clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
25 Квітня 2018 Офіцер командування військової частини А4239 Олексій Наконечний 318

Вже понад місяць для військовослужбовців військової частини А4239 безкоштовно надаються професійні перукарські послуги. Таку волонтерську акцію проводять перукарі-універсали салону «Студія Н» Андрій та Володимир. Волонтери-перукарі погодились витратити свій час, сили і кошти з метою вираження своєї підтримки армійцям та вдячності їм за захист нашої країни.
Самі умови несення військової служби та Статути Збройних Сил України регламентують форму зачіски військових, що має бути «короткою та охайною».
Так склалось історично, що воїнів різних країн світу під час війни, підстригати під нуль. Це робилося для захисту військових від паразитів і захворювань, що передаються ними.
У кожної країни були свої особливі військові стрижки. Так, війська європейських країн голилися наголо або використовували бокс, їжачок. У збройних силах Сполучених Штатів Америки з`явилася своя зачіска, яка дуже швидко отримала популярність, сьогодні її назва - армійська стрижка або мілітарі.
В Україні таку зачіску обирають здебільшого військові та активні чоловіки, які займаються спортом. Сьогодні мілітарі уособлює чоловічу впевненість і брутальність.
Перевага короткої армійської стрижки - це мінімум догляду. Цінуються мілітарі і своєю зручністю та практичністю. Часу та обладнання для такої зачіски потрібно мінімум.
За час проведеної роботи перукарями зроблено понад 150 зачісок.
Даний захід звісно не є значним досягнення у військовому плані та й до новини року він явно не дотягує, однак він ще раз демонструє силу єднання та підтримки Збройних Сил України її народом. Адже, армія яку підтримує суспільство є непереможною.
Хочеться висловити слова вдячності усім тим хто допомагає військовим, хто підтримує Збройні Сили України за підтримку і значну допомогу у виконанні покладених на них завдань.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 19.02.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.18
27.2
30.77
30.79

Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28