Хмельницький тенісист став срібним призером міжнародного турніру

Спорт 1801
Нікіта Білозерцев став срібним призером на змаганнях у Німеччині
Нікіта Білозерцев став срібним призером на змаганнях у Німеччині. Фото: facebook.com/dyussh3

У змаганнях взяли участь 64 спортсмени.

Хмельничанин Нікіта Білозерцев - срібний призер одиночного розряду на турнірі найвищої категорії з тенісу до 14 років, що пройшов у німецькому місті Дюрен. Про це повідомили в хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі №3.

Змагання у Німеччині «Super Category U-14» завершилися 31 липня. І вихованець ДЮСШ №3 Нікіта Білозерцев, виступаючи на них, зміг здолати суперників з Італії, Австрії, Чехїї, Аргентини. Всього участь у турнірі взяли 64 спортсмени. Хмельничанин, дійшовши до фіналу, поступився спортсмену з Кореї та став срібним призером змагань.

Нагадаємо, нещодавно у чеському місті Мост завершився чемпіонат Європи з тенісу серед юніорів до 14 років. На ньому підопічний тренерки-викладачки ДЮСШ №3 Наталії Трембіцької в одиночному розряді увійшов до ТОП-32 спортсменів Європи. А в парному розряді разом із Павлом Бондарчуком із Івано-Франківська став бронзовими призером європейської першості.