clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
6 Березня 2011 616

Який жах! По вул. Чайковського і Грабовського у Віньківцях від літа немає води! Зверталися до Ананчука, але результату ніякого. Що робити пенсіонерам і багатодітній сім’ї?! Куди звертатися далі? Може до Пелеха чи Панасевича?

Коментар автора:
За словами абонента, перебої з водопостачанням у Віньківцях на вищезгаданих вулицях турбують їх уже півроку. Але за цей час досі ніхто не зреагував на скарги жителів приватного сектора і, навіть, не приходили перевіряти причини подібних неполадок. Зазвичай, десь з п’ятої ранку вода у кранах є, а вже за чотири години – кудись зникає. З цією проблемою місцеві жителі зверталися до селищного голови, а перед виборами – до депутатів, які балотувалися, але – безрезультатно.

Коментар
к розповів заступник Віньковецького селищного голови Віктор Барвінок, про проблему він знає, а відповідні органи займаються її вирішенням. Якщо стаються прориви, їх «латають». Однак, встановити причину нерегулярного водопостачання на вказаних вулицях поки що не вдалося. «Ситуація ускладнюється ще й тим, що район знаходиться у найвищій частині міста і, подекуди, коли багато користувачів одночасно відкривають крани, – вода просто не доходить».

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Серпень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31