ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

У неділю відзначали День пам'яті жертв ДТП

Суспільство 1634

Більшість управлінь Хмельниччини відзначили Всесвітній день жертв пам'яті дорожньо-транспортних пригод.

Оскільки покриття доріг досі лишається болючим місцем у наші країні (а стан доріг - теж одна із причин ДТП), то проблема, про яку нагадує нам цей день, на жаль, ще довго лишатиметься актуальною.
18 листопада, в День пам`яті жертв ДТП майже в усіх Церквах, монастирях та Соборах Хмельницької області пройшли панахіди по загиблих в дорожньо-транспортних пригодах.Про це, зокрема, повідомляє повідомляє УДАІ України у Хмельницькій області.
На території УМВС України в Хмельницькій області в капличці ім. Бориса і Гліба Українського православного Московського патріархату на службу, яку проводив отець Феодот, був присутній весь керівний апарат управління ДАІ, де кожний співробітник мав змогу поставити свічку та пом`янути всіх людей, які загинули в дорожньо-транспортних пригодах.
Також було організовано акцію. Її учасники зустрілися біля «Епіцентру» і автоколоною, у супроводі ДАІ, проїхали до майдану Незалежності. Там 32 автомобілі поставили у два ряди і запалили свічки на постаменті пам’ятника Вірі. Надії. Любові.

Працівники Державтоінспекції Хмельницької області продовжили започатковану минулоріч традицію і, як уже повідомлялося, стали донорами для людей, які постраждали внаслідок дорожніх аварій. Управління МВС України у Хмельницькій області наводить невтішну статистику: з початку року на території Хмельницької області сталося 411 дорожньо-транспортних пригод, в яких 89 осіб загинуло та 472 травмовано.

Дещо кращу статистику оприлюднило ТУ Держгірпромнагляду у Хмельницькій області: станом на 15 листопада, 2012 за оперативними даними, смертельний травматизм на транспорті та у зв’язку порівняно з відповідним періодом минулого року знизився на 13 випадків, або на 19 %.

Така увага до загиблих у ДТП має вкотре застерегти всіх учасників дорожнього руху про небезпеку, яку несе за собою порушення правил дорожнього руху. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую