – 3:5. Доводити рахунок до розгромного могли Давидний та Мартинюк, однак в цих епізодах «канонірів» від неприємностей рятував каркас воріт. Підопічні Віктора Мглинця не зупинялися на досягнутому, і вже в наступній атаці відзначився Гранатюк, який ефектним ударом в падінні переправив сферу у дальній кут після чудового прострілу у виконанні Мартинюка – 3:6. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Це активний Мартинюк прицільним ударом в лівий верхній кут замкнув зразкову скидку Давидного – 3:7. «Лідери» продовжували контролювати хід подій на майданчику, і на останній хвилині зусиллями Малишевського та Давидного довели рахунок до розгромного – 9:3 на користь «Спортлідера-2», який завдяки цій перемозі піднімається на третю сходинку у турнірній таблиці.
Олександр Таран, прес-служба ФК «Спортлідер+»

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Серпень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31