ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ще один футбольний клуб із Хмельниччини не вийде на старт нового чемпіонату

Спорт 2829
Волочиський Агробізнес пропускатиме новий чемпіонат у першій лізі
Волочиський Агробізнес пропускатиме новий чемпіонат у першій лізі. Фото: з архіву

Новий сезон у першій лізі пропускатиме не лише хмельницьке «Поділля», а й волочиський «Агробізнес».

 «У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну наш клуб прийняв рішення пропустити сезон 2022/23 у Першій лізі, призупинити членство в ПФЛ, залишаючись в статусі професійного клубу та відновити участь у змаганнях ПФЛ в сезоні 2023/24», - йдеться в заяві волочиського ФК «Агробізнес», оприлюдненою клубною пресслужбою.

«Частина представників нашого клубу поповнили ряди ЗСУ і захищають країну зі зброєю в руках. Зокрема, це засновник ФК «Агробізнес» Олег Собуцький, віцепрезидент клубу Андрій Донець, тренер Сергій Добропольський, адміністратор команди Володимир Дузь, керівник по роботі з уболівальниками Сергій Чиж та його син, колишній воротар ФК Агробізнес, дитячий тренер Агробізнес-ДЮСШ Сергій Чиж (молодший), фінансовий директор Роман Глущак, працівник в структурі клубу Роман Пукас, - повідомили в «Агробізнесі». - В таких нелегких умовах важко перелаштуватися на активну футбольну діяльність. Разом з тим, ФК «Агробізнес» продовжує функціонувати. Повністю підтримується інфраструктура клубу, доглядаються футбольні поля, майданчики, збережені робочі місця в структурі клубу, тренерам, футболістам, адміністрації, усім працівникам виплачується заробітна плата».

Нагадаємо, раніше керівництво хмельницького «Поділля» також заявило, що клуб пропускатиме новий чемпіонат України в першій лізі, який може розпочатися в серпні-вересні.

Наразі поки невідомо, чи вийде на старт нового сезону ще один професійний футбольний клуб області – дунаєвецький «Епіцентр», який виступає в другій лізі.

Читайте також: Коли почнеться навчання в університетах Хмельницької області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую