Футбольний «Кубок міського голови»: розгром від «Поділля» та несподіванка від «Случа»

Спорт 3047
Володимир Гладкий двічі забив у ворота молодіжного складу "Поділля"
Володимир Гладкий двічі забив у ворота молодіжного складу "Поділля". Фото: з архіву

Матчі 12 ігрового дня видалися результативними.

У Хмельницькому триває розіграш товариського «Кубку міського голови». І сьогодні, 28 лютого, були зіграні чергові матчі.

У першому протистоянні хмельницьке «Поділля» зійшлося зі своєю молодіжною командою U-19. Молодим футболістам «Поділля» не вдалося дати бій основній команді. Підопічні Віталія Костишина здолали «молодіжку» з рахунком 8:0. У воротах U-19 по два голи забили Кирило Бабак та Володимир Гладкий, ще по разу відзначилися Андрій Муляр, Ян Морговський, Алішер Якубов. Ще один м'яч влетів у ворота від когось із гравців U-19.

У другому матчі зійшлися старокостянтинівський «Случ» та «Нива» з Теребовлі. Вже на 4 хвилині «Случ» відкрив рахунок у грі після удару Гнатюка. Але вже через чотири хвилини Бегашов зрінвянв рахунок. Утім, старокостянтинівській команді вдалося здолати суперника. Переможним на 80 хвилині виявися гол Федорова. Отож, «Случ» виграв 2:1.