clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
15 Червня 2011 СМС-новини від читачів 1290

Громада с. Антонівка (Хмельницький район) обурена діями директора місцевої школи, яка примушує дітей переводити в інші школи, щоб закрити Антонівецьку. Ми будемо звертатися до Президента.

Коментар
Як пояснюють в районному відділі освіти, у школі залишалося 12 учнів. І батьки половини з них висловили бажання, щоб їхні діти навчалися у Чорноострівському НВК. Приміром, у перший клас мало йти три учні, але їхні батьки вирішили віддати своїх дітей у Чорноострівський заклад. Другий, третій, четвертий та п’ятий класи учнів не мають. Й по три учні навчалися би у шостому, сьомому та восьмому класах. Але й з них половина вирішила їздити у Чорний Острів. Тому, зазначають у райвідділі освіти, при такій кількості учнів неможливо забезпечити нормальний навчально-виховний процес. А у Чорному Острові є усі можливості для здобуття хорошої освіти, організоване підвезення учнів до школи. До речі, школу не закривають, а призупиняють діяльність – з надією, що навчальний процес у закладі вдасться відновити. Хоча, поки що ця надія навряд чи справдиться, адже у селі немає дітей дошкільного віку.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30