Дві поспіль перемоги, і «срібло в кишені»

Спорт 2552

Завершився чемпіонат Центрально-Західної регіональної хокейної ліги, в якому брали участь одразу ж три клуби з Хмельниччини

Останню сходинку посіли нетішинці, а передостанню - хмельницьке «Поділля». Щоправда, команда мала шанс фінішувати рядком вище, якби переграла земляків із «Проскурова». Однак один із лідерів першості виявився сильнішим, перемігши з рахунком 4:1. Після чого на «Проскурів» очікувало протистояння із вінницькими «Гайдамаками», які достроков стали чемпіонами. І вже у першому періоді хмельничани були «нокаутовані» гостями, котрі на одну забиту шайбу «Проскурова» відповіли чотирьма. Але ж господарям майданчику, щоб здобути срібні нагороди першості, необхідна була лише перемога. Тому у другому та третьому періодах вони вийшли на кригу із «палаючими очами», як на останній бій. Згодом їм вдалося зрівняти рахунок у матчі. Хоча нічия все одно не влаштовувала хмельничан. Інтрига зберігалася до останнього. І хокеїстам «Проскурова», наприкінці третього періода, вдалося закинути переможну шайбу, яка принесла не лише перемогу в матчі, а й «срібло» першості.