Кадети змагалися в Хмельницкому, військові – у Львові

Спорт 1402

В обласному  центрі пройшов чемпіонат України  з дзюдо серед 17-річних підлітків. За три дні змагань на татамі спорткомплексу Хмельницького національного університету вийшли майже 600 спортсменів! Ці змагання були одним з етапів відбору в національну збірну для участі в чемпіонаті Європи (U17) серед кадетів, який пройде 25-27 червня в чеському містечку Теплиці. Також переможці змагань отримали право на присвоєння звання «Майстер спорту України». На жаль, серед тріумфаторів змагань – жодного подолянина.
А ось у Львові завершився чемпіонат Західного  територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ  України з дзюдо. У чемпіонаті змагалися 48 спортсменів, зі Львова, Золочева, Тернополя, Івано-Франківська, Луцька, Ужгорода, Хмельницького, Нетішина та Кузнєцовська. І третє загальнокомандне місце вибороли хмельничани. Ну, а кращим із подолян став Дмитро Буділовський, який переміг у ваговій категорії до 81 кілограма.