Дунаївчанка Ірина Кіндзерська – чемпіонка України!

Спорт 2435

У Луцьку відбувся чемпіонат України з дзюдо, в якому взяли участь понад 300 спортсменів.

Щоправда, не всі сильніші дзюдоїсти країни приїхали на першість. Зокрема, був відсутній лідер української збірної Георгій Зантарая з Хмельницького. Але і без нього представники Хмельниччини змогли досягнути відмінного результату. Вже у перший день змагань «золото» до скарбниці збірної області поклала дунаївчанка Ірина Кіндзерська, яка перемогла у ваговій категорії понад 78 кілограмів. Іще один подолянин - Кеджау Ньябалі з Кам’янця-Подільського у ваговій категорії до 90 кілограмів програв лише фінальну сутичку, ставши срібним призером чемпіонату України. Вже наступного дня колег «підтримав» і Дмитро Бабійчук, який виборов «бронзу» в ваговій категорії до 73 кілограмів. А в заключний день змагань Ірина Кіндзерська в «абсолютній категорії» здобула іще одну нагороду чемпіонату України. Цього разу срібну. Ірина, яка в фіналі змагань у ваговій категорії понад 78 кілограмів перемогла Галину Тарасову із Запоріжжя, в «абсолютці» не змогла вдруге побороти Тарасову. Однак і друге місце Кіндзерської засвідчило, що недарма тренери збірної України вважають нашу землячку однією із найперспективніших дзюдоїсток країни.