ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Запобігання - найкраща боротьба з пожежами

Суспільство 1430
Рятувальники провели профілактичні бесіди та розповсюдили серед мешканців тематичні пам’ятки та листівки попереджувального змісту.
Рятувальники провели профілактичні бесіди та розповсюдили серед мешканців тематичні пам’ятки та листівки попереджувального змісту.. Фото: km.mns.gov.ua

З настанням холодів збільшується ризик виникнення пожеж, особливо у сільській місцевості, де люди гріються хто чим може.

Аби запобігти біді, учора фахівці МНС та інспектори Держтехногенбезпеки Білогірського району провели рейди по відпрацюванню сільських населених пунктів. Про це повідомили в Теруправлінні МНС Хмельниччини.

Під час відпрацювань співробітники МНС проводили з населенням профілактичні бесіди, роз’яснювали вимоги правил пожежної безпеки в побуті. Особливу увагу приділили правилам експлуатації пічного опалення, використання відкритого вогню та електроприладів. Рятувальники розповсюдили серед мешканців тематичні пам’ятки та листівки попереджувального змісту.

Також рятувальники закликають піклуватися про належний стан протипожежного захисту своїх помешкань, особливо у період активного використання опалювальних приладів. Це стосується і мешканців міст. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую