clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
13 Березня 2014 Лилия Срибна 1083

ЄБРР збільшив кількість грантів для малого і середнього бізнесу в Україні


Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) збільшив грантову підтримку для малого і середнього бізнесу в Україні, повідомляє менеджер Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Наталія Бандера.
«ЄБРР збільшив кількість грантів для малих і середніх підприємств в Україні. Тому в цьому році ми плануємо підтримати близько 100 підприємств (у 2013р. – 80), заявки вже приймаємо», - говорить вона. – Фінансування надає Європейський Союз».
Н. Бандера пояснила, що ЄБРР в рамках грантової підтримки допомогає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, здатних якісно трансформувати їх бізнес, і надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів.
«Консультації надаються у спеціалізованих областях знань, в тому числі стратегія, маркетинг, управління фінансами, організаційний і операційний розвиток, управління якістю, раціональне енергокористування, охорона навколишнього середовища та інше», ¬- говорить менеджер Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні.
Вона підкреслила, що консультування дуже важливе для розвитку малого і середнього бізнесу.
«Малий і середній бізнес є основним драйвером розвитку економіки, зайнятості населення. Але у таких компаній не вистачає інновацій, коштів, знань, щоб розвиватися і ставати більш конкурентоспроможними», - говорить Н. Бандера. – ЄБРР не тільки допомагає компаніям залучати висококваліфікованих консультантів і компенсувати оплату їх послуг. Ми виступаємо гарантом професійного консалтингу. Наша мета – створити в Україні стійкий конкурентний ринок консультування з ведення бізнесу».
За її словами, консультаційні проекти дуже успішні.
«Ми оцінюємо консультаційні проекти через рік після їх завершення. І результати вражають. Наприклад, 26% українських малих і середніх підприємств збільшили дохід на 45%, 24% - збільшили продуктивність на 30%, 19% – підписали нові контракти, 15% – розширили асортимент продукції, 13% - залучили фінансування в середньому на 800 тис. євро кожне», - говорить Н. Бандера. – 82% наших клієнтів ніколи не співпрацювали із зовнішніми консультантами. Але коли ми оцінювали результати проекту, 95% сказали, що залучили б консультанта знову, а майже половина з них уже це зробила».


####

ЄБРР (www.ebrd.com), власниками якого є 64 країни і дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії.
Грантову підтримку малому і середньому бізнесу в Україні ЄБРР надає з 2010 року. За цей час було реалізовано 252 проекти, в якому брали участь 102 консультанти. Фінансування надає Європейський Союз.


Більше про діяльність Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні у соціальних мережах:
LinkedIn linkd.in/PvVlht
Facebook fb.com/ebrdbasukraine

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31