На веслувальному «Кубку Федерації» у хмельничан три нагороди

Спорт 1926
Участь у Кубку Федерації з веслування взяли 251 спортсмен
Участь у Кубку Федерації з веслування взяли 251 спортсмен. Фото: zik.ua

У Львові відбулися Всеукраїнські змагання, участь в яких взяли молоді спортсмени з Хмельницького та Волочиська.

Оскільки провідні веслувальники приймали участь у молодіжній першості Європи, на львівському озері Наварія змагалися ті, хто невдовзі може скласти конкуренцію призерам чемпіонату України. На старт вийшли 251 спортсмен, які представляли 29 команд з різних областей України. В «Кубку  Федерації» взяли участь і подоляни – з Хмельницького та Волочиська. Та лише двом вдалося здобути нагороди.

Так, у змаганнях каноїстів серед юніорів 1998-1999 року народження на дистанції 200 метрів бронзовим призером став Павло Кравчук. А ось у змаганні серед жінок – одразу дві нагороди. Обидві срібні. Й обидві на рахунку 19-річної хмельничанки Анжели Шемракович. Вона виборола нагороди в змаганнях на байдарках на дистанція 200 та 500 метрів. Між іншим, в обох запливах кращою за Анжелу була лише 25-річна досвідчена киянка Влада Косицька.