Лідер здолав «Галицьких ведмедів»

Спорт 1911

Триває чемпіонат із хокею з шайбою в Регіональній хокейній лізі

В якому беруть участь 9 команд, три з яких представляють Хмельниччину. Цього вік-енду відбулися чергові матчі, центральним із яких за географічною ознакою пройшов 20 листопада, коли хмельницьке «Поділля» приймало аутсайдера змагань – хокейний клуб «Нетішин». Команда з міста енергетиків дала справжній бій господарям катка, але втримати хоча нічию, яка була після двох періодів, не змогла. «Поділля», закинувши три шайби у третьому періоді, перемогло «Нетішин» з рахунком 7:4. А 21 листопада один із лідерів першості – «Проскурів» із Хмельницького, приймав «Галицьких ведмедів» із Тернополя. Гості змогли гідно протистояти лише в першому періоді, завершивши його внічию з рахунком 1:1. Однак у наступних двох періодах «ведмеді» пропустили ще по дві шайби, і «Проскурів» тріумфував з рахунком 5:1. Отже після сьомого туру хокеїсти «Проскурова» посідають другу сходинку в турнірній таблиці. «Поділля» йде сьомим, а «Нетішин» - останнім.