Битва лідерів: попереду іще одна

Спорт 2619

У вищій лізі чемпіонату України з гандболу серед жінок відбулися матчі 13 туру

У Хмельницькому зустрілися лідери змагань – «Хмельничанка» та «Економ-Університет-Енерго» з Тернополя. Безумовно, господарів майданчику, які посідали друге місце, влаштували б лише дві перемоги, які б допомогли наблизитися до тернополянок у турнірній таблиці. Але… У першому ж матчі із завданням «максимум» хмельничанки не впоралися. Вигравши перший тайм із різницею в один м’яч, наші дівчата не втримали цю мінімальну перевагу в другому таймі, поступившись із рахунком 22:28. Але вже наступного дня реабілітувалися, перемігши гандболісток з Тернополя з рахунком 38:30. Тому відставання «Хмельничанки» від першого місця залишилося незмінним – десять очок. Натомість, другу позицію наші дівчата втратили. Їх обійшов столичний «Університет-Спартак», в якого на два очки більше, але й на дві гри зіграно більше. І вже 11-12 березня «Хмельничанка» проведе іще один надважливий матч – в Києві проти «Університету-Спартака». А ось вдома наші гандболістки гратимуть аж 8-9 квітня.

Ну, а про матч «Хмельничанки» проти «Економ-Університет-Енерго» пропонуємо переглянути сюжет ХОДТРК «Поділля-Центр»: