Визначилися переможці боксерського турніру в Хмельницькому

Спорт 3356

У трьох із десяти вагових категорій перемогу здобули вихованці хмельницької ДЮСШ №2 "Авангард".

Більше ста спортсменів з різних областей країни декілька днів змагалася за почесний трофей пам’яті видатного тренера Євгена Кужельного. Крім грамот та медалей, боксери виборювали ще й право виступати на чемпіонатах Європи та світу в складі молодіжної збірної України.

Перший фінал відбувся ще вчора, 16 липня, у ваговій категорії понад 61 кілограм. І першу ж нагороду найвищої проби здобув хмельничанин В’ячеслав Гаврилюк, який переміг боксера з Харкова.

Сьогодні ж, 17 липня, відбулися інші 9 фінальних поєдинків, участь в яких взяли ще двоє хмельницьких спортсменів. Так, у ваговій категорії до 69 кілограмів Павло Гула переміг львів’янина Олександра Кравця. Виграв турнір і Аркадій Карцан, який у фіналі вагової категорії до 91 кілограму, переміг киянина Данилу Дударя.

Владислав Сидоренко (вага до 49 кг) (у синьому) з Львівської області в фіналі виграв у Олега Чуляєва з Житомирщини.

Вага 52 кг. Донеччанин Артем Демьяненко (у червному) переміг киянина Абдулу-Васі Барекзая

Фінал у вазі 56 кг. Киянин Максим Боришполець (у червному) поступився Олександру Железняку з Чернігівщини (у синьому)

Владислав Карпачов (Донецька область, у червному) у фіналі вагової категорії посутпився Олександру Абрамяну з Дніпропетровщини

Вага 64 кг. Дмитро Пресняков (у червоному) з Львівщини сиграв у фіналі в Станіслава Степанова з Запоріжя.

Полтавський фінал у вазі 75 кг. Денис Левченко (в червоному) переміг Євгена Павловського

Павло Гула (у червному) впевнено виграв у фіналі в Олександра Кравця з Львівщини

Киянин Роман Савицький ( у синьому) виграв фінальну дуель у Андрія Ісакова з Вінниці

Останній фінал на турнірі. Аркадій Карцан (у червоному) в важкому бою переміг Данила Дударя з Київщини