Футбольний «Кубок міського голови»: заміна учасника та чергові результаті

Спорт 3029
Хмельницьке "Поділля" продовжує вигравати на турнірі в Хмельницькому
Хмельницьке "Поділля" продовжує вигравати на турнірі в Хмельницькому. Фото: з архіву

Відбулися матчі ще одного ігрового дня на турнірі, який триває в Хмельницькому.

Сьогодні, 24 лютого, відбулися чергові матчі «Кубку міського голови Хмельницького» з футболу. У десятий ігровий день відбулися два поєдинки.

У першому матчі зустрілися ФК «Малинськ» з Рівненської області та старокостянтинівський «Случ». Матч видався безкомпромісним та результативним, адже в ньому було забито три голи.

Першими у грі відзначилися гості з Рівненщині, коли на 31 хвилині забив Роман Воробей. Згодом, вже у другому таймі ФК «Малинськ» подвоїв свою перевагу, коли на 75 хвилині відзначився Анатолій Онищук. Утім, «Случу» вдалося через 6 хвилин скоротити відставання в рахунку – забив Антон Федоров. Та врятуватися від поразки старокостянтинівська команда не змогла. ФК «Малинськ» переміг 2:1.

У другому поєдинку хмельницьке «Поділля» мало зіграти з красилівським «Случем». Але чемпіон Хмельницької області вирішив далі не брати участі в турнірі. Утім, красилівчан замінили іншою командою – вихованцями «Поділля», збергіши результати поередніх ігор. По суті, заявивши хлопців з U-17, додавши ряд гравців з U-19, а також Артема Романюка з основної команди.

Юні футболісти не змогли дати гідний бій головній команді. «Поділля» перемогло 5:0 – голи забивали Гладкий, Бабак, Морговський, Гайдаш та Швець. Отож, «Поділля» разом із «Агробізнесом» продовжують демонструвати стовідсотковий результат.