Патрульний з Хмельницького зайняв призове місце в Кубку України з кіокушинкай карате

Спорт 2210
Патрульний з Хмельницького здобув "бронзу" в Кубку України з Кіокушинкай карате
Патрульний з Хмельницького здобув "бронзу" в Кубку України з Кіокушинкай карате. Фото: Патрульної поліції

Олександр Тимець зайняв 3 місце.

У неділю, 26 листопада, у місті Львів проходив Кубок України з Кіокушинкай карате. Участь у змаганнях взяв і патрульний із Хмельницького. Про це повідомили у Патрульні поліції міста.

За підсумками змагань інспектор роти № 4 батальйону УПП у місті Хмельницькому Олександр Тимець зайняв 3 місце серед чоловіків.

"Олександр зайняв призове місце, попри те, що у його ваговій категорії змагалось 26 учасників. Патрульний уже має безліч кубків та медалей міжнародного рівня. II дан підтверджує його професійність, силу волі та наполегливість", - зазначають копи.

Як зазначили у прес-службі Патрульної поліції міста, Олександр Тимець з 8 років займається Кіокушинкай карате і вже 17 років опановує це східне єдиноборство. А у 2016 році патрульний зайняв 3 місце на чемпіонаті Європи, який того разу проходив у столиці Сербії Белграді.

Нагадаємо, слідчий з Чемеровеччини здобув перше місце на чемпіонаті України з бодібілдингу