ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

ФК «Агробізнес» визначився з найближчими матчами

Володимир ХОЛОД Спорт 1743
Агробізнес готується до нового чемпіонату в першій лізі в Волочиську
Агробізнес готується до нового чемпіонату в першій лізі в Волочиську. Фото: fcab.com.ua

Футболісти розпочали підготовку до нового чемпіонату України з футболу в перші лізі.

Волочиський «Агробізнес», який в дебютному для себе сезоні в першій лізі посів 13 місце, вийшов з відпустки та розпочав підготовку до нової першості, яка, попередньо, стартує 29 липня. Футболістам представили нового головного тренера Остапа Маркевича, який і почав готувати команду до майбутнього чемпіонату.

За повідомленням прес-служби ФК «Агробізнес», до команди поки що не приєдналися Артур Думанюк та Дмитро Юхимович, які перебувають на зборах у студентській збірній України. Натомість був ряд нових гравців, які прибули на оглядини в клуб. Щоправда, їхні прізвища поки що не розголошуються.

Тренерський штаб «Агробізнес» визначився і з найближчими контрольними матчами своєї команди. Вже є домовленості, що команда з Волочиська зіграє з двома представниками Української Прем’єр-ліги. Зокрема, 2 липня проти ФК «Львів», а 5 липня – львівських «Карпат». Обидві гри пройдуть на Львівщині.

Нагадаємо, по завершенні минулого сезону, «Агробізнес» попращався з такими футболістами, як Олег Ничипоренко, Назар Шевченко, Євген Чепурненко, Тарас Пліс, Андрій Скакун, Костянтин Одольський та Ярослав Ясніцький. Ще трьох – виставив на транфер.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую