Хмельницьке «Динамо» оновило свій антирекорд

Спорт 2539

Цього понеділка, 14 жовтня, футболісти хмельницького «Динамо» у Херсоні поступилися місцевому «Кристалу».

І не просто зазнали поразки, а програли із найбільшим у своїй історії рахунком — 1:8.
Уже перша атака господарів поля завершилася голом. Згодом «динамівці» пропустили і вдруге. Загалом до перерви хмельничани ще двічі витягували м'яча з сітки власних воріт. Після перепочинку малюнок гри не змінився. Невмотивоване «Динамо», як і у першому таймі, «ковтнуло» додаткові чотири голи, а відповіло лише одним — забив Андрій Сагайдак. Фінальний свисток зафіксував перемогу «Кристалу» із розгромним рахунком 8:1.
У сезоні 2006/2007 років тодішнє «Поділля» програло на виїзді сімферопольському «Ігросервісу» із різницею сім м'ячів (0:7), проте хмельницький клуб ще ніколи не пропускав в одному матчі вісім голів. Ця поразка відкинула «Динамо» на останнє 19-е місце у турнірній таблиці. Реабілітуватися «динамівці» спробують 19 жовтня, коли у Хмельницькому прийматимуть свердловський «Шахтар».