Футбол. Перша перемога «Агробізнеса» та нічия «Поділля»

Спорт 2243
Волочиський Агробізнес зіграв із представником Казахстану - ФК Атирау
Волочиський Агробізнес зіграв із представником Казахстану - ФК Атирау. Фото: facebook.com/rfcatyrau

Команди з Хмельниччини провели свої чергові контрольні матчі.

Волочиський ФК «Агробізнес» у Туреччині зіграв із «Атирау» з Казахстану, а хмельницьке «Поділля» - в Вінниці з «Нивою». Обидва клуби готуються до відновлення першості України. «Агробізнес» - у першій лізі, «Поділля» - у другій.

Волочиська команда, яка в попередніх двох матчах поступилася (0:4 чернігівській «Десні», 1:4 латвійському «Вентспілсу») у грі проти лідера чемпіонату Казахстану, змогла зберегти свої ворота «сухими». До того ж, «Агробізнес» на 27 хвилині провів стрімку контратаку, яка призвела до взяття воріт Миколою Когутом. Цей гол став єдиним у цьому матчі й «Агробізнес» виграв з рахунком 1:0.

Свій наступний матч на зборах у Туреччині волочиська команда зіграє 13 лютого проти грузинського «Самгуралі».

А хмельницьке «Поділля» провело свій другий спаринг під час зимової паузи в чемпіонаті. І, як у матчі в Житомирі проти «Полісся», у Вінниці в грі з «Нивою» також була зафіксована нічия з рахунком 1:1. Першим забили хмельничани, коли на 33 хвилині відзначився гравець, який перебуває на переглядів. Та «Нива» на 42 хвилині матчу зрівняла рахунок, коли зі штрафного забив Олександр Борячук.

Свій наступний поєдинок хмельничани проведуть 13 лютого. Знову зіграють у Вінниці проти «Ниви».