Сергій Солтик – четвертий, Інна Грищун – дев’ята

Спорт 1505

В Польщі завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное серед чоловіків та жінок на марафонських дистанціях. На дистанції 25 кілометрів в екіпажі каное-двійці виступав наш земляк 22-річний Сергій Солтик, який разом із своїм напарником по збірній України посів четверту сходинку. До речі, на такій же дистанції Сергій в одиночному розряді серед спортсменів віком до 23 років посів шосте місце.  А в Москві завершився чемпіонат світу серед юніорів (до 19 років). В загальнокомандному заліку першу сходинку посіла збірна Угорщини, другу – Росія, третю – Німеччина. Україна ж здобула лише одне срібло на каное-четвірці. Представниця Хмельниччини Інна Грищун у фіналі «Б» на дистанції 1000 метрів фінішувала дев’ятою.