clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
4 Червня 2020 Анна, ЦІПБ у м. Хмельницькому 1151

Процесне управління, ощадливе виробництво та оптимізація є компонентами, що у поєднанні формують Архітектуру успішної компанії. Щоб привести свій бізнес до системності, постійного розвитку та масштабування, потрібно зробити кілька важливих кроків.

Онлайн-курс Компанія як система бізнес-процесів - один із них. Це спеціалізоване дистанційне навчання для керівників і менеджерів підприємств різних галузей, організоване Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Хмельницькому, що заснований на базі ГО Громадський рух Нова економічна політика.

Курс дає змогу відійти від сприйняття бізнес-процесів як важкої рутинної ноші, натомість поглянути на них як на підґрунтя реального розвитку компанії.
За допомогою отриманих знань ви гарантовано віднайдете баланс і позбудетесь хаосу в процесах, вивівши бізнес на новий рівень стабільності і розвитку.

Тривалість курсу: 09 червня 07 липня 2020.
Платформа ВУМ
Участь безкоштовна.

Онлайн-курс поєднає в собі зручний та продуктивний формат:
4 модулі від тренера курсу;
16 навчальних відео з теоретичними основами;
3 домашніх завдання - а по суті експерименти із впорядкування бізнес-процесів у вашій компанії - з детальним аналізом;
8 годин онлайн-обговорень та практичних прикладів під час прямого спілкування з тренером на Zoom-сесіях;
1 година на фінальне тестування для закріплення знань.
натхнення філософією балансу процесів у бізнесі

Результат проходження курсу:
Розуміння крос-функціональних процесів вашої компанії.
Розуміння, як побудувати системну компанію та запустити цикли покращення.
Розуміння основних інструментів аналізу якості процесів та пошук ключових вузлів для трансформації.
Розуміння звязку, стратегії, процесів, персоналу та ІТ.
Розуміння підходів до діджиталізації процесів.


Тренер курсу
Ірина Латанська експерт з впровадження процесного управління, співзасновниця консалтингової компанії LABRO Transformation Hub.
За плечима успішна робота з компаніями UkrLandFarming, Будинок Іграшок, DVBank, MassMediaGroup, WPES, BackStage, Totum, Zammler, TOP Cosmetics, Dmutryk, Saga Development, Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат (ПГОК).

У програмі теорія та практика про місце процесів у діяльності, процеси створення цінності для клієнта, архітектуру бізнес-процесів, процесні показники і обєкт управління, інструменти візуалізації, аналізу, діджиталізація бізнес-процесів, а також інші важливі нюанси, що допоможуть впорядкувати процесну систему компанії.

Деталі та реєстрація за посиланням:
https://www.facebook.com/events/3268154019861243/

Онлайн-курс організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Хмельницькому, заснованим на базі ГО Громадський рух Нова економічна політика, у рамках ініціативи #EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. АфішаКурси валют на 06.07.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.1
27.13
30.45
30.49

Архів новин

<<Липень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31