clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

На півдні області сільські голови грали у футбол, більярд і навіть дартс

У Гуменецькій громаді відбулися змагання сільський голів.

У Гуменецькій громаді відбулися змагання сільський голів.

Перші змагання серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад Хмельницької області відбулися у Гуменцях.

Сільські очільники з Волочиської, Китайгородської, Чемеровецької, Війтовецької та Гуменецької об’єднаних територіальних громад змагалися у таких видах спорту, як міні-футбол, теніс настільний, шахи, шашки, більярд, гирьовий спорт та дартс.

Змагання організувало Хмельницьке обласне фізкультурно-спортивне товариство «Колос».

У результаті господарі турніру, команда Гуменецької ОТГ, посіли перше загальнокомандне місце, завоювавши чотири золоті медалі, дві срібні та три бронзові.

У шахах серед чоловіків місця розподілилися так: І місце - Анатолій Сторожук (Гуменецька ОТГ), ІІ місце - Іван Мельник (Чемеровецька ОТГ), ІІІ місце - Микола Кострицький (Китайгородська ОТГ).

Шашки (жінки) - І місце - Ірина Кузик (Чемеровецька ОТГ), ІІ - Алла Сістук (Поповецька сільська рада Волочиського району), ІІІ - Євгена Мандзюк (Гуменецька ОТГ).

Теніс настільний (чоловіки): 1 місце - Віталій Сьомко (Гуменецька ОТГ), 2 місце - Володимир Дюк (Чемеровецька ОТГ), 3 місце - Юрій Безродний (Китайгородська ОТГ). Теніс настільний (жінки): 1 місце - Ірина Кузик (Чемеровецька ОТГ), 2 місце - Інна Абдулкадирова (Гуменецька ОТГ), 3 місце - Юлія Блажко (Гуменецька ОТГ) та Алла Сістук (Поповецька сільська рада).

У футзалі перемогу святкувала команда Гуменецької ОТГ, срібло дісталося Волочиській ОТГ, а бронза - Чемеровецькій ОТГ. У більярд грали чоловіки, і призові місця розділилися так: І місце - Іван Мельник (Чемеровецька ОТГ), ІІ місце - Володимир Дюк (Чемеровецька ОТГ), ІІІ місце - В'ячеслав Ляховецький (Гуменецька ОТГ).

У гирьовому спорті переможцем визнано Олександра Бородая (Війтовецька ОТГ), срібло здобув Валентин Сосновський (Гуменецька ОТГ), бронзу - Віталій Сьомко (Гуменецька ОТГ). У дартсі найвправнішою була Юлія Блажко (Гуменецька ОТГ), ІІ місце в Ірини Кузик (Чемеровецька ОТГ), ІІІ місце в Алли Сістук (Поповецька сільська рада Волочиського району).

У футзалі перемогу святкувала команда Гуменецької ОТГ, срібло дісталося Волочиській ОТГ, а бронза - Чемеровецькій ОТГ

За підсумками змагань було сформовано збірну команду Хмельницької області, яка 10-12 серпня братиме участь у Всеукраїнських змагання серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад.

Наталія ЯЦЕМІРСЬКА. Фото автора.
 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео



Курси валют на 11.12.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.72
27.74
31.62
31.64

Архів новин

<<Грудень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31