Легка атлетика: і знову нагороди в подолян!

Спорт 3365
Вікторія Ткачук із Нетішина вперше стала чемпіонкою України серед дорослих у ігу на 400 метрів із бар'єрами. Фото: vk.com

У Кіровограді завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих.

В останній день змагань скарбничка збірної Хмельницької області поповнилася ще однією медаллю. До золотих нагород Олександр Корчміда та Марина Бех, а також срібної медалі Олега Каяфи, додалося ще одне «срібло». Віце-чемпіоном України в бігу на 5000 метрів став 23-річний Єгор Жуков, для якого це перше високе досягнення в змаганнях серед дорослих. Відзначимо й шосту позицію на цій дистанції 21-річного Максима Якимчука.

Ще одна спортсменка з Хмельниччини – Вікторія Ткачук із Нетішина, також вперше в своїй кар’єрі стала чемпіонкою України серед дорослих у бігу на 400 метрів із бар’єрами. Щоправда, Вікторія ще з 2012 року захищає честь Донецької області, хоча і мешкає в Нетішині.

Отож, за підсумками чемпіонату України з легкої атлетики, збірна Хмельницької області набрала 645 очок та посіла 13 місце в загальнокомандному заліку.