clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
23 Травня 2018 РПЛ 170

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко-Смолію: Коли ми перестанемо бути філією МВФ?
Україні необхідний економічний розвиток, а не кредити МВФ. На цьому з трибуни Верховної Ради наголосив Олег Ляшко.

"Мені байдуже як мене представлятимуть, для мене важливіше чи матимуть українці роботу в рідній країні, чи матиме національний бізнес доступні кредитні ресурси і чим ми будемо торгувати: робочою силою, сировиною, органами чи достойною країною на європейському континенті, де кожен українець матиме гідне місце в рідній країні. Зараз влада за черговий кредит МВФ готова підняти ціни на газ до 11 тисяч за тисячу кубів. Хто з українців може заплатити такі гроші? Водночас МВФ вимагає не підвищувати зарплати і пенсії, натомість пропонують продаж землі. Ми за політику економічного розвитку. Одним із важливих інструментів цієї політики - це доступні кредитні ресурси", - заявив лідер РПЛ.

Олег Ляшко звернувся до голови НБУ Якова Смолія з проханням відзвітувати за свою роботу перед українцями

"Тут півдня сидить голова НБУ Яків Смолій, за якого не голосувала наша команда. Пане Яків, чому не вийдете і не розкажете про політику Національного банку? Коли ви знизите облікову ставку? Коли ви плануєте зробити національних виробників конкурентноздатними? Коли наші виробники зможуть брати хоча б такі кредити, як у Польщі? Ми маємо торгувати не дешевою робочою силою, а продукцією. Без зниження процентних ставок по кредитах неможливий розвиток економіки. Немає потреби ходити за кредитами МВФ, не треба піднімати ціни ні на газ, ні на комуналку. Потрібно змінити грошово-кредитну політику і дати можливість розвиватися національній економіці і перестати бути сировинною колонією МВФ", - підсумував політик.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28