21 Жовтня, 2019

Понад 60 стрілків змагалися на турнірі в Хмельницькому

Олександр НІКІТІН Спорт 756
Змагання з кульвої стрільби пройшли в НВК №10 міста Хмельницького
Змагання з кульвої стрільби пройшли в НВК №10 міста Хмельницького. Фото: noc.km.ua

Відбулися традиційні змагання з кульової стрільби на честь учасника Анатолія Онищука.

Змагання на честь учасника Олімпіади-1968, майстра спорту міжнародного класу Анатолія Онищука провели в тирі хмельницького НВК №10. Як повідомили в обласному відділенні Національного олімпійського комітету, участь у турнірі взяли більше 60 спортсменів, які представляли 14 команд (2 дівчини+2 юнаки) загальноосвітніх шкіл, училищ, коледжів, які боролися за індивідуальні та командні призи у двох дисциплінах.

У стрільбі сидячи за столом з опорою на лікті (дистанція 10 метрів, 5 пострілів, гвинтівка пневматична з відкритим прицілом) в молодшій віковій групі (до 15 років) перемогли Дарина Березька (Нетішинська ЗОШ №2) та Давид Красота (Хмельницька СЗШ №7). У старшій групі старшій – (16-20 років) – Олена Опанюк ( Хмельницьке ВПУ №25) та Дмитро Сопельников (Шепетівський професійний ліцей).

У вправі ГП-11а (стрільба по рухомій мішені, дистанція 10 метрів, 40 пострілів, гвинтівка з оптичним прицілом), переможцями Анастасія Савельєва з Кам’янця-Подільського та Денис Баблюк з Хмельницького.

Cеред аматорів (стрільба сидячи, 5 залікових пострілів) визначили й найкращі команди. Так, у стрільбі сидячи за столом з опорою на лікті, перемогла команда ЗОШ №2 з Нетішина. «Срібло» - в НВК №14 з Кам’янця-Подільського, «бронза» - у кам’янець-подільської ДЮСШ №1.

У вправі ГП-11а весь п’єдестал пошани дістався хмельничанам. Сильнішою стала друга команда НВК №10, друге місце посіло ВПУ №25, третє – перша команда НВК №10.