ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Подоляни на чемпіонаті України з веслування здобули п’ять нагород

Спорт 1685
Інна Грищун на чемпіонаті України з веслування здобула золоту та срібну медалі
Інна Грищун на чемпіонаті України з веслування здобула золоту та срібну медалі. Фото: khnu.km.ua

Сьогодні в Дніпропетровську завершилася особиста першість країни з веслування байдарках та каное

Окрім звання чемпіона України, спортсмени ще й виборювали право представляти нашу державу на чемпіонаті світу. І, забігаючи наперед, скоріше за все троє подолян невдовзі виступатимуть на світовій першості.

Першу золоту нагороду до скарбнички збірної Хмельниччини здобула Інна Грищун, яка в складі байдарки-четвірки виграла чемпіонат на дистанції 500 метрів. Успіх Інни підтримав і Павло Алтухов, який на байдарці-одиночці став чемпіоном на дистанції 1000 метрів. А ось на 500-метрівку, на якій розігрували нагороди в останній день, Павло не вийшов. Натомість Інна Грищун в байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів здобула ще одну нагороду – срібну.

Ще дві нагороди – золоту та срібну, здобув Дмитро Янчук у змаганнях на каное-двійці. Він разом із львів’янином Тарасом Міщуком були першими на 500-метрівці, а на дистанції 1000 метрів стали срібними призерами.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую