Хмельницькі тхеквондисти здобули сім нагород

Спорт 1937
Участь у міжнародному турнірі з тхеквондо взяли спортсмени з 20 країн
Участь у міжнародному турнірі з тхеквондо взяли спортсмени з 20 країн. Фото: facebook.com/groups/Taekwondo.WTF.Ukraine

У Харкові завершився міжнародний турнір класу G-I з тхеквондо ВТФ «Ukraine Open Cup».

Турнір проходив в трьох вікових категоріях: дорослі, юніори та кадети. У змаганнях взяли участь більше трьох сотень спортсменів з 20 країн світу (Бразилії, Казахстану, Азербайджану, ОАЄ, Ізраїлю, Туреччини, Німеччини та інших). І семеро хмельничан повернулися з турніру з нагородами.

У змаганнях серед дорослих (вагова категорія до 63 кілограмів) бронзову нагороду здобув Олександр Крук. Ще три медалі здобули хмельницькі юніорки. Так, Аліса Герасименко стала кращою в ваговій категорії до 44 кілограмів, а Софія Сікорська (вагова категорія до 55 кг) здобула срібну нагороду. «Бронза» в вазі до 55 кілограмів у Софії Хобтар.

Серед кадетів, за повідомленням прес-служби Хмельницької міської ради, хмельничани також здобули три медалі. «Срібло» на рахунку Анастасії Пенкаль ((вагова категорія до 55 кг), а бронзовими призерами стали Нікіта Вальчук (вага до 49 кілограмів) та Давид Марисюк (вагова категорія 45 кілограмів).