ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Кам’янець-Подільський: влада перемогла журналістів

Спорт 2041

7 вересня 0 16:00, на Центральному стадіоні ім. Тонкочеєва відбувся товариський футбольний матч між командами журналістів та Кам’янець-Подільської міської влади...

Матч ініційований газетою “ПОДОЛЯНИН” та організований спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. Футбольний поєдинок проведено з нагоди Дня фізкультури і спорту в Україні та Дня солідарності журналістів, що цього року припадають на 8 вересня.
Учасники футбольного поєдинку зіграли два тайми по 30 хвилин. Перший з них завершився рахунком 0:0, а другий – на користь команди виконкому Кам’янець-Подільської міської ради з рахунком 3:0. Перший гол у ворота суперників забив головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини Микола Грушка, другий – головний спеціаліст з питань використання трудових ресурсів, зайнятості та альтернативної служби управління праці та соціального захисту населення Юрій Гулько, третій – знову Микола Грушка.
Коментатором головного футбольного матчу напередодні Дня фізичної культури і спорту та Дня солідарності журналістів став Володимир Черняк – капітан команди КВН “Кам’янецький формат”. 

 

Андрій Павловський, novini.net.ua

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую