Хмельницькі боксери відзначилися на двох турнірах

Спорт 6222
Тренер Дмитро Смагула із призерами змагань у Коломиї
Тренер Дмитро Смагула із призерами змагань у Коломиї. Фото: Федерації боксу в Хмельницькій області

Вихованці «Авангарду» повертаються додому із декількома нагородами.

У Харкові завершилися змагання з боксу серед молоді пам’ять Б.К. Андрєєва, а в Коломиї – змагання серед юнаків. Участь у них брали й хмельницькі боксери.

Так, на турнірі в Харкові Максим Драч (вагова категорія до 91 кілограму) дійшов до фіналу, в якому поступився полтавському боксеру, а тому став срібним призером змагань. А ось у вазі понад 91 кілограм не було рівних Роману Гаврилюку, який і виграв змагання.

У Коломиї юні хмельничани здобули ще більше нагород. Максим Садовський, Дмитро Мрачковський та Артем Відулін стали бронзовими призерами змагань. А Віталій Грабовський виборов срібну медаль.

Ну, а вже 27 грудня в Хмельницькому пройде відкритий чемпіонат Хмельницької області серед всіх вікових груп. Урочисте відкриття заплановане на 14.00.