clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Січня 2021 Кардіолог Хмельницький 1193

Хмельницький обласний серцево-судинний центр: монтаж системи сучасного лікувального газопостачання завершено.

Зростаючі технічні та технологічні вимоги обладнання життєзабезпечення щодо споживання лікувальних газів під час надання як ургентних (екстрених) так і планових операційних втручань , проведення реанімаційних дій та післяопераційного догляду спонукають до підвищення рівня надійності технологічних мереж та джерел лікувальних газів.
Саме тому проектом реконструкції корпусу Хмельницького обласного серцево-судинного центру по вул.Володимирській, 85 було передбачено створення сучасної системи лікувального газопостачання в повному комплексі від джерел лікувальних газів до кінцевих інсталяцій в операційних залах, відділеннях реанімації, палатах інтенсивної терапії.
В перші дні нового року було доставлено кисневий генератор (IGS, Італія), вакуумну станцію (TEPRO, Польща), систему підготовки стисненого повітря (LIBEREC, Чехія). Обладнання було змонтоване і підєднане до раніше створеної мережі мідних трубопроводів спеціального медичного призначення. Дане устаткування має сертифікати відповідності для застосування в Україні та відповідає міжнароднім стандартам якості.
Так, крок за кроком, ми створюємо умови європейського рівня надання послуг екстреної медичної допомоги. Слідкуйте за анонсами найближчим часом буде ще багато цікавого і сучасного обладнання, яке заплановано встановити в новоствореному реперфузійному центрі.

Більше новин на нашому офіційному сайті: https://hossc.org
Будьте здорові!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. АфішаКурси валют на 25.02.2021
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.95
27.96
34.12
34.13

Архів новин

<<Лютий 2021>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28