Справжній «екстрім»

Спорт 1207

Сильний мороз не завадив «Олімпії» переграти хмельничан

Мороз мінус 20, кров на обличчі, нецензурна лайка на адресу арбітрів – все це було під час матчу другого кола чемпіонату України з хокею в Західноукраїнській аматорській лізі, який 23 січня пройшов у Хмельницькому. Господарі майданчика приймали лідера першості – «Олімпію» з Калуша Івано-Франківської області.
За два дні до цього поєдинку «Ротор» у Луцьку провів надважкий матч проти іще одного лідера змагань. Через те, що гра в столиці Волині проходила у будній день, не всі хокеїсти хмельницького клубу змогли поїхати на матч. Однак ті, хто відпросився з роботи, добряче попсували нерви хокейному клубу «Луцьк». До середини першого періоду гості вели в рахунку 2:0! Хоча на першу перерву пішли з нічиєю – 2:2. Добитися перемоги хмельничани не змогли, поступившись «Луцьку» з рахунком 3:4. Але та гра, яку команда продемонструвала на виїзді, навіювала оптимізм щодо кінцевого результату в матчі 23 січня проти «Олімпії»…
Дива не сталося. Але ті нечисельні глядачі, які в двадцятиградусний мороз прийшли підтримати «Ротор», мабуть, не пошкодували про це. Хмельничани дали справжній бій фавориту! Якась хронічна проблема у нашої команди – пропускає або на початку періоду, або наприкінці. Так було і в матчі з «Олімпією». Івано-франківці у перші дві хвилини закинули дві шайби та почали контролювати гру. Але «Ротор» доволі швидко зміг відіграти одну шайбу. Справжня чоловіча боротьба розгорілася в другому таймі, коли хмельничани притиснули гостей до власних воріт, які на той момент вже вигравали з рахунком 4:1. І ось тут настала інтрига – «Ротор» двічі вразив ворота суперника і наблизився до нічийного рахунку на відстані однієї шайби. Але… вирівняти ситуацію не вдалося. Жорстка боротьба на кожному клаптику хокейного майданчика приносила дивіденди лише «Олімпії», яка продовжувала закидати шайби у ворота господарів. Наприкінці другого та весь третій період арбітрам матчу доводилося неодноразово чути в свій адрес «теплі» слова від гравців обох команд. Кожна зупинка гри викликала неабиякий вибух емоцій – то з боку «роторівців», то з боку «олімпійців». Гостроти додав епізод в середині третього тайму, коли в ігровій ситуації зазнав травми хокеїст із Калуша – йому «пошкрябали» ніс, і він побіг до медичного пункту. А після повернення таке наговорив арбітрам, що ті вилучили його з майданчика до завершення матчу. Але це вилучення не вплинуло на результат – 8:3 на користь «Олімпії». Після поєдинку багато хто з глядачів зазначав, що «Ротор» у цей день не заслуговував на поразку…
А ось 24 січня хмельничани мали б зіграти в Хмельницькому. Цього разу проти рівненського «Фаворита». Але погода все-таки внесла свої корективи – гості попросили перенести матч на інший день. Який – визначаться згодом. Отже, «Ротор», зігравши 11 поєдинків, продовжує посідати шосту сходинку в турнірній таблиці. 30 січня хмельничани гратимуть у Червонограді Львівської області. Нагадаємо, у першому колі «Ротор» у рідних стінах здолав цю команду із рахунком 8:4. Ну, а до Хмельницького хокейне свято за календарем завітає 14 лютого. В цей день «Ротор» прийматиме хокейний клуб «Луцьк».