clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Новини читачів (НарКор — Народний Кореспондент)

У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
13 Липня 2011 СМС-новини від читачів 806

У Городку міська влада закрила усі дитячі садочки, відправивши працівників у проф-відпустки і ще по два тижні - за власний рахунок, не виплативши при цьому оздоровчих обслуговуючому персоналу, мотивуючи тим, що "не вистачає коштів". Хіба ми не люди?! Цікаво, чи міська влада теж піде за власний рахунок і залишиться без оздоровчих?

Коментар
«Ми справді прийняли таке рішення, попередньо поговоривши з батьками та завідуючими дошкільними закладами, - відповідає Городоцький міський голова Володимир Поворозник. - Причина — недостатнє фінасування. Однак, зазначу, що садочки закриваємо на ремонти не всі одночасно, а по черзі: першим ремонтувався дошкільний заклад «Казка», тепер на черзі - «Берізка». Й діти, батьки яких не мають можливості забрати їх на час ремонту додому, відвідують інший заклад. Щодо виплати оздоровчих — то я розберуся».

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео