ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2019

У Хмельницькому нагородили найкращих спортсменів

Любов БАГАЦЬКА Спорт 2829
Ті, хто достойно відстоював честь Хмельниччини, отримали нагороди.
Ті, хто достойно відстоював честь Хмельниччини, отримали нагороди.. Фото: liderm.com.ua

Традиційне нагородження найкращих вихованців дитячо-юнацької спортивної школи №1 за результатами змагань, які проводились впродовж 2012 року, відбулось днями під час святкової новорічної програми в спортивній залі цієї школи, що на вулиці Щорса, 17.

Урочисту церемонію нагородження проводив заступник начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез. Зі словами щирих привітань та побажань Сергій Степанович вручив найкращим юним спортсменам грамоти, кубки та спортивні призи. Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Заступник голови обласної федерації футболу Микола Кузнєцов привітав спортсменів та команду юнаків 1996 року народження (тренер Віктор Папірович), яка виборола перше місце у Чемпіонаті області з футболу серед збірних міст та районів (вища група). Гравцям команди були вручені грамоти, медалі, командний кубок та подарунки.

Найкращими гравцями відділення баскетболу 2012 року визнано:
Дівчата

Франчук Анастасія - тренер Олена Короткевич.

Пшенична Анастасія - тренер Андрій Дехтяренко.

Скокова Катерина - тренер Андрій Дехтяренко.

Фурман Вікторія - тренер Андрій Дехтяренко.

Хлопці

Шпак Владислав - тренер Сергій Тимчук.

Руденко Ярослав - Тренер Сергій Тимчук.

Єрємєєв Володимир - тренер Сергій Лозінський.

Ставинога Павло - тренер Сергій Лозінський.

Найкращими гравцями відділення гандболу 2012 рок увизнано:
Дівчата

Цуран Анастасія - тренер Ірина Колісецька.

Сніцаренко Тетяна — тренер Ірина Колісецька.

Марчук Ольга - тренер Ірина Колісецька.

Тесля Олександра - тренер Ірина Колісецька.

Хлопці

Люлькун Руслан - тренер Ірина Колісецька.

Яцишин Максим - тренер Ірина Колісецька.

Пиндик Андрій - тренер Ірина Колісецька.

Найкращими гравцями відділення футболу 2012 року визнано:
Дівчата

Парубок Олександра — тренер Юлія Маслянко.

Парубок Євгенія - тренер Юлія Маслянко.

Гула Катерина - тренер Олександр Осацький.

Демидас Діана - тренер Олександр Осацький.

Мазур Валерія - тренер Олександр Осацький.

Конарева Вікторія - тренер Олександр Осацький.

Хлопці
У номінації “Найкращий воротар”

Рентовський Владислав - тренер Валентин Кирилюк.

Левченко Ростислав - тренер Віктор Папірович.

Сікора Віталій — тренер Михайло Лапідус.
У номінації “Найкращий захисник”

Климчук Євген - тренер Валентин Кирилюк.

Гресь Владислав - тренер Віктор Папірович.

Лисюк Костянтин - тренер Юрій Богач.


У номінації “Кращий напівзахисник”

Шульган Павло - тренер Віктор Папірович.

Фролов Дмитро - тренер Юрій Богач.

Ільчук Андрій - тренер Михайло Лапідус.


У номінації “Найкращий нападник”

Ярмош Валерій - тренер Валентин Кирилюк.

Панасевич Ярослав - тренер Юрій Богач.

Савера Олег - тренер Віктор Папірович.


У номінації “Найкращий гравець”

Климчук Євген — тренер Валентин Кирилюк.

Рентовський Владислав — тренер Валентин Кирилюк.

Ярмош Валерій — тренер Валентин Кирилюк.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую