Футбол. «Поділля» — «ВПК-Агро»: три голи та перша перемога

Спорт 2310
Хмельницька команда приймала гостей з Дніпропетровщини — «ВПК-Агро»
Хмельницька команда приймала гостей з Дніпропетровщини — «ВПК-Агро». Фото: автора

Хмельницька команда на очах понад чотирьох тисяч вболівальників змогла впевнено здолати суперника з Дніпропетровщини.

У Хмельницькому 8 серпня футбольний клуб «Поділля» зіграв свій матч третього туру  в першій лізі. Місцева команда приймала «ВПК-Агро» з Дніпропетровської області. Попри важкий для подолян початок гри, вони змогли здобути першу перемогу в сезоні. До того ж, переконливу - з рахунком 3:0.

Значну частину матчу гравці «Поділля» тримали гостей на їхній частині поля та мали більше гольових моментів, хоча не всі реалізували. Втім, початок для хмельничан складно назвати «успішним». Адже ФК «Поділля» був змушений провести заміну. На другій хвилині травмувався півзахисник Кирило Костенко. Його замінили на Станіслава Мораренка.

Але по грі господарі почали здобувати перевагу над суперником майже зі старту матчу та швидко відкрили рахунок, забивши перший гол. На 21-й хвилині м’яч у ворота «ВПК-Агро» загнав Денис Островський. Далі у першому таймі у подолян було кілька шансів знову забити, але вони не до кінця реалізували їх. Відтак він завершився з рахунком — 1:0.

Подоляни впродовж матчу кілька разів змогли врятувати власні ворота

Подоляни впродовж матчу кілька разів змогли врятувати власні ворота.

У другому таймі хмельницькі футболісти показали сильнішу гру та двічі забили у ворота гостей. Зокрема, на 64-й хвилині гри другий гол для ФК «Поділля» приніс Олександр Пернацький. Невдовзі нападник подолян Станіслав Коваль подарував для вболівальників третій гол. Він забив у ворота суперників на 75-й хвилині.

Перший м’яч у ворота суперників забив Денис Островський

Звісно у «ВПК-Агро» було теж кілька непоганих моментів, однак хмельницькі футболісти не дали їх реалізувати. Відтак гості з Дніпропетровщини не забили жодного м’яча у ворота місцевої команди.

Отож, недільний матч завершився «сухою» перемогою для ФК «Поділля». Рахунок — 3:0.

Подоляни зраділи першому забитому м’ячу

«Ми налаштовувалися на важкий матч: у «ВПК-Агро» є сильні футболісти, які вміють створювати небезпечні моменти. Однак наші гравці змогли витримати їх атаки, — коментує результати матчу головний тренер ФК «Поділля» Віталій Костишин. — Вони зробили все, що ми від них просили, та віддали всі сили, щоб показати гарний результат. Також дякую вболівальникам за велику підтримку. При них набагато легше грати».

Загалом матч був досить напруженим

Гравці ФК «Поділля» мали низку гарних моментів, але не всі змогли реалізувати

Другий гол забив Олександр Пернацький (на фото), а третій — Олександр Коваль

А ось гравці «ВПК-Агро» не змогли відіграти жодного м’яча

Наступний матч ФК «Поділля» проведе на виїзді. У п’ятницю, 13 серпня, хмельницькі футболісти зійдуться з ФК «Краматорськ» з Донеччини.

Нагадаємо, попередній матч «Поділля» проводило в Луцьку проти місцевої «Волині». На жаль, він завершився поразкою хмельничан з рахунком. «Волинь» перемогла з рахунком 1:0.