Вільна боротьба: хмельничани стали призерами Всеукраїнського турніру

Спорт 2045
Гліб Кутей (у темній формі) виграв бронзову медаль на турнірі у Харкові.
Гліб Кутей (у темній формі) виграв бронзову медаль на турнірі у Харкові.. Фото: зі сторінки Гліба Кутея у "Вконтакті"

В активі наших борців медалі за друге та третє місця.

Двоє хмельничан виграли нагороди на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед чоловіків пам'яті майстра спорту Ованеса Саакяна, який пройшов у Харкові.
“Срібло” змагань у ваговій категорії до 70 кілограмів виборов Олексій Мельник. Подолянин без проблем розібрався із полтавчанином Єгором Бабенком (6:0), сумчанином Романом Самко (10:0) та ще одним представником Полтави Віталієм Макаренком (10:0). У півфіналі Олексій був сильнішим за Ельчіна Мамедова з Дніпропетровська (7:0).
У фінальному поєдинку Олексій Мельник ні у чому не поступався харків'янину Рустаму Джафаряну і фінальна сирена зафіксувала нічию 1:1, проте за додатковими показниками перемогу віддали саме борцю з Харкова.
А от хмельничанин Гліб Кутей (вага до 97 кілограмів) після впевненої перемоги над полтавчанином Дмитром Оніщенком (6:0), у півфіналі мінімально програв борцю з Вірменії Віктору Казішвілі — 6:7. У втішному фіналі за третю сходинку турніру Гліб здолав Владислава Шаменкова з Полтави (10:0).