ye-logo.v1.2

Два дні у Франції

Спорт 1033

провела героїня телепроекту «Танцюю для тебе», городоччанка Вікторія Літвінчук

Зимові канікули виявилися казковими для дев’яти маленьких учасників минулорічного конкурсу «Танцюю для тебе».  Найбільшою радістю для дітей було знову зібратися разом, поділитися новинами. Приміром, городоччанка Віка Літвінчук віднедавна стала киянкою. Дівчинка разом з мамою переїхала до столиці. Тепер вона навчається у київській гімназії, серйозно займається вокалом, хореографією та вивчає артистичну майстерність.

Незабутні враження дівчинка привезла з Франції, де разом зі своїми друзями провела два насичені подіями дні. У перший день поїздки дітям влаштували екскурсію Парижем. Вони побачили Собор Паризької Богоматері, прогулялися набережною Сени, піднялися на Ейфелеву вежу. Віка навіть співала над Парижем. Другий день був повністю присвячений «Діснейленду».  Однак, побачити діти змогли далеко не все. Як розповідав екскурсовод, «аби обійти увесь всесвітньо відомий парк, потрібно хоча б днів п’ять». Однак, і один день перебування у ньому юні українці запам’ятають назавжди. «Багатьох атракціонів я навіть не бачила, - зізнається Віка. – Це було захоплююче, цікаво, а подекуди й страшно. Приміром, коли їхали дорогою «Сімейки Адамсів», я час від часу натягала на очі шапку». До того ж, юні мрійники змогли переглянути парад мультиплікаційних героїв.

«Ми трохи хвилювалися, відпускаючи Віку саму у таку далеку подорож, - зізнається мама дівчинки Антоніна. – Особливе занепокоєння викликав переліт доньки. Тим паче, що в новинах розповідали про снігові бурі у Франції. Трохи заспокоїлися, коли організатори поїздки повідомили, що у Парижі гарна погода, температура – плюс один».

Підготувала

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую